Odzyskiwanie po pożarze domu dziecka.

Tutaj wysuwamy propozycje dla wspólnych odwiedzin osób, będących po tamtej stronie, dokonujemy ich odzyskania, jeśli to konieczne, a także zdajemy relacje z sesji i porównujemy doświadczenia..
Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Odzyskiwanie po pożarze domu dziecka.

Post autor: Wlodek » ndz cze 07, 2009 9:58 pm

W dniu dzisiejszym zostało przeprowadzone odzyskanie duszyczek dzieci które zginęły w pożarzedomu dziecka. Dzięki współpracy kilku osób zostały już odzyskane. Natomiast nie do końca wiemy jak wygląda sprawa odzyskiwania dusz z wypadku Airbusa który miał miejsce ostatnio nad oceanem . Wiemy że ktoś się tym zajmował ale dobrze by było sprawdzić tę sprawę.
Może ktoś tam zerknie aby się upewnić czy wszyscy zostali odprowadzeni.

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » pn cze 08, 2009 9:37 am

Włodku świetnie sobie radzisz z przeprowadzaniem Duszyczek,to wesprzyj nas czasem na forum. Jest tyle próśb i tylko my trzy Madzia KK,i Mgiełka :D Dawniej pomagał jeszcze Tomek,a teraz zostałyśmy same jak palec.
Włodziu ulituj sie nad kobitkami :D
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » czw cze 11, 2009 9:19 am

Pracuje nad odzyskaniami grupowymi jak statek-portal na Bałtyku który dalej działa, i tp.
Natomiast nie idą mi rozmowy z pojedynczymi duszami dlatego robię to co umie najlepiej.
Jeśli czegoś nie wiem na pewno, to wole nie mówić aby nie postępować nie zgodnie z najwyższym dobrem.
Oczywiście pojedyncze dusze również odprowadzam ale na zasadzie przesyłania miłości .
Rzadko wyraźnie odbieram ich myśli , bardziej uczucia , radość , smutek.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » czw cze 11, 2009 9:23 am

Ok Włodku.Rozumie i masz racje. Lepiej cos robić w 100% niż parę rzeczy po 20% :)
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » czw cze 11, 2009 10:59 am

Baltyk to cmentarz, co znowu potwierdzilo odnalezienie wraku statku na dnie morza z okresu II WŚ.
co do samolotu, hmmm ze tak powiem jestem na pokladzie, ale jest ciezko z wielu przyczyn
- wszedzie blokady do rozebrania
- nastawienie "zalogi" - cos mi tutaj smierdzi,
ale sama to ja moge wsadzic kij w mrowisko i zmykac szybciej niz tam weszlam.

co do portalu statku
Wlodku czy wiesz ze ostatnio tam bylam i zauwazylam cos nowego
- piramide zakrywajaca statek
- nastepne maszty i windy
- fontanny
- i wyzej rozwiniete sluzby pomocnicze :roll: nie wiem jak to nazwac.


pozdrawiam cieplo
za_mgla

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pt cze 12, 2009 4:32 pm

Zrobiliśmy parę razy masowe oczyszczania dna tak że włączyli się nawet Archaniołowie bo ciężko było, to też i infrastruktura się rozbudowała.
Chyba się podwyższył status portalu.
A piramida ma ważne zadanie.
Popytamy Opiekunów co z tym samolotem bo ktoś tam podobno odzyskiwał.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » ndz cze 14, 2009 6:07 am

Odzyskanie bylo, bo to widac jest ( samolot) duzo jasnej energii, bardzo gestej, grubej koloru cieplo zlotego, bialego, perly i krysztalu. jest silna bardzo, co moze wskazywac na to, ze mamy juz dwa punkty na baltyku, ktore mozna wykorzystywac do odprowadzania Dusz.
nad samolotem widoczny jest tunel, bardzo podobny do szybu windy.
zajete miejsca w samolocie to od dzioba 6 miejsc, pozniej przerwa i dalej 2 miejsca. sa zaczepieni jeszcze o nasz wymiar/



pozdr

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » ndz cze 14, 2009 9:32 am

Przy takiej ilości energii samolot sobie poradzi. Mgiełko zerknij na portal nad Limanową .
Jest zbudowany według najnowszej wiedzy i wciąż rozbudowywany.
Zresztą sama się połapiesz o co chodzi .
Myślę że Ci się spodoba jego idea, a może coś zechcesz wykorzystać w swojej pracy.
Pozdrawiam.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

SamTen
Moderator
Posty: 97
Rejestracja: śr mar 14, 2007 12:23 pm

Re: Odzyskiwanie po pożarze domu dziecka.

Post autor: SamTen » pt cze 26, 2009 4:21 pm

Wlodek pisze:[...]Natomiast nie do końca wiemy jak wygląda sprawa odzyskiwania dusz z wypadku Airbusa który miał miejsce ostatnio nad oceanem . Wiemy że ktoś się tym zajmował ale dobrze by było sprawdzić tę sprawę.
Może ktoś tam zerknie aby się upewnić czy wszyscy zostali odprowadzeni.
Ktoś został na dnie oceanu. Wyczuwam, ciemno i zimno. Wciągam go w "wycieczkę płetwonurków" - że niby wakacje, zwiedzanie dna oceanu. Na dnie baza - światło, inni nurkowie, kolorowo, atmosfera pikniku...
Samten :) ;) :D

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » ndz cze 28, 2009 3:11 am

witaj,

i jak tam idzie Ci na dnie?

nie mialam pare dni kompa do uzytku, ale ciagle cos mnie trącało i trącało w tamtym kierunku. zagladalam i rzeczywiscie na dnie jakis kipisz byl.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzyskiwanie i odwiedzanie osób po tamtej stronie”