odprowadzanie dusz zmarłych i innych bytów

Tutaj wysuwamy propozycje dla wspólnych odwiedzin osób, będących po tamtej stronie, dokonujemy ich odzyskania, jeśli to konieczne, a także zdajemy relacje z sesji i porównujemy doświadczenia..
imagineering
Posty: 18
Rejestracja: wt lis 14, 2006 2:39 pm
Lokalizacja: Poznań

odprowadzanie dusz zmarłych i innych bytów

Post autor: imagineering » śr lis 15, 2006 9:36 am

nic
Ostatnio zmieniony wt sie 21, 2007 3:29 pm przez imagineering, łącznie zmieniany 3 razy.

mariusz s
Posty: 93
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:07 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: mariusz s » czw lis 16, 2006 12:28 pm

imagineering pisze:Nie traktujcie tego co piszę jako atak, czy kwestionowanie metody Bruce'a Moena.
Jest to inny sposób na kontakt z duszami, a różni się celem. Jest nim uwolnienie, a nie przekazywanie informacji między światami.
Nic nie przeszkadza, by stosować te metody równolegle. Np wtedy, gdy to dusza nęka żyjącego. Sam przerobiłem ten temat w związku z bliską mi osobą, którą ktoś "ciągnął" za sobą w śmierć.

Rzeczywiście Twoje opisy trochę "wiały chłodem". Teraz jest cieplej

Czytałem wiele razy Twój tekst, ale samego końca nie zrozumiałem. Napisz proszę, (oczywiście o ile możesz) jak to wygląda jak zmarły ciągnie kogoś w śmierć i skąd pewność, że to jest ciągnięcie w śmierć?
Myślę Prawie, Mówię Prawie, Czynię Prawie
Pozdrawiam z Miłością
Mariusz S

lidia
Posty: 4
Rejestracja: wt paź 20, 2015 4:06 pm

Post autor: lidia » śr paź 21, 2015 11:42 am

proszę w takiej sprawie już druga osoba ,mówi mi że babcia jest przyczyną że jest u nas przekleństwo w rodzinie ,,,,babcia nie żyje,,, czy jest możliwe pomoc jej w świecie ducha i jak można jej pomóc? czy można ją wyprowadzić jako ducha z obciążeń jakie osoby rozpoznające diagnozują przeklenstwa,,,,, jej winne aby stała się czysta i bez winny
Agnieszka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzyskiwanie i odwiedzanie osób po tamtej stronie”