List otwarty do Leoncia

Jeśli napotkałeś problemy w związku z obsługą forum, lub masz inne pytania zw. z jego funkcjonowaniem, czy strukturą - zgłoś się tutaj, a uzyskasz pomoc..
Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » sob kwie 18, 2009 1:40 pm

Waszym forum tzn czyim ?twoim i Frei ?,bo jak na razie to wy obydwie czujecie złe wibracje,a może to wasze wibracje są złe,ale wcale nie musicie czytać moich wypowiedzi to i nie będą was razić moje wibracje.Weź pod uwagę ile osób się wypowiedziało w moich tematach i ich wypowiedzi są merytoryczne ,nawet jeśli się nie zgadzają z moimi teoriami,.No i pytanie retoryczne gdzie twoje wielkie CBM czyżby nie obowiązywało w świecie realnym?

FREYA
Posty: 226
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 7:49 pm

Post autor: FREYA » sob kwie 18, 2009 1:51 pm

To jest Forum Bruca Moena( w polskiej wersji ).
Jeśli ci Leoncio jego ( i jego uczniów) światopogląd nie odpowiada, to twój problem , nie nasz. Pomyliłeś Fora, poszukaj , może znajdziesz coś odpowiedniejszego dla twoich poglądów( z mądrzejszymi ludźmi, którzy będą mieli odp. grupy krwi itp).
"Można odejść na zawsze - by stale być blisko".
Ks. Twardowski

Herbina
Posty: 44
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 11:22 pm

Post autor: Herbina » sob kwie 18, 2009 2:03 pm

Magnetoterapie uwazam za bardzo interesujaca i nie widze w tym, aby Leon to forum przestawial na swoje. Nie jest tez sztuka znalezienie wspolnego jezyka z osobami tak samo myslacymi jak ja , czlowiek, ktory w jakis sposob rozwija sie duchowo musi nauczyc sie z kazdym dojsc do porozumienia z zachowaniem szacunku, bo skoro trudny przypadek zdarzyl sie na mojej drodze to ma to jaks sens, odrzucanie innych i obrazanie sie to tylko gra ego, ktora do niczego nie prowadzi, mozna w ten sposob tylko dalej poruszac sie po wlasnym schemacie .
Mamy tez prawo wybierania dobrego towarzystwa, towarzystwa, w ktorym dobrze sie czujemy, ktore nas rozwija, wiec jezeli czuje, ze ktos lub cos zle na mnie oddzialywuje i nie chce dojsc z tym do porozumienia to po prostu nie zabieram glosu.
Faktem jest, Leonie, ze Ty sobie doskonale zdajesz sprawe z tego, ze powodujesz czesto klotnie . Wiem, ze magnetoterapia jest Twoja pasja i ciesze sie, ze sie tym z innymi dzielisz. Mysle, ze i Tobie byloby milo, gdyby ldzie traktowali Ciebie i Twoje osiagniecia z szacunkiem i uwaga, zeby sie tak jednak stalo warto byloby gdybys zmienil nieco taktyke, Twoj sposob wypowiedzi jest czesto dwuznaczny i zarty odpowiadajace swoim poziomem bardziej kolesiom spod budki z piwem nie pasuja po prostu na takie fora jak to.Jezeli chcesz aby ludzie zainteresowali sie magnetoterapia to nie odpychaj ich swoim zachowaniem. To, ze Twoje ego podsuwa Ci klotnie jako rodzaj zabawy , to tez pulapka dla Ciebie, chcesz dalej isc swoim schematem? Zastanow sie, zmieniajac swoje zachowanie masz wieksze szanse na zainteresowanie ludzi magnetoterapia i poznawanie ich zdania o tym, widzisz jak na innych forach Twoje zachowanie dzialalo na innych i nadal chcesz obstawac przy swoim, ze jestes niewinny, tylko inni sie Ciebie czepiaja? Skoro takie sytuacje sie zdarzaja to pewnie cos masz w ten sposob zauwazyc.babranie sie w tym, kto pierwszy itd. to jak klotnia dzieci w piaskownicy w stylu " ona uderzyla mnie lopatka po glowie ale on pierwszy zaczal, bo posypywal mnie piachem".
Pozdrawiam wszystkie strony sporu serdecznie i zycze chwili konstruktywnego zastanowienia i usmiechu dla siebie i innych. Namaste.

Krystyna
Posty: 90
Rejestracja: sob cze 14, 2008 7:39 pm

Post autor: Krystyna » sob kwie 18, 2009 2:10 pm

Jolu proszę CIe nie osądzaj, na świecie powinno być miejsce dla każdego i na naszym forum też.Poprostu niech kazdy robi swoje i kazdy czyta to co go interesuje.Moim skromnym zdaniem tomasztu też powinien wrócić.POwinno mu się dać drugą szansę.Onteż miał swoich czytelników. Rożnorodność tematów doda naszemu forum więcej czytelników.Jolu nie czekaj na Asie sama zamknij ten temat.Bardzo cię proszę przesyłam buziaczki.Krystyna
Jam Jest bogactwem Boga w działaniu, zamanifestowanym teraz w moim życiu i w moim świecie.

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » sob kwie 18, 2009 2:14 pm

Herbino ja już zaoferowałem usunięcie moich tekstów które Jola uzna za obraźliwe dla niej,ale w zamian oczekuję od niej tego samego ,ale jak do tej pory nie otrzymałem pozytywnej odpowiedzi.No i przede wszystkim gdzie to wasze CBM bo skoro trafił wam się ktoś taki upierdliwy że nie potraficie go strawić to należy zastosować to co głosicie czystą bezwarunkową miłość,czyżby to tylko bajki były które wmawiacie innym ,a jak przychodzi co do czego to zamiast przytulić to huzia na juzia :)

FREYA
Posty: 226
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 7:49 pm

Post autor: FREYA » sob kwie 18, 2009 2:15 pm

Mamy tez prawo wybierania dobrego towarzystwa, towarzystwa, w ktorym dobrze sie czujemy, ktore nas rozwija, wiec jezeli czuje, ze ktos lub cos zle na mnie oddzialywuje i nie chce dojsc z tym do porozumienia to po prostu nie zabieram glosu.
Do tej pory dokładnie tak działałam , ale w koncu gdzieś coś sie przelało i postanowiłam zabrać głos ;[

Krystyno , Joasię przywołuję bo to ona jako admin powinna zabrać głos ( neutralny).
Pozdrawiam.
"Można odejść na zawsze - by stale być blisko".
Ks. Twardowski

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » sob kwie 18, 2009 2:17 pm

FREYA pisze:
Mamy tez prawo wybierania dobrego towarzystwa, towarzystwa, w ktorym dobrze sie czujemy, ktore nas rozwija, wiec jezeli czuje, ze ktos lub cos zle na mnie oddzialywuje i nie chce dojsc z tym do porozumienia to po prostu nie zabieram glosu.
Do tej pory dokładnie tak działałam , ale w koncu gdzieś coś sie przelało i postanowiłam zabrać głos ;[

Krystyno , Joasię przywołuję bo to ona jako admin powinna zabrać głos ( neutralny).
Pozdrawiam.
więc kolejny raz pytam :gdzie twoje CBM,czy to tylko mrzonki, obowiązujące w astralu,real to inna bajka?

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » sob kwie 18, 2009 2:18 pm

Tych, ktorym to co robisz nie odpowiada, jest wiecej.
Czesc z Nich sie nie wypowiada, bo obawia sie twoich frontalnych atakow. A po to je stosujesz. Wlasnie to przydarzylo sie dzis FREI.
Czesc twierdzi cyt: "Nie ruszac...nie bedzie smierdziec". Ale na pewno ci tych ludzi nie zdradze pod twoj noz.
Czesc stosuje zasade CBM, ktora przywolujesz, by dalej ci sluzyla, a po ktorej slizgasz sie na tym forum od poczatku, liczac na bezkarnosc.
Sam tylko kpisz sobie z niej INTELIGENTNIE I Z POLOTEM, mowiac : "Mnie CBM kojarzy sie z Centralnym Biurem Matrymonialnym." Tobie wiele kojarzy sie glownie z jednym.
Sam, od kiedy sie tu pojawiles - NIGDY CBM nie zastosowales. Szukasz frajerow ?
Jestes jedyna osoba na forum wobec ktorej Jej nie stosuje, bo tylko karmilaby twoje postkolonialne ego.

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » sob kwie 18, 2009 2:22 pm

Jolanta Niemczuk pisze:Tych, ktorym to co robisz nie odpowiada, jest wiecej.
Czesc z Nich sie nie wypowiada, bo obawia sie twoich frontalnych atakow. A po to je stosujesz. Wlasnie to przydarzylo sie dzis FREI.
Czesc twierdzi cyt: "Nie ruszac...nie bedzie smierdziec". Ale na pewno ci tych ludzi nie zdradze pod twoj noz.
Czesc stosuje zasade CBM, ktora przywolujesz, by dalej ci sluzyla, a po ktorej slizgasz sie na tym forum od poczatku, liczac na bezkarnosc.
Sam tylko kpisz sobie z niej INTELIGENTNIE I Z POLOTEM, mowiac : "Mnie CBM kojarzy sie z Centralnym Biurem Matrymonialnym." Tobie wiele kojarzy sie glownie z jednym.
Sam, od kiedy sie tu pojawiles - NIGDY CBM nie zastosowales. Szukasz frajerow ?
Jestes jedyna osoba na forum wobec ktorej Jej nie stosuje, bo tylko karmilaby twoje postkolonialne ego.
czyli twoje CBM jest wybiórcze i sama sobie zaprzeczasz, albo nie znasz znaczenia CBM -tam jest takie ważne słowo "bezwarunkowa"ale widać nie rozumiesz znaczenia tego słowa ,bo u ciebie to jest warunkowa-jak ktoś ciebie lubi to ty jego też a jak nie to nie-czyżbym się mylił?

Herbina
Posty: 44
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 11:22 pm

Post autor: Herbina » sob kwie 18, 2009 2:25 pm

Leoncio napisal:"No i przede wszystkim gdzie to wasze CBM bo skoro trafił wam się ktoś taki upierdliwy że nie potraficie go strawić to należy zastosować to co głosicie czystą bezwarunkową miłość,czyżby to tylko bajki były które wmawiacie innym ,a jak przychodzi co do czego to zamiast przytulić to huzia na juzia :)" Oj, Ty "juziu", czasem mam wrazenie, ze Ty lubisz, jak tak wszyscy na Ciebie napadaja, przeczytaj moj poprzedni post raz jeszcze , moze znajdziesz tam sposob na to aby Cie przytulali bez napadania. Wycofanie postu czy nie wycofanie to znow tylko zaspokajanie ego ( "zrobia tak jak chce czy nie ? przeciez wyciagnalem reke...") tu chodzi o szersze spojrzenie na sprawe, bo jezeli nie zauwazysz, co robisz, w jakim schemacie sie poruszasz to za jakis czas sytuacja sie powtorzy, jak nie na tym to na innym forum.
Wiecej sie nie wypowiadam na ten temat, kazda ze stron ma szanse na zobaczenie schematow, a kto jak to wykorzysta to nie moja broszka, widze sens istnienia kazdej istoty , szkoda , ze nie kazda istota widzi sens sytuacji. Pa!

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » sob kwie 18, 2009 2:33 pm

Widze ! Pozdrawiam. Ide do Pogaduch, by opowiedziec FREI dowcip.

demios
Posty: 89
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 3:08 pm

Post autor: demios » sob kwie 18, 2009 6:21 pm

Podobno muzyka łagodzi obyczaje:
http://www.youtube.com/watch?v=zo5n0HwaRmQ
Leon Ty wyłącz monitor żeby dekolt Cię nie rozpraszał ;)
A byliście dziś na spacerze? - przyroda fantastycznie budzi się do życia.
Dobra dziewczyny dla Was też coś, ponieważ Daniel Levy to przystojniak wyłączenie monitora pozostawiam indywidualnej decyzji ;)
http://www.youtube.com/watch?v=qNN1Kwwh ... re=related
A i jutro wszyscy na dłuuuugi spacer :)
Pozdrowionka

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » ndz kwie 19, 2009 7:51 am

Po skorzystaniu z porady Demiosa,postanowiłem wykazać swoją dobrą wolę i pousuwałem moje wpisy z tematu Joli wysyłając w zamian CBM . Spacery na świeżym powietrzu to super sprawa ,a link podany dla mnie przez Demiosa jest super hiper ,tyle tylko że nie wyłączyłem monitora i zapuszczałem żurawia :) :P :diabel:
No i dzięki wszystkim osobom ,które zabrały głos w tym temacie ,w sposób bardzo merytoryczny, jak dla przykładu Herbina /ale nie tylko/
List otwarty uważam za zamknięty.
Pozdrowionka i milutkiej niedzieli /co nie dzieli to mnoży/

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » wt kwie 21, 2009 10:26 am

Ale akcja mnie ominęła ;):):):).
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » wt kwie 21, 2009 10:40 am

No Conchi żałuj :lol: mogło być jeszcze ciekawiej :diabel: bo te moje złe wibracje to wywołują tajfuny ;[ ale zawsze odbiorca tych wibracji może zmienić sobie bateryjkę :idea:

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » wt kwie 21, 2009 11:09 am

Niestety! Przespałam sprawę na urlopie bez komputera :placze: Teraz to już nie ma co wskrzeszać zgasłego ognia. :roll:

W sumie fajnie jest od czasu do czasu trochę się pokłócić, jakąś akcję zrobić, żeby nie było nudno... :diabel:
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » wt kwie 21, 2009 11:38 am

Mam nadzieję, że porozumienie zostało zawarte na dłuższą metę
i związku z tym nie będzie tu żadnej wojny, ani kłótni ;) :D
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » wt kwie 21, 2009 12:36 pm

Szkoda Conchi bo musiałem sam się zmagać,a z tego co widzę mam w tobie sojuszniczkę,no ale na razie miecze do pochwy/każdy rozumie jak chce/ i koniec wojny :diabel: Dzięki magnesom dałem sobie jakoś radę,co nawet dziś mi się śniło-siedziałem w jakiejś knajpie i na stoliku nagle talerz zaczął wirować kiedy zbliżyłem do niego dłonie z obydwu stron/przypominało to silnik magnetyczny/-wszyscy byli zadziwieni moimi zdolnościami,więc im tłumaczyłem że to dzięki magnesom,a w pewnej chwili dostrzegłem jakas dziewczynę z magnesami w ustach i już się ucieszyłem że mam naśladowniczkę,ale okazało się że to tylko guma do żucia.

Zablokowany

Wróć do „Sprawy techniczne”