Wiadomości

Tutaj wysuwamy propozycje dla wspólnych odwiedzin osób, będących po tamtej stronie, dokonujemy ich odzyskania, jeśli to konieczne, a także zdajemy relacje z sesji i porównujemy doświadczenia..
BB
Posty: 182
Rejestracja: czw paź 26, 2006 9:18 pm

Wiadomości

Post autor: BB » czw lis 23, 2006 10:27 am

:?: Umieszczajcie tu, proszę, w pojedyńczych postach wiadomości (najlepiej z linkami do szerszej informacji w sieci) o katastrofach, wypadkach, zabójstwach i in. wydarzeniach niosących śmiertelny skutek dla ludzi, a w szczególności dzieci, aby mogły stać się przedmiotem naszych wspólnych odzyskań tutaj, lub na każdych nadchodzących Warsztatach, lub Waszych wspólnych spotkaniach, czy nawet indywidualnych sesjach (ich opisy jednak proszę umieszczać w kategorii Samodzielne Eksploracje).

-----------------------------------------------------------------------------

Zacznę od porannej, złej wiadomości o losie górników z kopalni 'Halemba' w Rudzie Śląskiej, o których akcji ratowniczej z pewnością słyszeliście. Ponad 1000m pod ziemią w wyniku wybuchu metanu, lub jego konsekwencji, zginęli wszyscy 23 górnicy:

:->: http://wiadomosci.onet.pl/1438575,11,item.html

Żałoba narodowa potrwa do soboty włącznie. Pamiętajcie o nich..

-----------------------------------------------------------------------------
edit:

Właśnie usłyszałem w TVN24, że na Filipinach lawina błotna zabiła około 800 osób, pogrzebała całe rodziny. Zeszła na stkutek tajfunu, o którym niżej:

:->: http://wiadomosci.onet.pl/1442889,12,1,1,,item.html

-----------------------------------------------------------------------------
edit:

"Ośmioletnia Grażynka została zamordowana - poinformowały TVN24 i radio RMF FM, powołując się na prokuraturę prowadzącą śledztwo."

:->: http://wiadomosci.onet.pl/1457619,11,item.html

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzyskiwanie i odwiedzanie osób po tamtej stronie”