Prorocze sny - przewidywanie a milczenie....

Jeśli szukasz możliwości kontaktu z osobą nie znajdującą się już wśród żywych - możesz tutaj poprosić o to innych.
Karina07

Prorocze sny - przewidywanie a milczenie....

Post autor: Karina07 » pn kwie 01, 2013 9:38 pm

Opiszę Wam pewną sytuację, która miała miejsce tuż przed tragedią WTC.
Pare dni przed tym wydarzeniem, snił mi się samolot do którego nie mogłam wejść, a wyszedł z niego nasz Papież Jan Paweł II, z którym rozmawiałam jak z kolegą,.... zaprowadził mnie do budynku - domyslalam się ze to kosciół, w którym było mnóstwo, ale to mnóstwo wysuwanych szuflad, a wnich zwłoki, nie wiem jakiej wielkości była ściana, ale była długa i wysoka,...., Po paru dniach przyjechał do mnie z wizytą mój obecny mąż włączył tv i zapytał, a Ty nie ogladasz, zobacz co się stało, był 1993 rok, to juz 20 lat, byłam w szoku bo wiedziałam ze tam zgineło tysiace osób - i ten sen, proroczy.

Czesto miewam sny własnie prorocze - sąsiadka która zmarła wczesniej, przyszła i powiedziała mi zebym powiedziała mamie ze w Wielki Piątek przyjdzie po babcie, wiedziałam ze ją zabierze, fakt babcia zmarły w Wielki Piątek.

Wiem, ze takie sny bardzo pobieraja duzo energii z nas, ale mam coś dziwnego sobie, o takich własnie przeczuciach, choćbym chciała nie mogę nikomu o nich powiedzieć, nie wychodzą mi słowa z ust - dopiero po fakcie jestem w stanie opowiedzieć....
Co można zrobić aby sie uwolnić od niemowienia, czy macie podobne odczucia ???
---------
Odezwij się z nieba

sq6gtq

Post autor: sq6gtq » pn kwie 08, 2013 9:47 pm

Skoro niemożesz to nie mów, i tak nie zmienisz biegu wydarzeń.
Widzisz świat wcześniej, to piękny i przerażający dar.

Pozdrawia tomek

megraf

Post autor: megraf » pt kwie 12, 2013 10:22 pm

Masz wielki dar i wielką siłę w sobie :) to piękne a nie przerażające :)
Buziak kochana :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontakt ze zmarłymi”