Pakistan: 127 ofiar katastrofy Boeinga 737

Tutaj wysuwamy propozycje dla wspólnych odwiedzin osób, będących po tamtej stronie, dokonujemy ich odzyskania, jeśli to konieczne, a także zdajemy relacje z sesji i porównujemy doświadczenia..
Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » pn kwie 23, 2012 5:55 pm

Ja byłem wykończony wczoraj, bo byłem po osiemnastce przyjaciela(taki mały kacyk) :P
I niestety nie miałem sił żeby tam lecieć.

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pn kwie 23, 2012 10:16 pm

W tym całym rozgardiaszu nie zapomnijmy o modlitwie za dusze z samolotu.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » pn kwie 23, 2012 10:21 pm

i za twoja opetana rowniez

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pn kwie 23, 2012 10:27 pm

:D
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » pn kwie 23, 2012 10:29 pm

co dla niektorych to nie jest smieszne
bawisz sie smiercia innych
oby sie Toba ktos nie zabawil

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pn kwie 23, 2012 11:03 pm

Zmyślasz.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pn kwie 23, 2012 11:22 pm

Nad samolotem jest portal odprowadzający - coś jak wir świetlistej energii która zasila miłością samolot i w rezultacie dusze w nim przebywające.
Już kilkadziesiąt dotarło do Nieba a do samolotu przybywają nowe z różnych stron i też są odprowadzane.
Wir ma dużą średnice i wciąż rośnie dzięki modlitwom i posyła coraz więcej miłości .
Powstało nad naszym forum coś jakby duchowe centrum odprowadzania o wiele potężniejsze niż to które działa na Bałtyku.
Jeśli ktoś chce aby pomóc w drodze do Nieba duszom swoich zmarłych to może się modlić aby te były zaproszone do samolotu i tam będą dostawały miłość światło które je tam zaprowadzi.
W odprowadzaniu biorą udział Opiekunowie i odprowadzone już dusze jak i członkowie forum.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » wt kwie 24, 2012 12:04 am

a swistak siedzi i zawija w sreberka

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » wt kwie 24, 2012 12:05 am

Wlodek pisze:Zmyślasz.
ja nie zmyslam
ale ty jak najbardziej, najgorsze ze kosztem innych

Ajna
Posty: 147
Rejestracja: ndz paź 16, 2011 11:05 pm

Post autor: Ajna » wt kwie 24, 2012 6:36 am

...
Ostatnio zmieniony wt kwie 02, 2013 7:43 pm przez Ajna, łącznie zmieniany 1 raz.

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » wt kwie 24, 2012 7:06 am

Dobrze że zadajesz pytania i może sama się temu wszystkiemu przyjrzy a myślę że zrozumiesz jak to działa.
Skąd wiesz co Moen opisze w następnej książce .
Uczymy się miłości każdego dnia i to co było wczoraj normą dzisiaj jest unowocześnione i bardziej skuteczne.
Jeśli będziesz negowała wszystko czego nie opisał jeszcze Moen to się nie nauczysz wielu nowych technik pracy z miłością a tego chyba nikt nie chce.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Ajna
Posty: 147
Rejestracja: ndz paź 16, 2011 11:05 pm

Post autor: Ajna » wt kwie 24, 2012 9:10 am

...
Ostatnio zmieniony wt kwie 02, 2013 7:30 pm przez Ajna, łącznie zmieniany 1 raz.

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » wt kwie 24, 2012 10:50 am

Wir może zainicjować mistrz reiki.
Jest znak mocy którym to można zbudować .
Budulcem jest energia reiki czyli innymi słowy Zstąpienia Ducha Świętego.
Taki wir wzmacnia energie leczniczą , zwielokrotnia ją.
Jeśli mistrz reiki poświeci na budowę świetlistego wiru dużo energii, powiedzmy ze przez miesiąc będzie to robił, zaprosi jeszcze swojego Anioła Stróża , Wyższe Ja , czyli Ducha Świętego i swoje odprowadzone wcielenia z Nieba oraz te z przyszłości to jest już nawet tysiące osób wspólnie pracujących w imię miłości.
Należy jeszcze na początku dokładnie wyjaśnić na co ten wir- portal ma być i jaką pomoc ma nieść.
Ten tutaj buduje tysiące osób na poziomie duszy , bo dusze dokładnie wiedzą jak należy działać miłością choć ich świadomości fizyczne jeszcze nie bardzo się w tym orientują.
Ta wiedza przychodzi z pewnym opóźnieniem w zależności od tego w jakim stopniu rozwiniętą ma ktoś intuicje.
Trudno jest przekonać ludzi do czegoś czego jeszcze im nie przekazała intuicja i z tond te spory.
Mógłbym opisać jak się miłością buduje wiele duchowych urządzeń ale jak mam to zrobić jeśli większość z tego co napiszę jest negowana.
Już nie wiem jakiego języka używać aby cośkolwiek przekazać i nie być zwalczany.
Te opisywane w książkach złote tunele którymi dusze są odprowadzane do Nieba to są właśnie te które ja opisuje , tylko rozbudowane aby odprowadzały nie pojedyncze dusze tylko tysiące , bo odprowadzanie zależy od ilości energii miłości jaka da się wygenerować.
Im większy wir i więcej współpracujących z nim ludzi tym większa pomoc
dla zagubionych dusz..
Ten nad forum jest już ogromny i odprowadza coraz więcej duszyczek.
Aby go zobaczyć należny patrzeć z większej odległości bo ma wiele kilometrów średnicy i jak się w nim jest to nie widać całości tak jak całego lasu się nie zobaczy dopóki się z niego nie wyjdzie.
Szkoda że Shining Light odszedł bo on widzi drugą stronę dużo dokładniej niż ja i może poproszony by to opisał dokładniej.
Ale są tutaj osoby które widzą ale skoro się nie odzywają to widocznie mają powody.
Może nie chcą aby ich też negowano.
Ostatnio zmieniony wt kwie 24, 2012 11:00 am przez Wlodek, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » wt kwie 24, 2012 10:53 am

cokolwiek bys nie napisal nie ma znaczenia bo straciles wiarygodnosc

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » wt kwie 24, 2012 11:06 am

I tak jesteś moją ulubienicą a w astralu jesteśmy w wielkiej komitywie tylko ta intuicja jeszcze troszkę nie nadąża.
Pracujesz przy odprowadzaniu dusz i dzięki temu twoje czakry ślicznie Ci się rozjaśniły i podniosły kolory bo miłość działa tak na odprowadzanych jak odprowadzających.
Jakbyś się zobaczyła w formie energetycznej to byś się chyba sama zakochało w sobie.
W ciągu 2 dni rozświetliłaś się gdzieś trzykrotnie wyżej niż byłaś do tej pory ale nie podam kolorów czakr bo nie prosiłaś.
:)
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » wt kwie 24, 2012 2:37 pm

jak cie spotkam gdzies w astralu to ci nakopie do garow

pijawka

Post autor: pijawka » wt kwie 24, 2012 3:17 pm

Wlodek pisze:I tak jesteś moją ulubienicą a w astralu jesteśmy w wielkiej komitywie
Pracujesz przy odprowadzaniu dusz i
:)

:lol:

Widzisz Ewadev,sama odprowadzasz i o tym nie wiesz :D

ewadev
Posty: 392
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 12:40 am

Post autor: ewadev » wt kwie 24, 2012 3:32 pm

tak, Wlodek wie lepiej
tak samo jak wie ze moj Ojciec zyje

choroba nie wybiera...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzyskiwanie i odwiedzanie osób po tamtej stronie”