Dziwne sny

Tutaj wysuwamy propozycje dla wspólnych odwiedzin osób, będących po tamtej stronie, dokonujemy ich odzyskania, jeśli to konieczne, a także zdajemy relacje z sesji i porównujemy doświadczenia..
kukimi
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 09, 2012 7:26 pm

Dziwne sny

Post autor: kukimi » sob cze 09, 2012 7:42 pm

Witamwszystkich.Mam pytanie kilka lat temu zmarła moja ukochana zona miała 25 lat,nie śniła mi się zbyt często,,w ciągu 5 lat może trzy niewyraźne sny.Teraz ś niła mi się kilka dni pod rzad,,wyjechałem do pracy za granice,,.W każdym z tych snów nie chce by w związku ze mną ,ucieka ,zostawia naszą córkę ze mną i wychodzi.Ja biegne za nią i próbuję ją przytuli a moja ukochana i tak odchodzi.Nie rozumiem n c a nic z tych snów ,ale cieszę się że mogłem ją w nich zobaczyc :placze:
kukmi

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » ndz cze 10, 2012 9:40 pm

Czasem zmarła rodzina czy znajomi przychodzą do nas we śnie. Dlaczego? Trudno powiedzieć. Jedni nas odwiedzają, drudzy chcą nam coś przekazać. Trzeba na prawdę dobrze się zastanowić i być ostrożnym w interpretacji snu. Dla każdego może oznaczać co innego. My możemy podpowiedzieć lub wyrazić swoją opinie, ale tylko ty możesz odpowiedzieć sobie co oznacza ten sen.
wiem coś na ten temat bo sama mam odwiedziny zmarłych. I wiem ze np. ś.p. Babcia to strzegą przed kłopotami, ś.p wujek to paczka,niespodzianka : miła i nie miła, kłopoty ś.p. tato ze jest przymnie. Po każdej wizycie obserwuje swoje życie i życie rodziny zawsze się sprawdza.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » ndz cze 10, 2012 9:45 pm

Asiula a moze to sa po prostu zwykle sny? a gdyby ci sie jezozwierz przysnil to na co by wskazywalo?
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pn cze 11, 2012 2:51 pm

Być może ze to jest zwykły sen. Czemu nie....... Ja pisze to co u mnie jest. dlatego napisałam jeśli chodzi o sen to trzeba być ostrożnym w interpretacji snu. bo naprawdę jest trudno go interpretować. dla każdego może co innego oznaczać.....

megraf
Posty: 280
Rejestracja: pn lip 20, 2009 11:19 am

Post autor: megraf » pn cze 11, 2012 3:17 pm

Witaj

Asiula ma rację-każdy sen należy interpretować osobiście, mnie często śnią się moi bliscy którzy już mnie zostawili ale nie każdy sen to kontakt. Nauczyłam się to rozróżniać. Mi kontakt przypomina bardziej rozmowę, czasami uczestniczę w wydarzeniu z boku jako obserwator. Twój sen wydaje mi się czymś co twoja podświadomość ciebie nieustannie informuje - że ONA twoja Żona nie wróci bezpowrotnie.
Twoja żona opuściła Was -ale tylko w sferze cielesnej, jest zawsze z wami i wspiera kiedy tego potrzebujecie. Może nie do końca pogodziłeś się z faktem jej odejścia , a w snach wszystko wychodzi na wierzch. Zapal świece wieczorem jak znajdziesz chwilę , posiedz sam -przekaź jej w spokoju jak bardzo ją kochasz. Usłyszy.

- w pewnym momencie zobaczyłam dwie kobietki o jasnych włosach :)

pozdrawiam
megraf

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzyskiwanie i odwiedzanie osób po tamtej stronie”