Pytanie Pijawki

Jeśli masz jakieś watpliwości dotyczące samego obcowania ze światem niefizycznym, lub nie wiesz czegoś o nim, zapytaj tutaj..
pijawka

Post autor: pijawka » śr lut 02, 2011 5:35 pm

A z drugiej strony to jesli nam zalezy mozemy sie "otworzyc" na to co nie bylo dotad widzialalne czy slyszalne i jakby to powiedziec "rozszerzyc" zakres naszych fizycznych zmyslow. Mysle ze to moze kazdy, zaden to dar.


Madziu,w jaki sposób ?

sposob Moenowski polega na skupieniu uwagi na pojawiających się obrazach po uprzedniej relaksacji ----> a co jeśli wyobrażnia spłata nam figla ? :o

w zasadzie wszystkie ćwiczenia Moena opierają się na wizualizacji czyli wyobraźnia ma moc sprawczą ?? tak mi sie wydaje przynajmniej .. proste ćwiczenie z pobieraniem i gromadzeniem energii to czysta wizualizacja, więc co sprawia, że naprawdę czujemy się doenergetyzowani : wiara ? możliwości naszego mózgu ?

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » czw lut 03, 2011 11:57 am

Energia podąża za myślą.
Więc wizualizacja jest świetną medytacją.

Wizualizując np wciąganie energii to na płaszczyźnie nie fizycznej widać to.

pijawka

Post autor: pijawka » czw lut 03, 2011 12:17 pm

Właśnie na nie !fizycznej czyli ja tego nie mogę zobaczyć ,muszę uwierzyć ?Więc dlaczego niektórzy widzą aurę/opiekunów/zmarłych fizycznymi oczami ??

ANNA.K
Posty: 246
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 10:13 am

Post autor: ANNA.K » czw lut 03, 2011 2:18 pm

Jeżeli chodzi o umiejętność widzenia aury, to podobno można to wyćwiczyć, ale dlaczego widzę duchy jak żywe osoby :| Może jest to jakieś połączenie między naszymi wymiarami :? Może jestem bardziej wyczulona, a może to kwestia poprzednich wcieleń, któż to wie :lol:

Ja, na pewno nie :lol:

pijawka

Post autor: pijawka » czw lut 03, 2011 2:22 pm

Własnie i o to mi chodzi , że sa ludzie co widzą fizycznie duchy .Tego chyba nie da się wyćwiczyć . Za widzenie duchow podziękuję :D za to aurę chciałabym dostrzec :)

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » czw lut 03, 2011 2:41 pm

Ma na to wszystko wpływ 3 oko, wyczulenie itp :)

pijawka

Post autor: pijawka » czw lut 03, 2011 4:24 pm

Czy takie widzenie da się wyćwiczyć i w jaki sposób ? ( najlepszy sposób na otwarcie 3 oka - oczywiście jeśli praca z jedną czakrą ma sens )

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » czw lut 03, 2011 5:16 pm

Praca z jedną czakrą nie ma sensu, bo w rozwoju chodzi o harmonię. A jak jedna jest podkręcona mocno, a inne słabe to jest dysharmonia. :P

Więc lepiej medytować, ćwiczyć z wszystkimi, ale można np na 3 oku się troszeczkę bardziej skupić. Ważne jest uziemienie ;). Tak samo lepiej się wyzbyć strachu jak myśli się o otwarciu 3 oka.

pijawka

Post autor: pijawka » czw lut 03, 2011 5:43 pm

Łatwo powiedzieć ,,wyzbyć się strachu " , na samą myśl o duchach dostaję gęsiej skórki :lol: Jednak chętnie popracuję z tą czakrą .Przynajmniej spróbuję , a co z tego wyjdzie ? czas pokaże...

kiedyś rozwijałam czakry, znaczy próbowałam i tak skupiając się na 3 oku wyobrażałam sobie, że nim oddycham /wciągam energię w kolorze indygo. Nie przyniosło to rezultatów :placze:

dzięki Rocker :)

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » czw lut 03, 2011 5:48 pm

U Ciebie Pijawko 3 oko powinno w prawo wirować(u mężczyzn na odwrót)- więc jak chcesz nad tą czakrą medytować to wizualizuj że kręci się w prawo, najlepiej ładować je kolorem indygo, fioletem lub bielą. Tak samo technika blasku czakr jest dobra :P
HMM i jeszcze jak indygowy lotos się otwiera i świeci świetlisto biało indygowym światłem

Można jeszcze mantrować.
3 OKO - mantra: KSHAM głoska: I

A 3 oka "w jeden dzień" nie otworzysz :)

Jest dużo technik, a kazda jest dobra. Najlepszej nie ma, to zależy od Ciebie która będzie najlepsza.
Ostatnio zmieniony czw lut 03, 2011 5:56 pm przez Rocker, łącznie zmieniany 1 raz.

pijawka

Post autor: pijawka » czw lut 03, 2011 5:54 pm

A 3 oka "w jeden dzień" nie otworzysz ----a szkoda, bo niecierpliwa jestem :lol:

Poczytam o tej technice blasku czakr -pewnie chodzi o kolory kolejnych ? W tym jestem obkuta,znam barwę każdej czakry,nazwę też :lol: poza tym nic innego nie umiem :lol:

Paweł dziękóweczki za rady ;)

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » czw lut 03, 2011 5:57 pm

edytowałem przeczytaj jeszcze raz ;)
Ostatnio zmieniony czw lut 03, 2011 6:01 pm przez Rocker, łącznie zmieniany 1 raz.

pijawka

Post autor: pijawka » czw lut 03, 2011 6:01 pm

Mantrować czyli wymawiać na głos ,, i " ? Czy mantry są skuteczne ? przyznam, że niezbyt w nie wierzę ..podobnie jak w mudry ...



medytacja blasku czakr - już rozumiem :)

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » czw lut 03, 2011 6:03 pm

Medytacja blasku czakr polega na tym, iż dana czakra, w tym wypadku 3 oko promieniuje swoim indygowo-świetlistym światłem na całe ciało, następnie na aure, miejsce w którym się znajdujesz itp.
Orginał tej medytacji kładzie nacisk na czakre serca.

Hmm mam doświadczenie z mantrowaniem głoski AAAAA- czyści w tedy serce- zauważalny efekt po kilku minutach (u mnie), tak czasem przepalam złość na miłość ;)

pijawka

Post autor: pijawka » czw lut 03, 2011 7:07 pm

Myślałam, że mantrowanie to strata czasu, a jednak- jak widać na Twoim Rocker przykładzie- pomaga

ANNA.K
Posty: 246
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 10:13 am

Post autor: ANNA.K » pt lut 04, 2011 9:53 am

Mantrowanie, to wydobywanie dźwięków. A chyba wszystkim wiadomo jak dźwięki, muzyka działa na organizm. Nawet kwiaty tańczą :D

pijawka

Post autor: pijawka » pt lut 04, 2011 12:30 pm

Ania, moj sąsiad wydobywa podobne dźwięki jak za dużo wypije :lol: Myślisz, że mantruje ? widzi też tańczące białe myszki , muszę go zapytać czy czasem nie rozwija się duchowo :lol: :lol: Jaki człowiek jest ograniczony -do głowy by mi nie przyszło, że mój sąsiad jest oświecony :lol:


a teraz bez żartów : na serio myślałam, że mantrowanie to takie placebo jakby...
Ostatnio zmieniony pt lut 04, 2011 2:59 pm przez pijawka, łącznie zmieniany 2 razy.

ANNA.K
Posty: 246
Rejestracja: śr wrz 01, 2010 10:13 am

Post autor: ANNA.K » pt lut 04, 2011 1:36 pm

:lol: :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy dot. świata niefizycznego”