WERYFIKACJA

Jeśli masz jakieś watpliwości dotyczące samego obcowania ze światem niefizycznym, lub nie wiesz czegoś o nim, zapytaj tutaj..
Miaune
Posty: 181
Rejestracja: ndz cze 27, 2010 5:08 pm

WERYFIKACJA

Post autor: Miaune » śr lis 17, 2010 9:22 pm

Miaune
Powiedz mi dlaczego nikt nie chce ,doświadczyć weryfikacji ?
Takie pytanie czekało na mnie na PW
Moja odpowiedź
Nie rozumiem co masz na myśli. Wytłumacz mi o jaką weryfikację Ci chodzi. Weryfikację czego? Miaune
Pytanie
Czy to wszystko prawda a nie sen np.na jawie.
Pozdrawiam.
Odpowiedź
Chyba nie mnie powinieneś o to pytać. Ja nie podróżuję mentalnie więc nie potrzebuję weryfikacji. Nie udało mi się na razie OBE ale z innych przyczyn. Dopiero od niedawna próbuję wyjścia i na razie doszłam do tego, że ciało spało a świadomość była bardzo rozbudzona tylko zostałam zablokowana z powodu ducha, który w tym czasie był w pobliżu i moi Opiekunowie obawiali się wtargnięcia. Ale odprowadzam dusze tylko, że inaczej niż to robią osoby w podróżach mentalnych. Nie potrafię też tak jak Włodek dotrzeć do duszy będącej w którymś z focusów na drodze do nieba.
Nie widzę dusz, ale je czuję. Miaune :)
Pytanie
iwie to pytanie i Tobie można by zadać,choć nie p.m.,ale czujesz duchy z kąd wiesz,że to nie sen na jawie ?
Pozdrawiam.
Nie wiedziałam co odpisać
Następny dzień - znowu na PW
No i tak to jest,wtedy,gdy poczebuje się pomocy,nikt jakoś nie chce odpowiedzieć,Miaune..........................
Moja odpowiedź
Proszę Cię. Zacznij ten temat na forum. Ja naprawdę nie wiem co Ci mam napisać. Ja czuję i wiem, że to nie jest sen na jawie. Czuję czasami bardzo boleśnie. Czuję to w sobie a miejscem tym są plecy. Trudno jest to opisać.
Może będą osoby, które coś więcej będą mieli do powiedzenia. Ja chętnie też się do tego przyłączę ale sama nie potrafię Ci tego wyjaśnić.
Gdzie zacząć? Może w Hyde Parku? Może tam gdzie są "problemy niefizyczne".
Miaune. Jeszcze raz przejrzę forum i zorientuję się gdzie najlepiej można to zrobić. Jeżeli chcesz to ja mogę to zrobić ale powołam się na Ciebie lub ostatecznie napiszę, że : na PW od jednego z forumowiczów dostałam pytanie na temat...
Co o tym sądzisz?
Czekam na Twoją decyzję.
Odpowiedź
Zacznij temat,ale wątpie,żeby ktoś się faktycznie wypowiedział,może nie podaj mojego nicku,wpisz że na pw.dostałaś wiadomośc od jednego z forowiczów.Mnie jeszcze nie udało się,uzyskać odpowiedzi,jasnej,bo jakoś wszyscy unikają weryfikacji.
Pozdrawiam serdecznie
Proszę Was wszystkich pomóżcie zrozumieć. Wytłumaczcie. :? :idea: :( :)
Pozdrawiam cieplutko Miaune
Przyszłam tu dla rozwoju, dla szczęścia, dla miłości.

MadziaKK
Posty: 425
Rejestracja: pt lip 13, 2007 6:22 pm

Post autor: MadziaKK » czw lis 18, 2010 9:45 am

Bardzo ciekawy temat.

Moim zdaniem kazdy ma inna metode "weryfikacji" i jest to naprawde bardzo indywidualne. A chodzi zapewne o taka PEWNOSC ze cos po prostu jest prawda. Ja podawalam informacje tylko ktorych bylam pewna w 100%, bez zadnych pytan czy tak bylo, taka "odpowiedz" dostawalam. Po prostu wiem, ze to byla wlasciwa odpowiedz i taka pisalam na forum.

W to jak doszlam do tej pewnosci... sporo czasu cwiczylam z przyjaciolka.

Pozdrawiam. Magdalena.
jakiś podpis :)

ANNA.K
Posty: 246
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 10:13 am

Post autor: ANNA.K » czw lis 18, 2010 12:04 pm

Moje widzenie duchów zweryfikowali inni. Opisywałam kogo widziałam, jak wyglądał i okazywało się, że dokładnie tak wyglądała np. babcia, która zmarła parę lat temu.

Widzę tylko te duchy, które są w zasięgu mojego wzroku. Gdyby nie inni ludzie, sama nie zauważyłabym różnicy czy to był duch, czy osoba żyjąca.

Ania

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

Post autor: ORAN » sob lis 20, 2010 6:59 pm

Jest wielu i wszyscy mówią,że są wirtozami instrumętu,np.fortepianu.
Wchodzi ktoś i woła do innego pomieszczenia w ktorym stoi fortepian,ale jakoś wszycy Ci ktorzy jeszcze chwile temu,opowiadali jak to potrafią wydobyć z instrumętu,pięknego dzwięku,nagle mają wiele innych spraw do załatwienia opuszczją owe pomieszczeni.......................................
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy dot. świata niefizycznego”