JAK POMÓC INNEJ OSOBIE OCZYŚCIĆ AURĘ OD NP.BYTÓW ASTRALNYCH?

Jeśli masz jakieś watpliwości dotyczące samego obcowania ze światem niefizycznym, lub nie wiesz czegoś o nim, zapytaj tutaj..
ada
Posty: 14
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 4:12 pm

JAK POMÓC INNEJ OSOBIE OCZYŚCIĆ AURĘ OD NP.BYTÓW ASTRALNYCH?

Post autor: ada » sob paź 23, 2010 6:21 pm

Mam w rodzinie młodego męszczyznę,który ok.2 lata temu z dnia na dzień wpadł
w depresję(sprawy rodzinne i praca nie były na pewno tego przyczyną)
Nagle z pełnego życia człowieka uszła zupełnie energia,nie był w stanie się skupić na pracy, wsparcie rodziny też nie pomagało.Po około 2 tygodniach niby polepszyło mu się
wrócił do pracy ALE od tej pory jest stale w złym nastroju,wszystko go denerwuje,
prawie każda rozmowa wywołuje u niego ataki złości i awantury ,stał się smutny.
Ponieważ na forum poruszono ten temat pomyślałam,że być może TO jest tego przyczyną.
Przeczytałam o sposobach oczyszczania siebie,ale czy mogę pomóc osobie ,która
w ezoterykę nie wierzy?

Może WŁODEK mógłby naświetlić sprawę (jako osoba z dużym doświadczeniem)
jak mogę mu pomóc?

Pozdrawiam

ANNA.K
Posty: 246
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 10:13 am

Post autor: ANNA.K » sob paź 23, 2010 10:19 pm

Możesz odmawiać medytację dwóch serc w jego intencji :D

Pozdrawiam, Ania

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » ndz paź 24, 2010 1:08 pm

No cóż, człowiek jest przykładem klasycznego opętania przez 2 magów ,czyli złych ludzi o zdolnościach świadomego szkodzenia i kilku duchów.
Poprosiłem jego Opiekuna jak i Opiekunów magów aby na poziomie duszy zaprosili ich do komór oczyszczających i zostali oczyszczeni a dusze odprowadzone.
Jak już Ania napisała wskazane jest aby kierować na niego medytacje 2 serc z prośbą aby była w zgodzie z najwyższym dobrem.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

ada
Posty: 14
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 4:12 pm

Post autor: ada » ndz paź 24, 2010 5:59 pm

Z całego serca DZIĘKUJĘ Ani i Włodkowi za szybką odpowiedź i udzieloną pomoc.Jeszcze dziś odmówię medytację 2 serc.


Pomyślałam jeszcze ,aby poruszyć temat:

W JAKICH SYTUACJACH WYSTAWIAMY SIĘ( NAJCZĘŚCIEJ NIEŚWIADOMIE )NA ATAKI NA NASZĄ AURĘ?

wyczytałam ostatnio ,że" niwinne" oglądanie horrorów,filmów pełnych przemocy,słuchanie ostej, agresywnej muzyki powoduje,że dostrajamy się do niskich wibracji,
a więc nie tylko myśli pełne agresji i złości

Wielka szkoda ,że większość z nas nie widzi aury i co się z nią dzieje np.w
trakcie wybuchu złości.
Zamieszczam link do strony ,gdzie można przyjżeć się rysunkom ,które
przedstawiają jak reaguje nasza aura i jak można się bronić podczas
spotkania z drugą osobą.


http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_en ... _aura.html

ANNA.K
Posty: 246
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 10:13 am

Post autor: ANNA.K » pn paź 25, 2010 4:54 pm

Wystarczy Ado obserwować swoje ciało.

Gdy zaczynasz czuć ból w którymś miejscu, nagle robi ci się ciepło, albo zimno, zaczynasz czuć jak wali ci serce, wpadasz w złość i czujesz, że to nie są twoje uczucia.

To znak, że twoja aura jest atakowana.

Natychmiast poproś swojego Opiekuna Duchowego o odcięcie cię od maga, ducha i innego bytu , który ci szkodzi. Poproś o spalenie wszelkich połączeń energetycznych i mentalnych , które nie są w zgodzie z Najwyższym Dobrem. Oddaj tych co ci szkodzą Opiekunom , żeby ich wzięli w kulę energii, nauki , oczyszczenia.

Na złe moce możesz się natknąć wszędzie, zwłaszcza gdy emanujesz czystą energią - ściągasz ich jak magnes opiłki żelaza.

Ale pamiętaj, że : "ŚWIATŁOŚĆ WE MNIE NIEZAWODNIE DA MI ZWYCIĘSTWO WE WSZYSTKIM CO CZYNIĘ"

Pozdrawiam, Ania

Ewa
Posty: 40
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:38 pm

Post autor: Ewa » czw lis 11, 2010 8:25 pm

odcinanie się nie pomoże, bo to jakaś część nas ściąga to. Trzeba uleczyć chorą część siebie i chorą część tej osoby, bo to tu jest połączenie. Uważność, szacunek, dbanie o siebie ... to jedne z dróg naprawy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy dot. świata niefizycznego”