Moja mama...

Jeśli szukasz możliwości kontaktu z osobą nie znajdującą się już wśród żywych - możesz tutaj poprosić o to innych.
pijawka

Post autor: pijawka » ndz sty 23, 2011 4:45 pm

Namali pisze ,,Ja życzę sukcesu w upewnianiu się, że " coś tam chyba jest".


Otoż to ! Zeby się upewnić musi być zgodność faktów .

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » ndz sty 23, 2011 4:49 pm

oczywiście ze kazda osoba w coś wierzy ale jeśliosoba nie wierzy w duchy to nic ją nie przekona. Bęzie żadała dowoów konkretów. I ma do tego prawo. Tak samo jak ja mam prawo domagać się dowodów aby taki nie dowiarek pokazał mi powietrze .....
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

pijawka

Post autor: pijawka » ndz sty 23, 2011 5:02 pm

Chyba jednak wierzy ,bo skoro pyta...albo ma nadzieję ,ze jednak coś tam jest po drugiej stronie i prosząc o dowody chce sie upewnić

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » ndz sty 23, 2011 5:06 pm

Powietrze, da się zobaczyć i to nie jednym zmysłem,tak więc nie jest to kontargumęt.Ja od kilku miesięcy obserwuje to forum i dalej twierdzę,że niema tu ani jednej osby,która w sposób weryfikowalny mogła odpowiedzieć osobie,potrzebującej kontaktu w sposób satysfakcjonujący,no chyba,że Grey Owl.................................................................................................................
Jeśli,zaś chodzi o to co pisałem,że Paul ogranicza się do obietnic, to w brew w/w dalej uważam tak samo,sprawdziłem to na sobie i na kilku innych,którzy odeszli z tąd z/w na takie właśnie, nie dotrzymane obietnice.
Forum powstało w jakimś konkretnym celu,celu,który nie w pełni jest realizowany.Ale to tylko moje zdanie.
Pozdrawiam.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » ndz sty 23, 2011 5:06 pm

wyrażnie napisała ze nie wierzy zycie pozagrobowe ze chce konkretów. Czyli uwierzy dopiero jak zobaczy /usłyszy dowody.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

pijawka

Post autor: pijawka » ndz sty 23, 2011 5:08 pm

Ja od kilku miesięcy obserwuje to forum i dalej twierdzę,że niema tu ani jednej osby,która w sposób weryfikowalny mogła odpowiedzieć osobie,potrzebującej kontaktu w sposób satysfakcjonujący..."



podobnie myślę ,chciałabym się przekonać ,że jestem w błędzie :(


Asiula ,myślę ,że jak ktoś trafnie odpowie autorce wątku ,uwierzy :)

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » ndz sty 23, 2011 5:11 pm

ORAN
to pokaz mi powierze. Jeśli nikt nikomu nie pomógł proponuje zamknąć to forum proste
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

M2000

Post autor: M2000 » ndz sty 23, 2011 5:37 pm

Grey Owl pisze:Od bardzo dlugiego czasu nie bylo tu nikogo (procz) Paula, ktory nawiazywalby tu kontakty metoda B.Moena, Patrona tego forum.
Jego metoda, i przy pomocy Wyzej Rozwinietych Istot Duchowych dzialajacych w Centrum Uzdrowien i Odzyskan, ktorego nazwa umieszczona jest tu u gory strony tytulowej nie przypadkiem.
Bo w rece tych Istot oddajemy (my, uzywajacy tej metody) Zmarlych pod opieke, w Ich dalszej drodze rozwojowej Po Tamtej Stronie Kurtyny....

Przez dlugi czas byla to informacja jednoznaczna.
Gdy taka byc przestala, a zostalo to zauwazone - to staramy sie przywrocic tym stronom jednoznacznosc...
Zeby proszacy mieli mozliwosc wyboru z jakiego zrodla chca czerpac wiedze i swe doswiadczenia zwiazane z Druga Strona...

Skromnosc moze Paulowi utrudnic dalsza czesc odpowiedzi, wiec odpowiem na to tez ja, bo przypadkiem jestem tu zorientowana troche.

Wiekszosc kontaktow (ze wzgledu na ochrone sfery prywatnej proszacego) relacjonowanych jest na PW. Tylko jesli WYRAZNIE proszacy wyrazi zgode na jej umieszczenie - relacja publikowana jest pozniej i na otwartym forum.
Paul wlasnie dzis przygotowuje sie do takiego kontaktu uzgodnionego na PW, a mnie prosil (na wszelki wypadek - o czym Osoba proszaca wie) o pozniejsza weryfikacje, zanim relacje przekaze tej Osobie do dalszej weryfikacji.

macie przecież odpowiedz powyżej dlaczego możecie mieć dziś takie a nie inne odczucia,

pijawka

Post autor: pijawka » ndz sty 23, 2011 5:42 pm

W moim przypadku wszystko było uzgadniane na P.W i kontakt nie byl trafiony ,a kilka osob z tego forum ma podobne odczucia,piszemy e-maile i wymieniamy się informacjami .

Mnie ciekawi jedna rzecz ,kto lub co ponosi winę gdy kontakt okazuje się błednym ?

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » ndz sty 23, 2011 6:03 pm

Jeśli tylko paul potrafi pomóc metoda B.Moena, Patrona tego forum.
to mnie to cieszy. widać ze tylko on potrafi. wiec mozna tylko do niego się zgłaszać tylko z drugiej strony biedulek ma duzo pracy
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » ndz sty 23, 2011 6:24 pm

ORAN pisze: Jeśli,zaś chodzi o to co pisałem,że Paul ogranicza się do obietnic, to w brew w/w dalej uważam tak samo,sprawdziłem to na sobie i na kilku innych,którzy odeszli z tąd z/w na takie właśnie, nie dotrzymane obietnice.
Forum powstało w jakimś konkretnym celu,celu,który nie w pełni jest realizowany.Ale to tylko moje zdanie.
Pozdrawiam.
Wyjaśniam, że jeśli nie pomogłem danej osobie bądź ją pominąłem
co faktem może być możliwe, ale to nie specjalnie. Najprawdopodobniej
mogłem o tym zapomnieć tak jak to teraz ostatnio było. Zapomniałem o tym
by pomóc na dodatek zgubiłem temat w którym obiecałem.

Jeśli kogoś pominąłem bądź zapomniałem bardzo przepraszam.
Nie mam nic już do wyjaśnienia. Jeżeli z jakiś powodów nie mogę
nawiązać kontakt to od razu informuję,a także przepraszam wówczas
daną osobę. U mnie nie ma takich warunków, aby kontakty robić

1- pierwsze nie mieszkam sam
2- potrzebuje spokój i ciszę.
3- ciszę i spokój mam tylko jedynie wieczorami wówczas domownicy nie hałasują
nie przeszkadzają i nie wiercą się z pokoju do pokoju, a do tego nie idzie TV...

Zaznaczam, że kiedy dam tylko radę to nawiązuję kontakt.
Mam nadzieję, że inne osoby to wezmą pod uwagę i zrozumieją ten fakt.

Pozdrawiam
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

megraf
Posty: 280
Rejestracja: pn lip 20, 2009 11:19 am

Post autor: megraf » ndz sty 23, 2011 7:08 pm

wiesz skarbie mój - twoja niecierpliwość mnie wcale nie dziwi
kiedyś to forum było pełne miłości, pełno było tutaj ludzi na prawdę nietuzikowych i pomoc szła raz za razem. Ale pewnego dnia i czasu ta część osób postanowiła się przenieś w inne miejsce. Znam je i jeśli będziesz chciała podam ci adres.
Kontakty ze zmarłymi są trudnym tematem- do ludzi którzy zajmują się kontaktami docierają dusze chłonne informacji i kontaktu ze swoimi rodzinami. Dlatego kiedy ja na przykład proszę o kontakt z kimś konkretnym często przychodzi do mnie kilka osób i bądż tu mądrym. Przez to czasami trafiam a czasami nie. Tak to wygląda. Czasami nawet kiedy ja bardzo chcę kontaktu - dusza nie chce a raczej jego Opiekun - pewnie dla jej dobra.

życzę ci dużo miłości i spokoju
wierzę że przyjdzie czas kiedy znajdziesz ukojenie i odpowiedzi na swoje pytania.

z miłością
megraf

megraf
Posty: 280
Rejestracja: pn lip 20, 2009 11:19 am

Post autor: megraf » ndz sty 23, 2011 7:10 pm

Paul - spokoju i wytrwałości ....

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » ndz sty 23, 2011 7:25 pm

megraf pisze:Paul - spokoju i wytrwałości ....
Ja zawsze jestem spokojny i cierpliwy. ;)
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » ndz sty 23, 2011 10:56 pm

Megraf,to podaj proszę adresy,gdzie,kontakt jest faktem.....
Pozdrawiam.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

Feristee
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 22, 2011 8:12 pm

Post autor: Feristee » czw sty 27, 2011 5:53 pm

Moi drodzy, napisałam na tym forum z czystej ciekawości - chciałam zobaczyć co i jak. Ale jak widać nie pomyliłam się...
Jeśli ktoś potrafi nawiązać kontakt to zapraszam na priv. Z góry dziękuję.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontakt ze zmarłymi”