mocowanie linkow z Google

Jeśli napotkałeś problemy w związku z obsługą forum, lub masz inne pytania zw. z jego funkcjonowaniem, czy strukturą - zgłoś się tutaj, a uzyskasz pomoc..
Grey Owl

mocowanie linkow z Google

Post autor: Grey Owl » pn maja 11, 2009 2:47 pm

Mialam juz napisany prawie caly post na A4, brakowalo tylko 5 linkow obrazkowych dla zilustrowania tekstu. Pierwszy link udalo mi sie umocowac. Przy kolejnym wcielo mi wszystko, do bialej kartki i jeszcze wylogowalo. Gdzies popelnilam blad. Czegos nie zatwiedzilam systemowi, wiec wyrzucil.
Bardzo prosze o instrukcje taka krok po kroku - taka dla tych, co to w tematyke komputerowa dopiero sie wgryzaja. A szczegolnie obrazkowa.

Pozdrawiam Bieglych !

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » wt maja 12, 2009 10:56 am

Dobrze pisać w innym programie i tylko wklejać gotowe już teksty .
Gdy pisanie trwa za długo to wywala użytkownika. Parę razy tez tak miałem a linków nie wklejałem. Tak jak by był ograniczony czas na wpis, gdy trwa zbyt długo to nas usuwa. Hm,- ale nie jestem znawca.

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » wt maja 12, 2009 11:04 am

Szkopul w tym, ze wywalilo mnie przy wklejaniu drugiego linka (darmowego) z Google. W trakcie pisania przestalo mnie juz wywalac z uplywem czasu, bo juz wiem, ze w trakcie trzeba co jakis czas odnawiac strone.
Cos zagapilam w procedurze wklejania linkow.

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » wt maja 12, 2009 1:00 pm

Ja gdy cos długiego pisze,to co pare linijek kopiuje cały tekst,ale nie wiem jak to jest gdy wywali,albo gdy zgasnie prąd?
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » czw maja 14, 2009 2:20 pm

Hej !

Widze, ze od trzech dni nikt z czytajacych nie wie jak sobie poradzic przy trudnosciach ze sciaganiem linkow z internetu. I nie moze spelnic mojej prosby przysluga.
Ale cos odkrylam : kazdy link trzeba zatwierdzic, by program antywirusowy wpuscil info. Zatwierdza sie dwa razy. Za drugim razem zatwierdzenie ma dwie komendy : zapamietaj i zakoncz, albo zakoncz. Przy pierwszym linku zapamietalam i zakonczylam. Link wszedl. Za drugim kliknelam tylko zakoncz - i calosc wywalilo jako niezapamietane.
Takie "proste" w swej komplikacji :idea:

Dziele sie tym odkryciem, bo moze sie przydac.
Teraz bede dalej probowac i powiem co wyszlo. :)

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » czw maja 14, 2009 2:50 pm

Ten program antywirusowy to z Twojego komputera, a nie z forum :) ...
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » czw maja 14, 2009 3:58 pm

:D :D :D Wiem, i dlatego prosilam o pomoc. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy techniczne”