Rozmowy osobiste

 • Subfora
  Statystyki
  Ostatni post
 • Relacje z C1
  Działamy lub uczymy się działać niefizycznie, jednak jesteśmy Tu przede wszystkim po to, żeby nauczyć się żyć na Ziemii. Odzyskiwania siebie i innych, zbiegi okoliczności, wszystko dzieje się nie tylko niefizycznie. Nie musimy szukać Pomocników - gdy trzeba, po prostu sie materializują..
  Tematy: 20
  Posty: 170
  Ostatni post autor: Johni Wyświetl najnowszy post
  śr gru 17, 2014 12:21 pm
 • Nasze odkrycia
  Co jakiś czas, ktoś z nas natrafia na błyskotliwe odkrycia - w wyniku swej pracy naukowej, badawczej, intelektualnej, etc. Tutaj szerzej będziemy o nich pisać..
  Tematy: 33
  Posty: 590
  Ostatni post Dzisiejsi komunisci
  autor: kowalskil Wyświetl najnowszy post
  ndz maja 04, 2014 3:58 am
 • Weryfikacje
  Niejednokrotnie sami, bądź grupowo otrzymujemy niefizyczne sygnały o zdarzeniach małych i wielkich, niezwiązanych z odzyskaniami, które wkrótce potwierdzają się, lub w bardziej odległej przyszłości mogą zaistnieć w naszej rzeczywistości. Tu piszemy o nich i działamy na ich rzecz..
  Tematy: 11
  Posty: 113
  Ostatni post autor: Refeberyts Wyświetl najnowszy post
  śr sie 24, 2016 8:21 am
 • Zmiana przekonań
  Nic nie jest takie, jakie się nam wydaje.. Gdy odważymy się do tego przyznać i uwolnić z pułapki iluzji, odzyskujemy wolność. Tutaj opisujemy nasze wewnętrzne transformacje, załamania systemów przekonań, ich przyczyny i skutki dla naszego rozwoju, również te nie wynikające z udziału w Warsztatach..
  Tematy: 14
  Posty: 306
  Ostatni post autor: Roxanne Wyświetl najnowszy post
  pn sty 14, 2013 1:39 pm
 • Rozmowy o trudnych chwilach
  Jeśli straciłeś kogoś bliskiego, lub przeżywasz trudne chwile z innego powodu i potrzebujesz pocieszenia lub po prostu chciałbyś, aby ktoś Cię wysłuchał, możesz opowiedzieć swoją historię tutaj.
  Tematy: 30
  Posty: 635
  Ostatni post autor: jowita23 Wyświetl najnowszy post
  sob wrz 19, 2015 5:31 pm
 • Doświadczam!
  Nasze codzienne życie dostarcza nam sytuacji, które często skłaniają nas do wewnętrznej refleksji nad sobą i światem. Tutaj piszemy o takich chwilach i naszych refleksjach na ich temat.
  Tematy: 32
  Posty: 478
  Ostatni post autor: Kamulek Wyświetl najnowszy post
  wt gru 11, 2012 8:16 pm