Zmarly brat

Jeśli szukasz możliwości kontaktu z osobą nie znajdującą się już wśród żywych - możesz tutaj poprosić o to innych.
Nika32
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 10, 2017 10:41 pm

Zmarly brat

Post autor: Nika32 » sob cze 10, 2017 11:27 pm

Witam Wszystkich, jestem tu nowa. Mój brat zmarł 5 m-cy temu. Zmarł nagle, niespodziewanie. Śnił mi się. Powiedział, że nie mam się bać, że on żyje. Chciałabym się z nim skontaktować, ale sama nie chce eksperymentować. Czy jest na grupie może jakieś Medium, czy osoba, która potrafi kontaktować się z duchami zmarłych? Chciałabym wiedzieć, czy zaznał spokoju i czy jest przy mnie. Dziękuję :?

kontakt ze zmarlym
Posty: 9
Rejestracja: pt sty 19, 2018 1:25 am

Re: Zmarly brat

Post autor: kontakt ze zmarlym » pt sty 19, 2018 1:43 am

Od niedawna uczę się kontaktować ze zmarłymi. Najlepszą nauką jest praktyka, dlatego poszukuje ludzi, którzy chcą skontaktować się ze swoja ukochana zmarła osoba. Proszę skontaktować się ze mną za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem duch.spirit@gmail.com
W wiadomości proszę tylko napisać imię i nazwisko osoby zmarłej oraz imię osoby proszącej o kontakt. Usługa jest całkowicie darmowa, a w zamian za to oczekuje dobrego nastawienia, szczerości w analizowaniu moich wizji i emocjonalnego zaangażowania.

Marcinn
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 29, 2018 12:52 pm

Re: Zmarly brat

Post autor: Marcinn » wt sty 30, 2018 8:49 am

Kłamstwo. Zajmujesz się tym od lat tylko ci nie wychodzi. Przestań kłamać Paul.

kontakt ze zmarlym
Posty: 9
Rejestracja: pt sty 19, 2018 1:25 am

Re: Zmarly brat

Post autor: kontakt ze zmarlym » pt lut 02, 2018 2:43 am

?

mnich
Posty: 6
Rejestracja: pt lut 02, 2018 8:02 am

Re: Zmarly brat

Post autor: mnich » pt lut 02, 2018 1:55 pm

To prawda ze jesteś Paul z Polany? :/

kontakt ze zmarlym
Posty: 9
Rejestracja: pt sty 19, 2018 1:25 am

Re: Zmarly brat

Post autor: kontakt ze zmarlym » pt lut 02, 2018 9:17 pm

Przykri mi, ale to jakas pomylka

mnich
Posty: 6
Rejestracja: pt lut 02, 2018 8:02 am

Re: Zmarly brat

Post autor: mnich » sob lut 03, 2018 1:18 pm

,,

Proszę skontaktować się ze mną za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem duch.spirit@gmail.com
W wiadomości proszę tylko napisać imię i nazwisko osoby zmarłej, oraz imię osoby proszącej o kontakt.
Usługa jest całkowicie darmowa, a w zamian za to oczekuje dobrego nastawienia, szczerości w analizowaniu moich wizji i emocjonalnego zaangażowania. "

Miał identyczne warunki i wymogi.

No to sorry stary. Mogą cię z nim mylić a lepiej dla cb żeby nie. Tamten niewiele umiał, pociskał ślepakami.

podróżnikiem jestem
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 14, 2018 10:42 am

Re: Zmarly brat

Post autor: podróżnikiem jestem » czw lut 15, 2018 8:38 am

Piszesz podobnie jak Paulek :roll: :roll: :roll: :roll: :idea:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontakt ze zmarłymi”