Powtarzające się sny o zmarłym w wiezieniu

Jeśli szukasz możliwości kontaktu z osobą nie znajdującą się już wśród żywych - możesz tutaj poprosić o to innych.
asz27
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 19, 2013 5:10 pm

Powtarzające się sny o zmarłym w wiezieniu

Post autor: asz27 » wt lis 19, 2013 5:28 pm

Proszę o pomoc 2 lata temu zginal moj chlopak razem ze swoim przyjacielem w wypadku samochodowym.
Zarowno mi jak i dwójce naszych wspólnych znajomych snił sie jako ze jest w wiezieniu lub poprawczaku.
Co dziwne snilo mi sie to juz 4 razy w roznych odstępach czasu i kazdy kolejny sen jest niejako kontynuacją poprzedniego. Ostatni sen wygladal w ten sposob ze zadzwonil do mnie prosząc o cos ,niestety nie pamietam o co :( W snie tym podobnie jak w poprzednich mialam swiadomosc ze naprawde w tym wiezieniu przebywa a tuz przed przebudzeniem uswiadamiam sobie ze on nie zyje. Nie bardzo rozumiem sens tego więzienia,co ono może oznaczac poniewaz to nie on kierował samochodem w momencie wypadku. Proszę o pomoc i radę,w jaki sposob mogę mu pomoc? Wciąz go kocham i bardzo za nim tęsknie i bardzo chcialabym w jakis sposob mu pomoc

hrabia2
Posty: 91
Rejestracja: wt lip 30, 2013 8:03 pm

Post autor: hrabia2 » wt lis 19, 2013 10:19 pm

Spróbuj odzyskać świadomość we śnie tak jak "oprzytomniałaś" przed wybudzeniem i powiedz mu że nie żyje.

asz27
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 19, 2013 5:10 pm

Post autor: asz27 » śr lis 20, 2013 10:01 am

Wlasnie w ktoryms snie mu powiedzialam "kochanie ale co Ty tutaj robisz,przeciez Ty nie zyjesz wiec czemu jestes w tym wiezieniu,co zrobiles?" ale on wtedy nie moze powiedziec ani slowa :/ Ogolnie w tych snach jest taki strasznie dziwny taki obojetny jakby nie bylo w nim zadnych emocji jakby jemu wszystko bylo tak strasznie obojetne.. Stąd moje obawy,bo boje sie ze moze on za cos cierpi:(

kaiula
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 19, 2013 3:31 pm

Post autor: kaiula » sob lis 23, 2013 8:07 pm

pomodlić się za niego i wnieść o wypominki w okresie swieta zmarłych.
co można więcej zrobić?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontakt ze zmarłymi”