Odzyskanie mojego dziadka

Tutaj wysuwamy propozycje dla wspólnych odwiedzin osób, będących po tamtej stronie, dokonujemy ich odzyskania, jeśli to konieczne, a także zdajemy relacje z sesji i porównujemy doświadczenia..
ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » sob gru 23, 2006 4:56 pm

mariusz s pisze:Witajcie Misiaki !!!

Chciałbym Was prosić, abyśmy wspólnie odzyskali mojego dziadka - T.S. (zgłaszajcie się na priva - podam pełne imię i nazwisko)
JESZCZE RAZ PRZECZYTAłAM POST MARIUSZA i prosi On o odzyskanie dziadka.
Dla mnie słowo ODZYSKAC, oznacza,że dziadek utknał gdzieś i Mariusz prosił o jego odzyskanie.
Nie widze w tej prośbie chęci zabawy lub przeżycia jakiś niesamowitych doznań.
:? :?:
Mariusz,a jak Ty to widzisz? Jaki był cel tego odzyskania?Czy są przesłanki,że dziadek potrzebuje naszej pomocy?
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » sob gru 23, 2006 5:18 pm

"Jesteś lekkością ducha, choć ograniczonego przez materię ciała.
Masz wielkie możliwości. Uruchomisz je w pełni, kiedy zrozumiesz,
na czym polega Życie na Ziemi, kiedy odnajdziesz siebie i Miłość,
a zostawisz za sobą strach, niewiarę w siebie i wątpliwości.
Będziesz w stanie nieść pomoc innym tym skuteczniej, im lepiej sobie radzisz
z własnymi problemami i doskonaląc siebie odważasz się na zmiany w sobie i wokół siebie. Nie warto uciekać w NIEFIZYCZNE ŚWIATY przed rzeczywistością świata materialnego. Zanim wejdziesz w INNY ŚWIAT określ jednoznacznie, jaki masz cel,
jakie intencje, czego pragniesz, co przyjmujesz, a co odrzucasz.
Czystość, klarowność Twojego myślenia i działania oraz
odczuwanie SERCEM umożliwi Ci bezpieczne podróże poza fizyczność.
Bezpieczne, bo poprowadzi Cię Jasna i pełna ciepła POSTAĆ."

Nestor

Dedykacja dla Was od Energii Nestor, spisana przez Barbarę Zgorzyńską, autorkę obrazu energetycznego, który powstał z okazji drugiego wydania podręcznika i jest przedstawiony na jego okładce.


Znacie obraz z okładki książki?
Zdradzę Wam dlaczego powstał...

Otóż bardzo często zdarzało się, że osoby po warsztatach dzwoniły po pomoc, czuły się zagrożone, w depresji.. Często trafiały do egzorcystów, którzy oczyszczali je, twierdząc, że to wszystko przez warsztaty....

Ja sama doświadczałam podobnych rzeczy. Udało mi sie to przezwyciężyć. Chciałam też zabezpieczyć innych, przed podobnymi konsekwencjami.

Dziś głęboko wierzę, że weryfikacje nie mają znaczenia, jeśli mamy w sobie wiarę w MOC, która nas prowadzi.

Mamy narzędzia, które pozwalają nam się wyzwalać z przekonań. Jest to jak skok na bungee, ale prowadzi ku WOLNOŚCI.
Metoda Bruce'a jest tylko jedną z wielu... Weryfikacją natomiast powinny być zmiany i tylko one.

Chętnie bym coś jeszcze napisała, ale jak już dokończę przedświąteczne prace TUTAJ.

Buziaki
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

amen
Posty: 49
Rejestracja: wt lis 07, 2006 10:04 pm
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: amen » sob gru 23, 2006 8:20 pm

ja jestem prosty człowiek i dlatego widzę prostą odpowiedź, wczoraj medytować mi się nie chciało, dlatego wczoraj nie odbyło się to odzyskanie. A dzisiaj jestem już w nastroju i, jeśli zgodne jest to z Wolą to usiądę sobie w swoim fotelu, zapalę świecę i...

mariusz s
Posty: 93
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:07 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mariusz s » sob gru 23, 2006 9:05 pm

Witajcie Najdrożsi w Miłości !!!

Zacznę ten post tak: Nie ma przypadków !!!

Dlaczego nie dostaliście namiarów na priv? Najprawdopodobniej przeze mnie, albowiem wysłałem nazwisko dziadka na niebieskie „PW” umieszczone pod każdym pisanym, przez Nas/Was postem. Do tej pory nie wiem, czy to jest ten słynny „priv”?

Roxanne – nie mogę się z Tobą zgodzić, albowiem na Warsztatach Bruce sam wymyślił ćwiczenie wspólnego odzyskania – czy to nie jest, aby niepotrzebne niepokojenie zmarłego? Bruce ani słowem nie powiedział, żebyśmy nie próbowali „szukać białych wron” w ten sposób. Uważam, że zbytnie nadawanie powagi kwestii kontaktów z tamtym światem powiewa trochę atmosferą ciemnego pokoju z kulą, świeczką i wróżką. Oczywiście to moja opinia! Mam w sobie mnóstwo Radości i Miłości i nie mam ochoty nikogo krzywdzić. Co więcej mam ochotę zarażać wszystkich (także zmarłych) tym uczuciem, które płynie z mojego serca jak lawa.

Kocham Was Wszystkich !!!

Ponieważ u dziadka byłem wczoraj o 22.00 Powiem wam, że Wy też tam byliście !!!

Dlatego bez ceregieli. To był falstart. Ale ponieważ czas TAM nie istnieje, proszę odzyskajmy mojego dziadka w przestrzeni bez czasu.

Mój dziadek to; Tadeusz Szanecki z Łodzi – żadnych szczegółów, abyście się nie sugerowali. Ale zaznaczam sprawa jest poważna, – dlatego chcę/chciałem robić to z Wami.

Proszę, zróbcie to dla mnie, niego. Reszta nie ma zupełnie znaczenia !!!

Ja już notatki mam. Czekam na Wasze. Powtarzam – też tam byliście

I jeszcze raz: Kocham Was !!!
Myślę Prawie, Mówię Prawie, Czynię Prawie
Pozdrawiam z Miłością
Mariusz S

amen
Posty: 49
Rejestracja: wt lis 07, 2006 10:04 pm
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: amen » sob gru 23, 2006 9:17 pm

i odwiedzę Twojego dziadka.

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » sob gru 23, 2006 9:22 pm

Mariusz ja się zgadzam Zrobię to jednak sam.Nie będe czekała na wspólne odzyskanie,ponieważ w ustalonym terminie,mogę nie miec ochoty,albo sił,.wiesz jak to w życiu jest.Jutro jest Wigilia,wiec nie bede miała czasu,ale myślę,że w pierwszy dzień Świąt już będę mogła.Odezwę się na PW.
[PW-to jest priv,dobrze wysłałeś wiadomości] ;)
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

rychu_m
Posty: 59
Rejestracja: wt lis 14, 2006 1:03 pm
Lokalizacja: wrocław

Post autor: rychu_m » sob gru 23, 2006 9:39 pm

ja również się podejmę na dniach tego odzyskania i czuję, że to będzie w tym szczególnym dniu jakim jest wigilia :)

pozdrawiam i życzę dobrej nocy :)

mariusz s
Posty: 93
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:07 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mariusz s » sob gru 23, 2006 9:42 pm

Serdeczne Dzięki !!!

Amen, Rychu_m :)

Ewcia i tak będziemy tam razem. Czas naprawdę nie istnieje !!!

Priv = PW :!: No, cóż jestem "w szoku". Każdemu z Was wysłałem dane dziadka. Conchicie nawet 2x. No, ale skoro u Bruca wylew był narzędziem przymusu, to cóż znaczy przyblokowanie paru internetowych wiadomości :D
Myślę Prawie, Mówię Prawie, Czynię Prawie
Pozdrawiam z Miłością
Mariusz S

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » sob gru 23, 2006 10:14 pm

Mariusz,

Bruce nigdy nie wspominał, żeby kontaktować się ze zmarłymi dla samego zdobywania weryfikacji. To ma być niesienie pomocy.

JEŚLI POJAWIA SIĘ COŚ, CO WSKAZUJE, ŻE JAKAŚ OSOBA WYMAGA ODZYSKANIA, TO JEST TO JAK NAJBARDZIEJ WSKAZANE.

ODWIEDZANIE KREWNYCH JEDYNIE W CELU "WERYFIKACJI" TRĄCI JEDNAK FARSĄ.

Jeśli chcecie "przelecieć" wszystkich swoich krewnych, żeby połapać trochę wron, to nie dla takich celów powstało to forum.

Przeczytaj jeszcze raz proszę uważnie mojego posta, bo z treści Twojego wynika, że zrobiłeś to bardzo pobieżnie.

Wtrącam swoje trzy grosze, ponieważ od dwóch lat prowadzę tą stronę, wspólpracuję z Brucem, oraz dlatego, że spotkał mnie ostatnio duży zaszczyt, który jednak wiąże się z odpowiedzialnością. Bruce wręczył mi dyplom partnera w szkoleniach. Uważa, że jestem już gotowa, aby prowadzić jego warsztaty. Dlatego będę robić wszystko, żeby to forum rozwijało się i pozwalało nam ROSNĄĆ, a nie żeby stało się grą w bingo.

Wyobraźmy sobie, co by się zaczęło dziać, gdybyśmy zaczeli używać w podobnym celu innych narzędzi i technik? Np. ustawień Hellingera, Tarota itd.


To_masz_tu doskonale wyraził w czym leży problem.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

amen
Posty: 49
Rejestracja: wt lis 07, 2006 10:04 pm
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: amen » sob gru 23, 2006 11:35 pm

Właśnie wróciłem i mam duże wrażenie, że odzyskanie jest potrzebne. Napisabym "było" ale w tym przypadku chyba muszę zachować pokorę...
Nie wiem czy i kiedy opisać moje wrażenia, tutaj czy na priv...
Roxanne, jeśli robimy jakiś błąd to jest to naturalne jako początkuący i nie traktuj tego tak poważnie, ja po prostu potraktowałem to jako okazję do ćwiczenia, do pracy...
Napiszcie proszę jak uwazacie, czy opisujemy na forum ogólnym w tym przypadku czy tylko na priv dla Mateusza.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i życzę miłej nocy, pa

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » sob gru 23, 2006 11:41 pm

Właśnie wróciłam z odzyskania. Moim zdaniem było ono konieczne. I mam wrażenie, że nam się udało... Opisać tutaj czy na PW, bo już po tych ostatnich postach w tym temacie sama nie wiem jak to ma wyglądać...
Ostatnio zmieniony śr gru 27, 2006 7:41 pm przez Conchita, łącznie zmieniany 1 raz.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Re: Odzyskanie mojego dziadka

Post autor: Roxanne » ndz gru 24, 2006 7:07 am

mariusz s pisze:Wogóle byłoby fajnie gdybyśmy "trenowali" wspólne odzyskania - możnaby było się dużo nauczyć. Trzebaby było tylko dostarczać "obiekty" :D. Może osoby z naszych rodzin? Co o tym sądzicie?
Conchita, przeczytaj sobie uważnie ten cytat. Powtarzam, chodzi mi tylko o intencje. I owszem, zgadzam się z jednym: tak mocno tkwimy w swoich prywatnych systemach przekonań, że każdy będzie bronił ich do upadłego.
Ja jedynie nie chcę uczestniczyć i nie będę wspierać w ramach forum będącego częścią strony polowania na wrony przy użyciu w/w obiektów.

Zajęło mi ponad rok przekonanie niektórych środowisk, że Bruce nie chce tworzyć grup spirytystycznych i sorry, ale teraz nie chcę, żeby forum było tego zaprzeczeniem.

Jeśli Mariusz prosi o odzyskanie dziadka, bo tak czuję, sama chętnie wezmę w tym udział. Jeśli pada pomysł dostarczania danych w celach sportowych, mówię stanowczo, że sie z tym nie zgadzam.

Ludzi, którzy proszą o podobną pomoc nie zabraknie, nie martwcie się.

Pozostaje jeszcze kwestia rezonansu. Jedni z nas odbierają na tych samych falach, inni nie. Nie komentuję sposobu wyrażania się tych, z którymi nie rezonuję. Ale może masz rację Conchita, napiszę o co mi chodzi noch mal, zimno i przejrzyście.
Ale to chyba po świętach już raczej.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

mariusz s
Posty: 93
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:07 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mariusz s » ndz gru 24, 2006 12:35 pm

Najdrożsi w Miłości !!!

Jeśli chodzi o odzyskanie mojego dziadka, to proszę opiszcie swoje relacje na forum. Nie mam nic do ukrycia, dziadek na pewno też nie (tym bardziej teraz)

Roxanna
Nie mam już siły dłużej patrzeć na to jak się denerwujesz :( . Jak Ci napisać, że nic złego się nie dzieje, że każdy z Nas jest kimś innym, ale wszyscy jesteśmy tym samym.
Przytaczasz mój tekst gdzie jest słowo / trenowali/ i / obiekty/ w cudzysłowie. Jak miałbym inaczej napisać to, co chciałem przekazać. Wiadomo, że nie chodzi tu o żaden sport, ani o żadną zabawę. Dlaczego to opacznie zrozumiałaś? Przecież cudzysłów jest właśnie po to wstawiony.
Osobiście źle Cię odbieram. Nie czuję w Tobie Miłości do Nas. Szanujesz Tamtą stronę, chronisz ją, jesteś jej rycerzem i przy okazji odbierasz nam wolność, radość i spontaniczność tylko dlatego, że Ty tak to widzisz. Dokładnie tak jak rodzice robią to własnym dzieciom. Ale Kocham Cię, bo Ty jesteś mną, a ja Tobą. I proszę Cię nie obrażaj się.
I mam prośbę: pomóż nam odzyskać mojego dziadka; Tadeusza Szaneckiego z Łodzi
Myślę Prawie, Mówię Prawie, Czynię Prawie
Pozdrawiam z Miłością
Mariusz S

Ewencja
Posty: 5
Rejestracja: pn gru 04, 2006 2:13 pm

Post autor: Ewencja » ndz gru 24, 2006 1:59 pm

Ja też zgadzam się z Roxanne, mam takie same odczucia i chociaż jeszcze jestem za krótko na forum aby ,być może wydawać taką opinię to intencje Roxanne są dla mnie jasne i zrozumiałe, natomiast to ,co powyżej przeczytałam tzn nastawienie osób weryfikujących jest właśnie tym ,co opisała Roxanne.
Dzięki Roxanne ,że tu jesteś.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz gru 24, 2006 2:11 pm

Mariuszku,

Oczywiście, że udam się do Twojego dziadka, jeśli mamy tam coś do zrobienia.
Nie denerwuję się, ani nie obrażam, nawet mi to do głowy nie przyszło, tylko chcę Wam coś przekazać, co z tym zrobicie to już Wasze. :-)

Pozwól, że nie będę kometować zarzucanego mi rycerzowania itp.

Co do tego, czy jest we mnie miłość do Was, czy nie... hmm, nie jestem osobą zbyt wylewną, myślę, że o tym jak jest powinny świadczyć raczej czyny, nie słowa. Za wcześnie poza tym, żeby cokolwiek oceniać.

Przecież nikogo nie zmuszam do czytania moich postów. ;-) Przekazuję, to co czuję i wiem na podstawie doświadczenia, ponieważ zajmuję się tym, czym się zajmuję i marzyłam od dawna o umożliwieniu nam spotkań na takim forum.
Trudno jednak, żebym teraz siedziała cicho i nie dzieliła się swoim doświadczeniem.

Zakończę temat krótko (zamiast tych kilku postów mogłam równie dobrze poprzestać na tych kilku poniższych zdaniach) : na tym forum nie będziemy nawiązywać kontaktów jedynie dla weryfikacji, będziemy natomiast pomagać, jeśli ktoś o to poprosi.
Jesteście wolni i możecie robić, co chcecie, tylko na priv, mailowo lub w jakikolwiek inny sposób.

Wybaczcie, ale jestem odpowiedzialna za wizerunek Bruce'a i jego metody.

Ewencja, ja też Ci bardzo dziękuję, że jesteś z nami :-) Dziękuję Wam wszystkim, że tu jesteście.

A tak na marginesie, oczywiście, że wszystko jest doskonałe. Po pierwsze rozmawiamy o czyms bardzo istotnym, forum się ożywiło. Temat TEN będę chciała rozwinąć w osobnym temacie, ale już nie jako dyskusję, a wymianę poglądów. Jest wśród nas wiele bardzo doświadczonych osób, które na pewno będą miały ciekawe opinie na ten temat. DYSKUSJĘ POWYŻSZĄ PROPONUJĘ ZAMKNĄĆ, W TAKIEJ FORMIE PRZERADZA SIĘ ONA TYLKO W OSKARŻANIE I OCENIANIE, NIE O TO TUTAJ CHODZI I KONTUNUOWANIE JEJ UWAŻAM ZA STRATĘ ENERGII.

Proponuję też w naszych rozmowach nie wplatać komentarzy, dotyczących osoby piszącego posty, tylko dlatego, że nie zgadzamy się z jego przekonaniami. Drażniło Was to u boskiego, więc czemu sami to robicie? :-)

Ja natomiast uświadomiłam sobie, że właśnie padło moje kolejne przekonanie ;-) Niedawno miałam pretensje do BB, że ustawia ludzi na forum i zarzekałam się, że tu będzie absolutna wolność i demokracja, że ja nie będę nikogo ustawiać. On tłumaczył mi, że czasami trzeba. Hmmm, jak to sie mówi? BB, zwracam honor ;-) faktycznie czasami trzeba...

Ściskam :-)
Ostatnio zmieniony ndz gru 24, 2006 8:27 pm przez Roxanne, łącznie zmieniany 1 raz.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

BB
Posty: 182
Rejestracja: czw paź 26, 2006 9:18 pm

Post autor: BB » ndz gru 24, 2006 3:03 pm

Na tym wlasnie polega roznica miedzy Wolnoscia, a anarchia.. Ta pierwsza osiaga sie poprzez pewne, nakreslajace droge ograniczenia, przejawiajace sie pewna dyscyplina, czesto nawet nieuswiadomiona..

Przyklady? Wystarczy zerknac do Konstytucji, by takowe znalezc - bez nich zadna demokracja nie moglaby sie rozwijac w dobrym kierunku.. Podobniez zadna inna forma (samo-)organizacji, od panstwa, przez biznes, do czegos tak prostego jak forum internetowe.. Badzmy wiec zgodni, co do naszego celu i trzymajmy sie razem, aby pogodzic niesienie pomocy z poszerzaniem wlasnej swiadomosci, nie przedkladajac zadnego z nich ponad drugie..

Hej.. Jest Wigilia :) Niegdys wierzono, ze to dzien, w ktorym ta i tamta strona spotykaja sie.. Zycze wiec wszystkim harmonii w sobie i na zewnatrz siebie.. Czyli: nie objadac sie dzis za mocno! :P

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » pn gru 25, 2006 9:45 am

Roxanne,czy na forum można pisac o odzyskaniu dziadka Mariusza? Czy wolisz zeby napisac mu na WP?
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pn gru 25, 2006 1:24 pm

Podnoszę pytanie do adminów: czy tu napisać relację czy na PW?
Ostatnio zmieniony śr gru 27, 2006 7:43 pm przez Conchita, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzyskiwanie i odwiedzanie osób po tamtej stronie”