...potrzebuje pomocy...

Jeśli szukasz możliwości kontaktu z osobą nie znajdującą się już wśród żywych - możesz tutaj poprosić o to innych.
betsi
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 14, 2014 9:58 am

...potrzebuje pomocy...

Post autor: betsi » wt sty 14, 2014 10:13 am

...Witam,dlugo zastanawialam sie czy do was napisac...
...Przyblize wam moja historie...Nie jest w tym nic nadzwyczajnego,ale teraz wydaje mi sie,ze to nie tylko zwykle sny...3 lata temu popelnil samobojstwo Marek,milosc mojego zycia,bylismy razem krotko,mielismy to samo grono znajomych,po rozstaniu widywalismy sie dosc czesto,w klubach,na imprezach ze znajomymi...
...wyjechalam z Polski w listopadze 2006roku,wiadomosc o samobojstwie Marka dostalam na jesieni 2011 roku...
...Marek zaczal co jakis czas snic mi sie,zawsze w ten sam sposob,on duch,jego twarz jakby w plomieniach i tak jakby mnie zapraszal do tamtego swiata,wsiadalam na jego plecy a on latal w rozne krainy,bylo tam tak pieknie,i bylo mi tak blogo,nie chcialam z tamtad wracac...Zawsze jak sie budzilam bylo mi zimno i mialam gesia skorke...Dzis w nocy znowu ten sen,maz moj powiedzial,ze w nocy przytrafilo mu sie cos dziwnego,a manowicie,byl jakby jeszcze na jawie i cos zlapalo go za reke...Mial to juz kilka razy wczesniej...
...Jak mam to wszystko interpretowac????jak moge nawiazac z Markiem kontakt???dodam,ze mieszkam w Niemczech...Potrzebuje waszej pomocy,pomozcie...
...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontakt ze zmarłymi”