demonizm

Jeśli masz jakieś watpliwości dotyczące samego obcowania ze światem niefizycznym, lub nie wiesz czegoś o nim, zapytaj tutaj..
reactiva
Posty: 18
Rejestracja: pt mar 19, 2010 12:30 pm

demonizm

Post autor: reactiva » wt paź 05, 2010 7:05 pm

Ostatnio natknęłam się na różne artykuły i programy jak np. ,,jarmark cudów,, i zaczęłam myśleć o tych sprawach. Jaką macie pewność ze to co robicie jest czyste i pochodzi od tego ,,dobrego,,. Czy nie natrafiliscie na jakiekolwiek opętania lub owładnieciami innych duchów...?Ta przerażająca krytyka ze strony nawróconych. Nie wiem ...Ogladałam ,,wyznania opętanego,, dośc ciekawy reportaż. Jak się do tego odniesiecie. Monroe lub brus wspominał o złych energiach.Czy to nie jest niebezpieczne?

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pn paź 18, 2010 8:27 pm

Tutaj wielu ludzi po to przychodzi aby im pomóc uwolnić się własnie od opętań i dostają pomoc.
Tobie też szkodzi jeden zły człowiek i jeden duch i pewnie dlatego intuicja Cię tutaj zaprowadziła.
Właśnie poprosiłem Twojego Anioła Stróża i zaraz Cię uwolni od "gości",no i sie szybko uwinął bo już nikt Ci nie szkodzi.
Co do reszty twoich pytań to poobserwuj siebie , czy i co się zmieniło w Twoim życiu gdy już Ci nikt nie kradnie energii i nie szkodzi .
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy dot. świata niefizycznego”