Fioletowy ogień - narzędzie w walce z energiami opętującymi.

Tutaj wysuwamy propozycje dla wspólnych odwiedzin osób, będących po tamtej stronie, dokonujemy ich odzyskania, jeśli to konieczne, a także zdajemy relacje z sesji i porównujemy doświadczenia..
Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Fioletowy ogień - narzędzie w walce z energiami opętującymi.

Post autor: Wlodek » pt lis 07, 2008 10:17 pm

Pracując z energiami zdarza się że spotykamy istoty z ciemnej strony i wtedy pobożne życzenia nie wystarczą.
Nikt nie pisze o tym co wtedy zrobić , jakiej energii użyć.
Takim narzędziem jest fioletowy płomień.
Wypala czarne tunele którymi poruszają się astralne wampiry energetyczne.
Blokuje i wręcz przepędza ich fizyczną odmianę.
Zdarza sie że podanie energii osobie opanowanej przez wampira energetycznego powoduje że sam terapeuta jest przez takiego opanowany.
Aby temu zapobiedz i przeciwdziałać należy się okrywać fioletowym płomieniem .
Na początku pomocny bywa "dekret fioletowego płomienia".
Archanioł Michał posługuje się fioletowym ogniem i można go prosić o pomoc ale nie we wszystkich wypadkach.
Oni mają swoje jakby przepisy i nie zawsze mogą pomóc,więc lepiej liczyć na swoje siły, a w razie trudności zwracać sie o pomoc do przyjaciół choćby z forum.
Jeśli macie jakieś doświadczenia na tym polu to piszcie bo na ten temat więcej jest straszenia niż konstruktywnych informacji.

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » sob lis 15, 2008 4:38 pm

Nasza Basia3311 ma problem z corka Dagmara. Kazda pomoc Jej udzielana skutkowala tylko chwilowo. Bardzo trudna sprawa.
Moje proby wycieczek nie powiodly sie. Jestem za slaba.
Moze Ty Wlodku wiesz na ten temat cos wiecej ?
W starych postach na forum mozesz znalezc historie przypadku Basi corki. Wejdz prosze w posty Basia3311.

basia3311
Posty: 14
Rejestracja: czw lip 17, 2008 8:30 pm

Post autor: basia3311 » pn lis 24, 2008 12:27 pm

Jolusiu skarbie dzieki slonce ze caly czas pamietasz o mnie ,przesylam Ci duzo ciepla i milosci:)

dagmara1770
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 09, 2015 11:26 am

Post autor: dagmara1770 » czw lip 09, 2015 1:14 pm

Przepraszam, ja jestem całkiem nowa. I kompletnie zielona. Ale właśnie dziś napisałam do was, swoją prośbę o pomoc, bo zaczęło się ze mną coś zmieniać i zaczęło się od fioletowego. Wiem, że ktoś rzucił na mnie klątwę i może moje mądrzejsze "ja" chce się chronić i dlatego ten fioletowy zaczął za mną chodzić. Wlodku, czy możesz mi wskazać kierunek, gdzie szukać informacji o fioletowym płomieniu. ja wiem, że na razie poruszam się jak ślepiec i być może zadaje złe pytania. potrzebuję wskazówki, gdzie iść i co czytać, czego słuchać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzyskiwanie i odwiedzanie osób po tamtej stronie”