Najczęściej zadawane pytania

Gdzie dokładnie odbędą się warsztaty podróży do światów niefizycznych?

Czy muszę mieć jakieś doświadczenia i wiedzę, żeby wziąć udział w warsztatach?

Jak przygotować się do zajęć Podróży Niefizycznych?

Czy możliwe jest wzięcie udziału w warsztatach Podróży Niefizycznych płacąc na raty?

Mojego banku nie ma na liście dostępnych opcji płatności. Co zrobić?

Nie używam płatności elektronicznych. Na jakie konto mam przelać należność za wybrany przeze mnie pakiet?

Chcę zapłacić kartą kredytową, a nie widzę takiej opcji. Co zrobić?

Mieszkam za granicą i nie mam konta w polskim banku. Jak dokonać płatności z banku zagranicznego?


P: Gdzie dokładnie odbędą się warsztaty podróży do światów niefizycznych?

O: Warsztaty odbywają się w Pałacu Sapetów w Tucznie koło Strzelec Krajeńskich. Cicha, spokojna okolica o charakterze parkowym, znakomita do odpoczynku i wyłączenia się z codziennego życia w celu oddania się warsztatom. Noclegi i wyżywienie na miejscu. Współrzędne GPS: 52.976803, 15.499486

UWAGA: W odległości 70km znajduje się bardziej znane Tuczno Wałeckie i tam zwykle prowadzi nawigacja, dlatego konieczne jest wpisanie do nawigacji danych GPS podanych wyżej.


Wyświetl większą mapę

P: Czy muszę mieć jakieś doświadczenia i wiedzę, żeby wziąć udział w warsztatach?

O: Nie. Nie potrzeba żadnych specjalnych umiejętności, doświadczenia i wiedzy. W warsztatach może wziąć udział każdy, kto chce badać światy niefizyczne i w ten sposób wzbogać swoje życie oraz przyczynić się do własnego rozwoju. Zajęcia zawierają materiał, który prowadzi krok po kroku od zera.

P: Jak przygotować się do zajęć Podróży Niefizycznych?

O: Zajęcia nie wymagają szczególnych przygotowań – najważniejsza jest otwartość. Niemniej warto zapisać się na poradnik i sięgnąć po książki Bruce’a Moena: „Podróże w nieznane„, „Podróż poza wszelkie wątpliwości„, „Podróże do życia po śmierci„, „Podróż do ojca ciekawości„.

P: Czy możliwe jest wzięcie udziału w warsztatach Podróży Niefizycznych płacąc na raty?

O: Tak. System płatności obsługuje raty. Należy kliknąć wybrany pakiet, w systemie płatności wypełnić odpowiednio formularz zakupu i w chwili, kiedy pojawi się ekran z wyborem opcji płatności wybrać „Raty” (na obrazku zaznaczone czerwoną strzałką). Jest to system ratalny obsługiwany przez jeden z banków podobnie jak systemy ratalne w sklepach.

Płatności - raty

P: Mojego banku nie ma na liście dostępnych opcji płatności. Co zrobić?

O: Kiedy na liście opcji płatności nie znajdziesz swojego banku skorzystaj z płatności za pomocą blankietu przelewu (na obrazku zaznaczone czerwoną strzałką). W ten otrzymasz gotowy, wypełniony blankiet przelewu. Dane z blankietu możesz użyć do zlecenia przelewu z Twojego banku. Blankiet możesz także użyć na poczcie lub w placówce swojego banku. UWAGA: Jeśli chcesz wykorzystać dane z blankietu i dokonać przelewu ze swojego banku, przepisz wszystko dokładnie nie zmieniając nawet litery czy spacji. 

Płatności przekaz

P: Nie używam płatności elektronicznych. Na jakie konto mam przelać należność za wybrany przeze mnie pakiet?

O: Jeśli nie używasz płatności elektronicznych, to również skorzystaj z systemu płatności, czyli wybierz interesujący Ciebie pakiet i przejdź przez proces składania zamówienia, a następnie wybierz opcję przelewu bankowego na blankiecie (jak na obrazku powyżej). W ten otrzymasz gotowy, wypełniony blankiet przelewu. Dane z blankietu możesz użyć do zlecenia przelewu z Twojego banku. Blankiet możesz także użyć na poczcie lub w placówce swojego banku. UWAGA: Jeśli chcesz wykorzystać dane z blankietu i dokonać przelewu ze swojego banku, przepisz wszystko dokładnie nie zmieniając nawet litery czy spacji. 

P: Chcę zapłacić kartą kredytową, a nie widzę takiej opcji. Co zrobić?

O: Płatności kartami obsługiwane są przez system PayPal. Wystarczy wybrać tę opcję płatności i w systemie PayPal zapłacić kartą. Nie potrzeba mieć konta PayPal – na ekranie „Wybierz sposób płatności” (pojawi się po kliknięciu zaznaczonej poniżej opcji) należy kliknąć w niebieski link „Nie masz konta PayPal?” i wypełnić potrzebne dane do płatności kartą.

Płatności karta

P: Mieszkam za granicą i nie mam konta w polskim banku. Jak dokonać płatności z banku zagranicznego?

O: System płatności obsługuje kanał S€PA, który służy do transferów środków pomiędzy bankami z różnych krajów. W tym celu należy wybrać płatność S€PA  (na obrazku zaznaczone czerwoną strzałką). System pokaże dane do przelewu (nr IBAN, dane odbiorcy) i przeliczy kwotę na Euro. Następnie należy użyć tych danych do wykonania przelewu we własnym banku.

płatności z zagranicy

%d bloggers like this: