kosmitów życie po życiu

Jeśli masz jakieś watpliwości dotyczące samego obcowania ze światem niefizycznym, lub nie wiesz czegoś o nim, zapytaj tutaj..
Halshker
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:11 am

kosmitów życie po życiu

Post autor: Halshker » pn maja 31, 2010 9:22 am

Ciekawi mnie czy mieszkańcy innych planet udają się po śmierci również do Focusa 27 czy mają jakieś jego odpowiedniki, o których nie mamy pojęcia?

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pn maja 31, 2010 9:30 am

Hehe nie mam pojęcia, ale może być, że mają swoje focusy, albo też nasz sposób myślenia i energie sprawia, że trzymamy się razem jako ludzie (przyciągamy się) a kosmici tworzą swoje zaświaty swoimi wibracjami. :)
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Halshker
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:11 am

Post autor: Halshker » pn maja 31, 2010 9:34 am

Ciekawe czy mają też własne terytoria przekonań.

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pn maja 31, 2010 9:49 am

A powiedz, Ty latasz sobie w oobe, w świadomym śnieniu czy po prostu programujesz sobie sny i masz takie ciekawe efekty. Ciekawa jestem pod względem technicznym jak to robisz.

Zawsze też możesz spróbować odnaleźć jakąś odpowiedź, hihihi:).
Na pewno jeśli mają zdolność jednostkowego myślenia to na pewno mają swoje terytoria przekonań... :). Masz ochotę sprawdzić? ;)
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Halshker
Posty: 25
Rejestracja: pt maja 28, 2010 9:11 am

Post autor: Halshker » pn maja 31, 2010 3:19 pm

U mnie to OOBE jest jakby spontaniczne, ja nigdy nieczego się nie uczyłam, to zawsze przychodziło mi tak samoistnie, sama do tej pory nie wiem jak to robię :) ,
A jeśli chodzi o kosmitów, to moim zdaniem zapewne mają jakieś terytoria przekonań, to zależy chyba w co wierzą na danej planecie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy dot. świata niefizycznego”