Link dla Orana

Jeśli szukasz możliwości kontaktu z osobą nie znajdującą się już wśród żywych - możesz tutaj poprosić o to innych.
Grey Owl
Posty: 154
Rejestracja: wt sty 18, 2011 1:14 pm

Link dla Orana

Post autor: Grey Owl » pn sty 24, 2011 12:43 am

Link dla Orana z przykladem udanego kontaktu i pedantycznej procedury weryfikacji.


http://www.afterlife-knowledge.com.pl/f ... =5722#5722
Zeglujacymi lampionami jestesmy... wsluchujacymi w tchnienia... przez eony... w drodze...

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

odp.

Post autor: ORAN » pn sty 24, 2011 11:08 am

Dziękuję Ci Grey Owl za Twoją chęć spowodowania,abym zmienił zdanie,na temat pomocy na tym forum.I spróbuj mnie zrozumieć:-gdybym chciał Ci odpisać dokładnie na temat tego kontaktu,musiałbym napisać przynajmniej tyle liter, ile zawiera cały ten przekaz,co jak sądzę,spowodowałoby tylko zamieszanie i być może nieodpowiednie zrozumienie,bo wiadomo,przekaz pisany nie zawsze jest dobrze zrozumiany przez odbiorcę.Więc z/w powodów zaniecham takiej odpowiedzi.W zamian, za trzy dni zaproponuję coś innego.
Uwierz,mi,albo spróbuj uwierzyć,że mam powody,mieć wątpliwości....
Oczywiście możemy "porozmawiać"przez forum ale w krótkich tekstach,w ktorych wyjaśnię swój punkt widenia.
Doceniam Twoją odpowiedz,na moją wątpliwość pomocy na forum i Serdecznie Cie Pozdrawiam-andrzej

Grey Owl
Posty: 154
Rejestracja: wt sty 18, 2011 1:14 pm

Post autor: Grey Owl » pn sty 24, 2011 12:45 pm

Doberek Andrzeju :)

Podalam tu linka, bo o jeden taki prosiles, ktory wg MNIE jest przykladem udanego kontaktu.
Co faktycznie wcale nie musi Ciebie pstryk i przekonac ;)

Ale mysle sobie, ze niezauwazenie dla nas samych zapetlilismy sie tu na forum w przekonaniu, ze to okreslone osoby maja to zrobic. :o
I jest to mysle skutek naszej ludzkiej niecierpliwosci, ktora wlasnie dala o sobie znac :roll:
A rzeczywistosc jest taka, ze to MY SAMI albo sie o tym przekonamy, albo nie.

Bo choc skupialismy sie ostatnio na poszczegolnych przypadkach, to faktycznie rzecz dotyczy wiary, a jak dobrze pojdzie to juz PRZEKONANIA o tym, ze komunikacja pomiedzy swiatem Dusz zanurzonych w materii, a swiatem Dusz w cialach z energii, wpisana jest w codziennosc calego stworzenia.

Reszta... to tylko pytanie o uczciwosc, albo mozliwe pomylki.

Jeszcze tylko dodam, bo zapomnialam to napisac we wczesniejszym poscie, ze w ostatnim roku duzo Osob ktore tu, z powodu znikomej liczby kontaktujacych, nie doczekalo sie kontaktu i/lub pomocy w czasie zaloby, zwrocilo sie o to na sasiednim forum i otrzymalo ja, pozniej czesto samemu wspierajac kolejnych.
Np. Marzena, Zabka, Eclipse, Artur, Pocahontas, Madzia op1, Ania 14112, Eliza... i... i...

Milego popoludnia Wszystkim :)
Zeglujacymi lampionami jestesmy... wsluchujacymi w tchnienia... przez eony... w drodze...

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » pn sty 24, 2011 3:09 pm

A rzeczywistosc jest taka, ze to MY SAMI albo sie o tym przekonamy, albo nie. "
-to napewno prawda,ale tak jak w każdej innej dziedinie,można poprzez pośrednie doświadczenie zweryfikować swój punkt widzenia co też staram się od pewnego czasu uczynić.Muszę tu dodać,że to nie tylko chodzi o moje przekonanie,ale wielu wchodzących tu ludzi. Trudno mi słowem pisanym,przekazać wszystko,nie chodzi tu o moją wiare,a raczej o sposób.Dużo z Was podaje,że Wy ten sposób kontaktu robicie,ale jakoś trudno jest kogoś przekonać do próby.
Powiem tak,blisko 40 lat temu poraz pierwszy doświadczyłem eksterioryzacji (potem jeszcze dzieśiątki razy) w tedy wogóle nie wiedziałem co się dzieje i jedynie czułem strach i walczyłem z tym.Ok.1.5 roku temu przczytałem MONROA, a po
tem wszystko co się w Polsce na ten temat ukazało.Teraz,gdy zajołem się oneironałtyką,mam wątpliwości czy oobe to stan faktyczny................
Jolu,podajesz,że uczył Cię sam mistrz MOEN,więc pomóż mi przechylić szale.
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

Grey Owl
Posty: 154
Rejestracja: wt sty 18, 2011 1:14 pm

Post autor: Grey Owl » pn sty 24, 2011 3:34 pm

Nie czuje sie powolana, by spelnic taka role w Twoim zyciu...
Juz i tak zbyt NAMOLNIE przekazywalam tu ostatnio moje przekonania... ;)

Mysle tez, ze dla zmiany przekonan lepiej jest, gdy przyczyniaja sie do niej spotkania z wieksza iloscia osob i to po blizszym poznaniu :idea:

Ale z checia moge Ci opowiedziec jaka metode badawczo-porownawcza materialow JA przyjelam, by stopniowo, przez lata do tych przekonan dojsc... Napisalam tu kiedys taki post, ale go potem skasowalam...

A zanim do tego doszlam, to w tym stalym migotaniu : wierze/nie wierze, wiem/nie wiem - podpieral mnie w chwilach prozni tzw. "Zaklad Pascala", ktory wyczytalam w Jego "Myslach" (tego od cisnienia w cieczy ;) ) :

"Istnieje matematyczne prawdopodobienstwo, ze istnieje Stworca wszystkiego. Odwrotnie tez jest mozliwe. Zakladam jednak, ze istnieje, gdyz za duzo mialbym do stracenia w razie przeciwnym."

Pozdrowka :P
Zeglujacymi lampionami jestesmy... wsluchujacymi w tchnienia... przez eony... w drodze...

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » pn sty 24, 2011 3:58 pm

Kot Schrödingera- Grey Owl-proponuje zapoznać się z tym.
Pozdrawiam

Grey Owl
Posty: 154
Rejestracja: wt sty 18, 2011 1:14 pm

Post autor: Grey Owl » pn sty 24, 2011 5:53 pm

Znam :lol: Brzytwe Ockhama tez ;). Piernikowego/jablkowego ludzika Mandelbrota, czy drzewo figowe Farey`a rowniez...
Lubie matematyke... i dumanie nad fraktalnym rozwijaniem sie Drzewa Zycia...

Pozdrawiam
Zeglujacymi lampionami jestesmy... wsluchujacymi w tchnienia... przez eony... w drodze...

steff
Posty: 15
Rejestracja: pn sty 24, 2011 5:59 pm

Post autor: steff » pn sty 24, 2011 6:22 pm

Sowa smęty opowiadasz!
Ewa Fortuna ,Za Mgłą,Paul i Ty niemieliscie zadnego kontaktu udanego!
Zyjecie w śnie ,oszukujecie a te wasze kontakty są diabła warte.Nic sie niesprawdza ,moze czasem jakis detal ale tak wrozyc może kazdy głupiec.

Oranie weź stoperan bo tu nikt ci niepomorze.Banda świrów z Moenem na czele

steff
Posty: 15
Rejestracja: pn sty 24, 2011 5:59 pm

Post autor: steff » pn sty 24, 2011 6:29 pm

Sowa smęty opowiadasz!
Ewa Fortuna ,Za Mgłą,Paul i Ty niemieliscie zadnego kontaktu udanego!
Zyjecie w śnie ,oszukujecie a te wasze kontakty są diabła warte.Nic sie niesprawdza ,moze czasem jakis detal ale tak wrozyc może kazdy głupiec.

Oranie weź stoperan bo tu nikt ci niepomorze.Banda świrów z Moenem na czele a wy najbardziej na wiedzeni nieopowiadajcie ludziom bajek

Namali
Posty: 137
Rejestracja: pn sie 02, 2010 9:37 pm

Post autor: Namali » pn sty 24, 2011 6:51 pm

Steff, po co przyszedłeś na to forum? Ludzi obrażać?

pijawka

Post autor: pijawka » pn sty 24, 2011 7:10 pm

Obrażać ? raczej chwalić się pytongiem :D Tfuuu ,pytonem (sorry ,literówka)

:D

megraf
Posty: 280
Rejestracja: pn lip 20, 2009 11:19 am

Post autor: megraf » pn sty 24, 2011 8:10 pm

steff pisze:Sowa smęty opowiadasz!
Ewa Fortuna ,Za Mgłą,Paul i Ty niemieliscie zadnego kontaktu udanego!
Zyjecie w śnie ,oszukujecie a te wasze kontakty są diabła warte.Nic sie niesprawdza ,moze czasem jakis detal ale tak wrozyc może kazdy głupiec.

Oranie weź stoperan bo tu nikt ci niepomorze.Banda świrów z Moenem na czele a wy najbardziej na wiedzeni nieopowiadajcie ludziom bajek
nie sądzisz , że troszeczkę przesadziłeś
te emocje są niepotrzebne
myślę , że obrażasz ludzi którym wymienione osoby pomogły w kontakcie ze zmarłym bliskim
chcesz powiedzieć ze to jakaś zbiorowa halucynacja, sekta
ja też jestem dowodem że taki kontakt jest możliwy i nie tylko pewne szczegóły się zgadzają ale cała masa szczegółów

nie znam ciebie , zastanawiam się jednak co robisz na takim forum skoro dla ciebie to stek bzdur i wyssanych z palca opowieści

masz wolną wolę
masz wolność wypowiadania swoich odczuć
ale nie obrażaj nikogo

szacunek należy się każdemu, zrozumienie i chęć niesienia pomocy również

z miłością
megraf

steff
Posty: 15
Rejestracja: pn sty 24, 2011 5:59 pm

Post autor: steff » wt sty 25, 2011 10:03 am

megagrafie niemędrkuj sowicie bo gatki poplamisz a niema komu prać.Znam wszystkie baby ktore wymieniam,znam ich z Polany i wszystko polega na kłamstwie ,cala budowla oparta jest o oszustwo ,wymieniają informacje o polanach i robiom kontakty i dlatego czesc zgadza sie a druga czesc niezgadza sie.Klamstwo ma krutkie giry dlatego wyjdzie ten szmingel na jaw a ty megagraf niewcinaj swojego konskiego ozora bo go ci przytszasną

megraf
Posty: 280
Rejestracja: pn lip 20, 2009 11:19 am

Post autor: megraf » wt sty 25, 2011 8:38 pm

dobrze - stroszysz piórka - twój problem -twoje zdanie -
nie muszę się z tobą zgadzać i mam prawo do wyrażenia własnego

obawiam się jednak ,że znasz dziewczyny z polany dużo krócej niż ja - doświadczeń nie masz żadnych- a słowa twoje są przepełnione wrogością z oczywistych powodów.

trochę pokory życzę

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontakt ze zmarłymi”