Czy może ktoś pomoć mi pożegnać się z ukochanym?

Jeśli szukasz możliwości kontaktu z osobą nie znajdującą się już wśród żywych - możesz tutaj poprosić o to innych.
zrozpaczona33
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 09, 2008 2:20 pm

Czy może ktoś pomoć mi pożegnać się z ukochanym?

Post autor: zrozpaczona33 » śr sty 09, 2008 3:03 pm

Witam.
Nie wiem gdzie szukać pomocy. Mimo, że od śmierci mojego chłopaka minęlo ponoc dwa lata ja nadal nie mogę sobie ułożyć życia. Nasz związek był dość burzliwy. Ja chciałam z nim być on ze mna zrywał mówiąc, że mnie nie kocha i chce być sam. Jednak zawsze wracał, odzywał się po czasie. A kilka miesięcy przed śmiercią zaczął czytać książki o Jezusie, a gdy ze mną zrywał napisał mi list o treści czy spotkamy sie w niebie, czy bede pamietał jeszcze ciebie, czy uścisniesz ma dloń. Czsami w snach szukam go, chcę z nim być, ale On zawsze ucieka i mówi, że mam go zostawić.Chciałabym się tylko dowiedzieć czy mnie kochał czy po prostu ja byłam natarczywa i nie dawałam mu ułożyć sobie życia z kimś innym? Jeśli może się ktoś z nim skontaktować to błagam pomóżcie bo poczucie winy, że mógł ten czas na ziemi wykorzystać u boku kogos innego nie daje mi żyć!!!!! :placze: :placze: :placze: :placze: :placze: :placze: :placze: :placze:

SamTen
Moderator
Posty: 97
Rejestracja: śr mar 14, 2007 12:23 pm

Re: Czy może ktoś pomoć mi pożegnać się z ukochanym?

Post autor: SamTen » czw sty 10, 2008 9:37 am

zrozpaczona33 pisze:Chciałabym się tylko dowiedzieć czy mnie kochał czy po prostu ja byłam natarczywa i nie dawałam mu ułożyć sobie życia z kimś innym?
Oczywiście, że Cię kochał. Gdyby chciał być z kimś innym, to by był. Po prostu. Uwierz mi. Jestem facetem to wiem. Pod kluczem go chyba nie trzymałaś?
Z tego co piszesz, to zerwania nie były powodowane tym, że chciał "ten czas na ziemi wykorzystać u boku kogoś innego". Raczej miał z samym sobą jakieś sprawy do poukładania.
Samten :) ;) :D

yytbyebyet
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 18, 2015 11:35 am

Post autor: yytbyebyet » pn maja 18, 2015 11:45 am

pamietał jeszcze ciebie, czy uścisniesz ma dloń. Czsami w snach szukam go, chcę z nim być, al

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kontakt ze zmarłymi”