Znikanie obrazka

Jeśli napotkałeś problemy w związku z obsługą forum, lub masz inne pytania zw. z jego funkcjonowaniem, czy strukturą - zgłoś się tutaj, a uzyskasz pomoc..
Miaune
Posty: 181
Rejestracja: ndz cze 27, 2010 5:08 pm

Znikanie obrazka

Post autor: Miaune » wt wrz 14, 2010 9:42 pm

Już po raz któryś z kolei wklejam avatara /obrazek/ w profilu. Przez dwa może trzy dni jest w moich postach i potem znika :placze:
Co jest przyczyną znikania? :?
Czy robię coś nie tak? Ale skoro niektóre nie chcą się zapisać to znaczy, że ich parametry są za duże. Ale ten się zapisuje :!: :!: :!:
:?: Więc proszę powiedzieć dlaczego ZNIKA :?:
Przyszłam tu dla rozwoju, dla szczęścia, dla miłości.

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » śr wrz 15, 2010 11:12 am

Nie wiem - może to ma jakiś związek ze stroną www, na której znajduje się Twój awatar - może jest niestabilna. Albo obsługą ciasteczek, które zapisują sesję na kilka dni, albo traktowaniem zwenętrznych linków przez Twój system operacyjny. Ja np. w pracy w zasadzie widzę tylko kilka awatarów, bo mój system ma założone różne ograniczenia. W domu widać ok.

Wklej może adres awatara na forum, zapisz i potem usuń pliki cookies i pliki tymczasowe (w opcjach internetowych przeglądarki jest opcja usuń pliki cookies i druga usuń pliki tymczasowe). Jeśli po tym zniknie Twój awatar tzn. że nie zapisał się na forum (może za duży albo zły format), a komputer ściągał go z pliku tymczasowego, więc go było widać.

W domu zobaczę, czy widać Twój awatar.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Miaune
Posty: 181
Rejestracja: ndz cze 27, 2010 5:08 pm

Post autor: Miaune » sob wrz 18, 2010 12:54 pm

Zmieniłam po prostu obrazek. Tamten zapisywał się na 1 dzień i znikał. Teraz też. Ten, który jest obecnie jest z tego samego pliku avatarów /z tej samej strony www./ ale widocznie ma mniej pikseli i kbajtów i się trzyma.
Pozdrawiam Miaune :D :D :D
Ps. Niestety i ten zniknął po dwóch dniach. Trudno. Widocznie tak ma być i koniec. Na moim forum nie znika, więc to nie wina mojego komputera.
Pozdrawiam Miaune :P
Przyszłam tu dla rozwoju, dla szczęścia, dla miłości.

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pn wrz 20, 2010 8:07 am

Sprawdzałam w domu i nie widać Twojego obrazka. Spróbuj z innego serwisu może...
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

czarnamewa
Posty: 38
Rejestracja: śr sie 18, 2010 9:23 pm

Post autor: czarnamewa » wt paź 05, 2010 7:46 pm

Ja mam to samo, wczoraj, dzisiaj kilka razy wrzucałam , mój wymarzony awatarek, długo go szukałam, bardzo mi sie podoba mimo ze duzo stracil na jakosci podczas procesu zmniejszania :(

Conchito, Twój awatorek widze się trzyma bez problemów, chociąz jego parametry są wieksze. Pamietasz moze na jakim serwerze zdjeciowym go umieściłaś?? Ja mam na zapodaj.net ale znika.... chociaz nie wiem czy to wina tego serwera czy tego forum
Logic will get you from A to B.Imagination will take you everywhere. Albert Einstein

Miaune
Posty: 181
Rejestracja: ndz cze 27, 2010 5:08 pm

Post autor: Miaune » wt paź 05, 2010 10:18 pm

A mnie się w końcu udało znaleźć taki avatarek, który nie znika. :) :o :D
w googlach wpisałam avatar a później szukałam. :P
Zajęło mi to trochę czasu.
Pozdrawiam Miaune
Przyszłam tu dla rozwoju, dla szczęścia, dla miłości.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy techniczne”