Niemoznosc wyslania PW

Jeśli napotkałeś problemy w związku z obsługą forum, lub masz inne pytania zw. z jego funkcjonowaniem, czy strukturą - zgłoś się tutaj, a uzyskasz pomoc..
Grey Owl

Niemoznosc wyslania PW

Post autor: Grey Owl » pn paź 13, 2008 9:56 am

Napisalam wczoraj PW do Reni Zok. Wcielo, zniklo.
Dzis napisalam drugi raz przezornie polowe, by za wiele nie stracic. Sprawdzajac w wiadomosciach "do wyslania" zauwazylam informacje "nie ma takiego uzytkownika". Renia jest zarejesrowana na liscie uzytkownikow jako Renata Zok. No i na pewno mysli, ze obiecalam PW i nie dotrzymuje slowa ! Cos musi byc nieuruchomione w drodze do Reni skrzynki.
Prosze o sprawdzenie ustrojstwa, bo ja z TA magia jestem na bakier.

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » wt paź 14, 2008 9:46 am

Zanim zglosilam usterke, posprawdzalam co sie dalo.
Na samym poczatku na forum robilam ten blad, ze pisalam posta w skrzynce "wiadomosci wyslane", no i posty znikaly. Myslalam, ze pisze za dlugo (ha,ha!). Potem odkrylam, ze trzeba je pisac w "wiadomosci do wyslania" i wszystko zaczelo funkcjonowac.
Do Renaty tez pisze posta w :"do wyslania". Temat postu wpisalam. Jeslibym nie wpisala - pojawilaby sie info."wpisz temat postu". W tym przypadku pojawia sie natomiast konsekwentnie po wcisnieciu "wyslij" info :"nie ma takiego uzytkownika", a skrzynka "wiadomosci do wyslania" pozostaje pusta.
Wiem juz tez, ze gdy odbiorca wchodzi na forum, to w tym momencie wiadomosc wpada do jego skrzynki, a u mnie z "wiadomosci do wyslania" przechodzi w "wiadomosci wyslane".
Sprawdzilam tez, czy pisanie do innych funkcjonuje. Napisalam probny post do FREYA`i pojawil sie. Skasowalam i wyslalam do samej siebie. Doszedl.
Jeszcze poprosze Renie, by napisala probnego posta do mnie, zeby sprawdzic czy blokada idzie w obie strony.

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » wt paź 14, 2008 10:05 am

A spróbuj zwyczajnie na poście Renaty kliknąć u dołu postu ikonkę PW i w ten sposób wysłać wiadomość. Albo inaczej - skopiuj jej nazwę użytkownika zamiast pisać ręcznie. Mam poważne podejrzenie, że źle wpisujesz nazwę użytkownika (ona ma taki podkreślnik - może go inaczej wprowadzasz...)
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » wt paź 14, 2008 11:16 am

Tak Conchi. To bylo przyczyna. Na liscie uzytkownikow (a z niej bralam adres) nie ma tej kreseczki u dolu. Dzieeeki ! !

mazur.foto
Posty: 111
Rejestracja: śr cze 06, 2007 11:20 am

Post autor: mazur.foto » wt paź 14, 2008 5:39 pm

No i sprawa się wyjaśniła Jolu, możesz odetchnąć! :-)

r-e-n-a-t-a
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 25, 2008 9:26 pm

Post autor: r-e-n-a-t-a » sob paź 18, 2008 8:57 pm

w jaki sposób dodać zdjęcie, które widoczne jest przy opisie??
"najpierw uzdrowiona jest dusza, potem ciało"...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy techniczne”