Jak oczyścić własną aurę?

Jeśli masz jakieś watpliwości dotyczące samego obcowania ze światem niefizycznym, lub nie wiesz czegoś o nim, zapytaj tutaj..
Córka
Posty: 17
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 7:25 pm

Jak oczyścić własną aurę?

Post autor: Córka » ndz paź 10, 2010 12:19 am

Witam Was.

Chciałabym się dowiedzieć, w jaki sposób można oczyścić własną aurę z jakichś podczepionych bytów, duchów itp. pijawek, które wysysają z żyjącego człowieka energię, zapodają mu własne myśli i pragnienia, wręcz używają jego ciała do własnych celów? Czy są jakieś bezpieczne sposoby, by się pozbyć takich wampirów a następnie zapobiegawczo przed nimi chronić? Zaznaczam, że nie mam żadnych zdolności parapsychologicznych, nie kontaktuję się z duchami i nie zamierzam tego robić. Czytałam, że takie sytuacje opętań się zdarzają i obawiam się, czy sama nie mam tego problemu.
Czy np. można poprosić Boga lub Anioła Stróża o takie oczyszczenie i skąd wiadomo, że zostało ono wykonane?
Co zrobić jeśli to bliska zmarła osoba się podczepiła pod nas, jak sprawić by odeszła do Światła, żeby jej nie zranić, ale samemu się uwolnić?

I jakie są warunki sprzyjające takiemu opętaniu?

Ja tam nie wiem czy coś się pode mnie podczepiło czy nie, i chyba wolę nie wiedzieć, jednak chcę sobie pomóc na wszelki wypadek, bo coś niewyraźnie się czuję, jakaś taka bez energii i za dużo śpię.

Będę wdzięczna za jakieś wskazówki.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.

Namali
Posty: 137
Rejestracja: pn sie 02, 2010 9:37 pm

Post autor: Namali » sob paź 23, 2010 2:05 pm

Witaj, wiele ( większość z odpowiedzi na twoje pytania ) juz sa tu na forum w postach innych osób. Poczytaj proszę a wiele ci sie rozjaśni i wyklaruje.

Jeśli chodzi o oczyszczenie to istnieja takie miejsca oczyszczania, gdzie Opiekunowie Duchowi człowieka moga go zabrać. To cos jakby odkurzecz do odsysania niskowibracyjnej energii.

Opiekun ci pomoże jak prosisz, a prośbę poprzesz energią jaka idzie wraz z intencją.

Ważne jest tez nastawienie psychiczne, żeby poprzez podswiadomosc nie ściągać tego co sie nie chce.
W tej chwili nic ci nie zagraża. zeby Aniołowie mogli działaś musi bys prośba twoja. Proś o energię fioletu jak jest ci źle, żebu Opiekun poodcinał od ciebie wszelkie byty , które ci szkodza i niech to bedzie w zgodzie z Najwyzszym Dobrem, Bogiem.

Dobrze jest sobie zbudowac osłony i urzadzenia odciągające brudną energię.

Możesz znaleźć tu na forum tekst Dekretu fioletowego płomienia i oczyszczac sie .

Istnieje troszke sposobów zadbania o siebie.
pozdrawiam.

Namali
Posty: 137
Rejestracja: pn sie 02, 2010 9:37 pm

Post autor: Namali » wt sty 11, 2011 7:05 pm

Lepiej by było, używać zamiast określenia opiekun - mój Anioł Stróż.
Kieruj prośby do Archanioła Michała, żeby cię oswobidził. Poczytaj o Aniołach w internecie.
Jak nie wiesz jak, poproś o pomoc. Mi pomógł Archanioł Metetron.

I wycofuję sie z tego co pisałam o urządzeniach energetycznych. Mamy wystarczająca opiekę Aniołów. :)

Namali
Posty: 137
Rejestracja: pn sie 02, 2010 9:37 pm

Post autor: Namali » wt sty 11, 2011 7:06 pm

póki człowiek żyje , to sie uczy ;)
pozdrawiam cieplutki :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy dot. świata niefizycznego”