Czy komuś jeszcze coś takeigo się przytrafia?

Jeśli masz jakieś watpliwości dotyczące samego obcowania ze światem niefizycznym, lub nie wiesz czegoś o nim, zapytaj tutaj..
paulqa
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 24, 2010 4:32 pm

Czy komuś jeszcze coś takeigo się przytrafia?

Post autor: paulqa » czw cze 24, 2010 4:59 pm

Witam wszystkich. Przypadkowo trafiłam na to forum wiec postanowiłam skorzystać z sytuacji i podzielić się z Wami swoimi dziwnymi snami. Może kogoś spotyka coś podobnego.. A więc na początku chciałam zapytać czy ktoś wie, dlaczego modląc się za zmarłych te osoby śnią mi się tej samej nocy? Zawsze tak mam, na początku bałam się tego ale teraz jakoś przywykłam . A druga sprawa to kwestia pewnych snów... 1 sytuacja miała miejsce kilka miesięcy po śmierci mojej prababci. Pomagając mamie w przygotowaniu obiadu zaczęłyśmy rozmawiać o śmierci, o tym jak to jest później itp. Zastanawiałyśmy się nad tym jak wygląda teraz życie babci... W nocy śniła mi się babcia. Była zadowolona, powiedziała mi że jest jej dobrze tam i odpowiadała na pytania, nad którymi zastanawiałyśmy się z mamą. Kolejna podobna sytuacja... kilka miesięcy po śmierci kolegi (który utopił się) śniło mi się, że jesteśmy w klasie ( razem chodziliśmy do podstawówki) było to jakieś święto chyba bo szłam z ciastem. Zobaczyłam go podeszłam i chciałam poczęstować go ciastem ale zorientowałam się, że on przecież nie żyje. Zaczęłam strasznie płakać a on doszedł do mnie kazał mi przestać i opowiadał mi jak to jest w tamtym świecie. Z tego co zapamiętałam to ludzie nie odczuwają głodu, zimna ani bólu. Tych informacji było bardzo dużo ale wraz z przebudzeniem się większość zapominam.

Czasami mam sny, które śnią mi się kilka razy w różnych odstępach czasowych. Rok temu w wypadku samochodowym zginął mój dobry kolega i koleżanka. Kilka miesięcy po tym zdarzeniu miałam sen z ich udziałem. Byłam w jakimś nieznanym domku . Owy kolega zapraszał mnie na herbatę, bardzo mu na tym zależało. Powiedział ze nie ma dużo czasu bo niedługo razem z Kasią umrą. Kiedy naprawdę zginęli w wypadku nie pamiętałam że coś takiego mi się śniło. Dopiero gdy ten sen przyśnił mi się kolejny raz przypomniałam sobie że kiedyś już mi się śnił.

Często miewam sny, które później się sprawdzają. Coś śni mi się, a później to naprawdę się dzieje. Śnią mi się ludzie, których nie znam...a po jakimś dłuższym okresie czasu, gdy ten sen śni mi się kolejny raz uświadamiam sobie, że już mi się śnił a tej osoby, której kiedyś w tym śnie nie znałam już znam. Ostatnio uświadomiłam sobie, że będąc z wcześniejszym chłopakiem często śnił mi się mój obecny partner. A przecież wtedy jeszcze go nie znałam. Osoby, których jeszcze nie znam w snach widzę przez mgłę, ale kiedy ten sen przyśni mi się kolejny raz nie mam problemu z rozpoznaniem tej osoby. Czasami mnie to przeraża bo nie wiem czy ze mną jest coś nie tak :)

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » czw cze 24, 2010 6:10 pm

Witaj :)

To nie tylko ty masz takie wizje we śnie. Jest wiele ludzi, którzy mają podobnie.
Ja mam różnie fakt czasami są to wizję we śnie, ale też przeczucia itp.

We śnie nawet nie świadomie komunikujemy się ze zmarłymi.
Po przebudzeniu się człowiek sobie sprawy nie zdaje z tego,
że we śnie nawiązał kontakt ze zmarłą osobą.

Zmarli często nam chcą przypomnieć o czymś co może się wydarzyć,
albowiem chcą także nam pomóc trochę.

Kiedy człowiek się rodzi to ma swojego opiekuna (ducha), aż do momentu
swojej śmierci. Możliwe, że ten opiekun-duch może ponownie się
narodzić, a osoba która wcześniej odeszła postanawia przejąć opiekę
przez obecnego ducha-opiekuna, który przygotowuje się do narodzin.

Tak ogólnie nie jesteśmy w stanie zliczyć osób, które mają podobne
sny czy wizje.

Pozdrawiam
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pn cze 28, 2010 9:12 am

Kiedy myślisz - modlisz się - nawiązujesz kontakt z tą osobą - Twój umysł otwiera się na nią. Potem we śnie Twoja podświadomość kontynuuje kontakt - bo masz połączenie z tą osobą, co więcej - chcesz tego kontaktu, dlatego tak się dzieje. To cała tajemnica :). Na pewno masz dobry kontakt z podświadomością, generalnie dobry kontakt ze sobą, swoimi odczuciami itp. i pewnie w życiu też kierujesz się intuicją i sercem :):).
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy dot. świata niefizycznego”