w zw. z tematem o dzieciach w słojach

Jeśli masz jakieś watpliwości dotyczące samego obcowania ze światem niefizycznym, lub nie wiesz czegoś o nim, zapytaj tutaj..
szaryprorok
Posty: 171
Rejestracja: wt sty 06, 2009 12:41 am

Post autor: szaryprorok » śr lut 11, 2009 4:52 pm

kup sobie jaszczurkę i obserwuj :]

proponuję agamę brodatą- może obserwując ją nauczysz się łapać pokarm językiem :D...jest w niej ocean mądrości...choć nie deprecjonuję innych gatunków :)
stajemy się coraz bardziej sobą..przyszłość rysuje się piękna :)

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » śr lut 11, 2009 5:12 pm

eee tam Zbychu, popatrz na to praktycznie, jakby ci tak z 10 rąk odrosło. już cię widzę za 100 lat jako Zbyszka z Norymbergii Wielorękiego hihihihi, który zrewolucjonizował malarstwo i interiorsy XXI wielu

a tak na serio, podobno to najprawdziwsza historia...

na marginesie, a propos "co my wiemy"... mąż mojej znajomej Jordanki jest Palestyńczykiem urodzonym w Gazie. Podczas każdego naszego spotkania dowiaduję się rzeczy, o których nie mam pojęcia zielonego. Ostatnio np. pokazali mi mnóstwo wycinków z gazet ze zdjęciami, na których widać Żydów (niektórych dość znanych powszechnie) publicznie palących swoje paszporty na znak protestu przeciwko działaniom swojego rządu i armii. Czy ktoś z nas sobie spokojnie w Polsce żyjących słyszał o tym w tv, radio etc?

Info jakie dostajemy jest raz porządnie przefiltrowane przez system matrixa, potem jeszcze przez nas osobisty, niewiele z tego dociera do celu...dodajmy do tego elementy programowania zawarte w każdej informacji.

I wg mnie to dotyczy również polegania na czyichś relacjach dotyczących niefizycznych przestrzeni.
Czasami można napisać horror o złośliwym duchu zrzucającym ludzi ze schodów, a tak naprawdę okazuje się, że to tylko astralo-mental zupełnie niewinnej koleżanki nas potrącił, prawda Zbyszek?
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Korna
Posty: 69
Rejestracja: pt sty 16, 2009 2:20 pm

Post autor: Korna » śr lut 11, 2009 6:23 pm

Tak jak obiecałam opisuje tutaj sposób w jaki moj kolega rzbija sobie jazń.jest to w frmie medytacji.A więc do rzeczy.Opowiedzial mi ,że jest to w formie medytacji.Najpierw trzeba sie dobrze zamknąć w sobie,zakotwiczyć we własnym wnetrzu.Potem rozluznić i zwizualizowac sobie zapisaną kartke papieru na,ktorej zapisani jesteśmy MY.Gdy juz sobie ta kartke wyobrazimy i dokładnie obejrzymy rwiemy ją na kawałeczki a nastepnie sklejamy w dowolną formę.Zaczynamy od fundamentów tak jak z budowaniem domów .Podstawowe pojecia jak dobro czy zlo rozróznianie tego itd.
Całoś trwa ok1-2godzin zalezy d ososby.Taka osoba ktora dokonuje tej przemiany przewaznie nie reaguje na bodzce zewnetrzne,opowiadal mi że jak jego kolega robil ta medytację przejechali mo zapalniczką poręce-ten nawet nie zareagował.Dziwne podobno rzeczy w ty wszystkim wychodzą...Mam nadziejęZbyszku,że Ci wyjasniłam o co chodzi.Czekam na jkies pierwsze wnioski od Ciebie dotyczące mojego pytania.Pozdrawiam ;)
A jeszcze wazna rzecz te cześci mojego kolegi nie sa odrębnymi bytami o innej osobowości.One sa nim tylko sa rozdzielone,na dodatek klócą się między soba i przeprowadzaja dyskusje.:)
Ostatnio zmieniony śr lut 11, 2009 9:40 pm przez Korna, łącznie zmieniany 1 raz.

szaryprorok
Posty: 171
Rejestracja: wt sty 06, 2009 12:41 am

Post autor: szaryprorok » śr lut 11, 2009 6:38 pm

Nasza jaźń jest rozbita na wszystkich ludzi na świecie.... i pewnie dużo więcej...

ciekawy temat....ale na razie mam dość sprawdzania takich rzeczy-bo inaczej na pewno bym poleciał i sprawdził...

"budzę się: w głowie kosmos, w żołądku koncert. Jakaś blondi w okularach woła:
- panie doktorze obudził się , elektromonter
-jaki elektromonter?! gdzie ja jestem?! -myślę sobie
-nie bój nic elektromonter jesteś u nas w kosmo-room'ie

jakiś łysy ciągnie na sznurku zmiotkę i woła: - choć no, choć no , Azorek!
-a dlaczego tu nie ma klamek?
-żeby świry nie uciekły"

cieszę się że jest normalnie póki co :) :) :) z chęcią bym posłuchał kogoś kto się tym bawił i powiedział jakie to jest i czy ciekawe i czy pomocne...i w czym....a w czym nie.... :)
stajemy się coraz bardziej sobą..przyszłość rysuje się piękna :)

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » śr lut 11, 2009 7:21 pm

Korna, jaki cel ma doświadczenie owego kolegi?

to, co tutaj jest nazwane częściami osobowości, każda szkoła etykietkuje inaczej, np. w Peak Statesach to są poszczególne mózgi (ciała, serca etc), albo spersonifikowane przekonania etc, teorii jest od groma.
Moje pytanie stąd, że z reguły dążymy do ich integracji (co by nam się lepiej żyło, a nie rozbijania).
Ostatnio zmieniony śr lut 11, 2009 9:42 pm przez Roxanne, łącznie zmieniany 1 raz.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Korna
Posty: 69
Rejestracja: pt sty 16, 2009 2:20 pm

Post autor: Korna » śr lut 11, 2009 8:44 pm

Roxanne on twierdzi,ze jak chce coś uporzadkowac to tak robi.Opisalam tutaj bo bylam ciekawa co mi na to Zbyszek odpowie o energię i te rozdzielone części,już przenioslam na jego forum.Moj kolega to rozbija a potem sobie układa po kolei tak jak chce tylko mu sie ostatnio swojej jednej malutkiej czesci znelzć nie udalo.Więc zostawil i jak twierdzi tak mu jest wygodnie.
Jak ktos zastosuje to tylko i wyłącznie na wlasna odpowiedzialnośc .ja nawet za to sie nie zabieram bo wiem,ze za bardzo to to jest skomplikowane i trudne.

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr lut 11, 2009 9:41 pm przez Korna, łącznie zmieniany 1 raz.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » śr lut 11, 2009 9:21 pm

Czyli ustawia sobie kolega system przekonań.
Całkiem fajna technika :-)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

newdem
Posty: 7
Rejestracja: pn mar 16, 2009 7:43 pm

Post autor: newdem » pn mar 16, 2009 10:34 pm

Ciekawy jestem gdzie np. Rudolf Steiner pisze ze inkarnuja tylko samobojcy i wyjątkowi degenraci (jak napisał emer)..No ale tu już pewnie nikt nie zagląda..
Pozdrowienia dla Wszystkich (Zbyszku - joł!)

szaryprorok
Posty: 171
Rejestracja: wt sty 06, 2009 12:41 am

Post autor: szaryprorok » pn mar 16, 2009 10:36 pm

ja zaglądam zioom ! :]
stajemy się coraz bardziej sobą..przyszłość rysuje się piękna :)

Rafibertys
Posty: 1
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:58 am

Post autor: Rafibertys » pt gru 11, 2015 10:59 am

Dużo dzieci mi ateraz problem z wzrokiem dlatego warto korzystać z takich soczewek i różnego rodzaju płynów i kropli do oczu . Ja też teraz przymierzam się do zakupu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy dot. świata niefizycznego”