Praca z czakrami

Jeśli masz jakieś watpliwości dotyczące samego obcowania ze światem niefizycznym, lub nie wiesz czegoś o nim, zapytaj tutaj..
pawel123
Posty: 63
Rejestracja: pt sie 24, 2012 7:54 pm

Praca z czakrami

Post autor: pawel123 » sob sie 25, 2012 11:06 am

Witam !

Mam pytanie. Jestem tu nowy. Zauważyłem że niektórzy z was piszą tu o pracy z czakrami. Ja na jednej stronie niejakiego pana Popko zetknąłem się ze stwierdzeniem że z czakrami nie trzeba pracować że wystarczy przepracować w sobie takie rzeczy jak pokochanie siebie, pokochanie innych, wybaczenie sobie, wybaczenie innym, współodczuwanie, współtworzenie a czakry same się otworzą. Co wy o tym myślicie ? Ten pan ma stronę na której można obejrzeć jego videobloga. http://popko.pl/

Poza tym zetknął się może ktoś z was z miastem Orin w astralu. Jan Popko mówi że pobiera nauki od astralnych braci z tego miasta i uczy innych ludzi. interesuje mnie czy ktoś z was słyszał o lub był w tym mieście w astralu.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » sob sie 25, 2012 11:14 am

dowiedziałam się o tej stronie od mojego najlepszego kolegi też o imieniu Paweł ( hmm ..... ty Paweł on Paweł ...... :D ) Bardzo ciekawie opisuje na swej stronie , a jeszcze bardziej ciekawe są jego filmy. Tylko słyszałam kiedyś o Orin ale to było rok temu i na dzień dzisiejszy nie pamiętam
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Rum Janek
Posty: 45
Rejestracja: pn sie 20, 2012 2:23 pm

Post autor: Rum Janek » sob sie 25, 2012 11:18 am

Pawełek, mam nadzieję, że nie ufasz bezgranicznie temu co ludzie pisza w internecie. Przejrzyj wiele innych stron o czakrach, o ich budowie, powiązaniu ze strukturą duchową człowieka, zasadach działania, harmonizacji.
Wyrób sobie swoje zdanie.

Od siebie powiem, że uważam bieganie po astralu za jedną z najmniej bezpiecznych zajęć ludzkich, jednocześnie jedno z najbardziej durnych.
Szczególnie gdy jest uprawiane przez mlodego człowieka, ktory w ogóle nie wie po co tam idzie, ale idzie bo inni opowiadali fajne jazdy.

Podobną opinie mam o spirytyzmie.
A co ludzie uważają o panu Popko i o jego metodach - poczytaj na forach internetowych. Na naszym też kiedyś była tak chwilowa dyskusja, być może jeszcze tu gdzies jest, o ile Administracja tego nie skasowała.
Ja nie zachęcam do walk transowych.
Pozdrawiam
Ronald :)

pawel123
Posty: 63
Rejestracja: pt sie 24, 2012 7:54 pm

Post autor: pawel123 » sob sie 25, 2012 11:42 am

Paweł to moje drugie imię ale z przyzwyczajenia używam go w internecie. O czakrach póki co za wiele nie czytałem. Na opinie o panie Popko natknąłem się na jednej czy dwóch stronach. Różne są opinie choć ja obejrzałem sporo filmików na jego stronie i mnie zaciekawiły. Na jego stronę natknąłem się dawno temu czytałem nawet jego książki. Podróże astralne mnie zaciekawiły i chciałbym spróbować. Chętnie wybrałbym się do miasta Orin a w szczególności do Świątyni Serca o której mówi pan Popko tylko nie wiem czy spróbować oobe które jeszcze mi się nie udało czy coś na zasadzie tego co proponuje pan Popko czyli coś na zasadzie podróży mentalnej. Janek czemu uważasz podróże astralne za niebezpieczne ? O miasto Orin spytałem dlatego że odwiedziłem już kilka stron o tematyce oobe, podróży astralnych i w wielu miejscach były opisane różne miejsca w świecie astralnym np. park, szpital etc. ale tylko u pana Popko natknąłem się na miasto Orin. Dziwne że nikt więcej o nim nie pisał. Myślałem że może ktoś zechce się tam wybrać i napisać coś więcej jak tam jest.

Rum Janek
Posty: 45
Rejestracja: pn sie 20, 2012 2:23 pm

Post autor: Rum Janek » sob sie 25, 2012 11:49 am

Pan Popko propaguje nie podróże mentalne tylko astralne.
I walki transowe od których trześie się caly internet i cała Polska.
Dlaczego transowe walki z myslokształtami astralnymi uważam za niebezpieczne? Bo mogą skończyć się psychiatrykiem dla słabszych psycxhicznie osób. Niektórzy nie zdążają na leczenie i popełniają wcześniej samobójstwa.

pawel123
Posty: 63
Rejestracja: pt sie 24, 2012 7:54 pm

Post autor: pawel123 » sob sie 25, 2012 12:10 pm

Nie bardzo rozumiem czym są te walki transowe i myślokształty. Z tymi podróżami mentalnymi chodzi mi o sposób postrzegania świata astralnego. Na jednym z filmików pan Popko gdy mówił o postrzeganiu pozazmysłowym to gdy mówił o np. widzeniu to mówił żeby wykorzystywać do tego wyobraźnię ale otworzyć się na obrazy płynące z góry i żeby nauczyć się odróżniać jedno od drugiego dlatego skojarzyło mi się to z podróżami mentalnymi bo podobnie opisywał to Moen w swojej książce chyba że ja czegoś nie zrozumiałem z filmików pana Popko o podróżach astralnych.

Rum Janek
Posty: 45
Rejestracja: pn sie 20, 2012 2:23 pm

Post autor: Rum Janek » sob sie 25, 2012 12:18 pm

Ja swoją opinie powiedziałem. O inne zwróć się do innych forumowiczów. Z pewnością znajdziesz tu gorących zwolenników i podróży astralnych i walk transowych.
A za swoje decyzje i ich skutki odpowiadasz tylko Ty sam, osobiście.

primechaos
Posty: 50
Rejestracja: sob lis 13, 2010 11:00 am

Re: Praca z czakrami

Post autor: primechaos » sob sie 25, 2012 12:24 pm

pawel123 pisze:Witam !

Mam pytanie. Jestem tu nowy. Zauważyłem że niektórzy z was piszą tu o pracy z czakrami. Ja na jednej stronie niejakiego pana Popko zetknąłem się ze stwierdzeniem że z czakrami nie trzeba pracować że wystarczy przepracować w sobie takie rzeczy jak pokochanie siebie, pokochanie innych, wybaczenie sobie, wybaczenie innym, współodczuwanie, współtworzenie a czakry same się otworzą. Co wy o tym myślicie ? Ten pan ma stronę na której można obejrzeć jego videobloga. http://popko.pl/

Poza tym zetknął się może ktoś z was z miastem Orin w astralu. Jan Popko mówi że pobiera nauki od astralnych braci z tego miasta i uczy innych ludzi. interesuje mnie czy ktoś z was słyszał o lub był w tym mieście w astralu.
aspekty, które tu wymieniłeś otworzą tylko czakrę serca, a jest jeszcze parę innych. Ale generalnie rzecz biorąc to tak - przerabiające pewne rzeczy czakry otwierają się same. Także też jest to dobra metoda na ich otwarcie.

pawel123
Posty: 63
Rejestracja: pt sie 24, 2012 7:54 pm

Post autor: pawel123 » sob sie 25, 2012 12:39 pm

O myślokształtach poczytałem trochę ale nadal nie wiem czym są te walki transowe. Zresztą nie chcę ich prowadzić czymkolwiek one są. Janek a odprowadzanie zmarłych i LD uważasz za bezpieczne ? Pytanie o czakry czy jest jakiś sposób żeby sprawdzić jak się moje czakry mają obecnie ?

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » sob sie 25, 2012 12:46 pm

Popko, podobnie jak Włodek ubzdurał sobie że trzeba walczyć i niszczyć ciemną strone. A jedyną receptą na wygranie dobrych, jest walka.
Walka transowa- hmm dziwna nazwa ale może być. Jest to walka energetyczna/magiczna. Używa się do tego energii i różnych bytów itd.

primechaos
Posty: 50
Rejestracja: sob lis 13, 2010 11:00 am

Post autor: primechaos » sob sie 25, 2012 12:50 pm

pokonywanie takich demonów i swojej ciemnej strony w walce transowej jest tym samym co niszczenie aspektów osobowości do ktorych nasza dominujaca osobowosc jest negatywnie nastawiona. nie ma rozniczy czy r****wszystko w ****** czy w zaakceptujemy swoja "ciemna strone" i wchloniemy.

pawel123
Posty: 63
Rejestracja: pt sie 24, 2012 7:54 pm

Post autor: pawel123 » sob sie 25, 2012 12:54 pm

Ok dzięki za wyjaśnienie a na czym polega niszczenie aspektów ? O odzyskiwaniu aspektów słyszałem ale o niszczeniu nie.

primechaos
Posty: 50
Rejestracja: sob lis 13, 2010 11:00 am

Post autor: primechaos » sob sie 25, 2012 12:59 pm

za dlugie nie chce mi sie pisac, zadzwon 663 282 660 to ci opowiem przez telefon

Rum Janek
Posty: 45
Rejestracja: pn sie 20, 2012 2:23 pm

Post autor: Rum Janek » sob sie 25, 2012 1:00 pm

Pawełek,
moja opinia jest po prostu moją opinią. To jest specyficzne forum, które jest założone po to, by odprowadzać duchy. Mnie się zdarza to robić, aczkolwiek metodami innymi niż uprawiane i propagowane na forum, dlatego nie bedę sie o tym rozpisywał.
Oczywiście, że nie uważam tej czynności za bezpieczną, tak jak w ogole kontakty ze świaqtem zmarłych uważam, że są nienaturalne i mogą nieść nieprzyjemne skutki.

LD - swiadome sny nie uważam za niebezpieczne.

A ty nie kieruj sie moimi opiniami, tylko tak jak powiedziałem, zapoznaj się z różnymi opiniami i wyrabiaj sobie wlasne zdanie. No chyba, że chcesz doswiadczac zycia za pomoca wiecznych wlasnych bledow.

Aby Ci to ulatwić co do metod pana Popko, proponuję Ci rzucić okiem na ten artykuł, a następnie na wpisy i komentarze czytelników. Sa różne.

http://czasprzebudzenia.wordpress.com/2 ... swiecenie/

Dobrze, że mnie zastałeś. Jednak moja obecność na tym forum jest przejściowa, iluzoryczna i w każdej chwili może zostać przerwana, przez tutejszą administrację.
Pozdrawiam i powodzenia :)

pawel123
Posty: 63
Rejestracja: pt sie 24, 2012 7:54 pm

Post autor: pawel123 » sob sie 25, 2012 1:05 pm

Ten link już widziałem kiedyś. Nie mam jednoznacznej opinii na temat pana Popko. Z jednej strony podczas tych filmików mówi nawet z sensem choć z drugiej strony wiele rzeczy jest co najmniej zastanawiających i dziwnych.

bogumilutka3
Posty: 2
Rejestracja: pt paź 02, 2015 9:05 am

Post autor: bogumilutka3 » pt paź 02, 2015 9:11 am

ja pobieram nauki w mieście Oriin, jak tam wejść uczy Zbyszek, resztę robi się po swojemu, każdy doświadcza dobranych dla siebie odpowiednich stanów i przepracowuje swoje tematy, tu uczymy się być prawdziwymi ludźmi. Info można zdobyć na stronie popko.pl lub uzdrowiciele24.pl

jaziomal
Posty: 10
Rejestracja: pt paź 30, 2015 6:37 pm

Post autor: jaziomal » pn lis 02, 2015 8:30 am

Postaram się odpowiedzieć na kilka zagadnień poruszonych w tym temacie.
Zbyszek Popko nigdy i nigdzie nie propaguje jakiejkolwiek walki z czymkolwiek i z kimkolwiek (transowe czy nie - żadne). Jedyna walka jaką toczymy jest walką z samym sobą, o nasze codzienne postępowanie, o to żeby w każdej chwili, w myśli, mowie i czynie być lepszym człowiek. Aby nie leciała z nas żadna energia (czyli myśli), która mogłaby zaszkodzić komukolwiek.
Co do miasta Oriin - i owszem ono istnieje, tak jak i istnieje Szambala. Jest to oczywiście miasto astralne, więc gołym okiem tego nie ujrzymy. Ale nie o miasto Oriin Zbyszkowi tutaj chodzi, ale o to co jest jego częścią. Jest nią Świątynia Serca. Cóż to takiego? Ano jest to swoistego rodzaju szkoła, uczelnia w świecie energetyczno-duchowym, do której wchodzi się w celu pobierania nauk jak zmienić siebie, swoją postawę względem świata, Boga i drugiego człowieka. Zainteresowanych bliżej odsyłam do strony Zbyszka, wystarczy wpisać w google Popko i Świątynia Serca.
Następna sprawa - Zbyszek nigdy nie promował podróży astralnych. Podróże astralne jak sama nazwa mówi są podróżami po astralu ( i nie ma znaczenia czy jest to niski , średni czy wysoki astral) Astral zawsze pozostanie astralem. Jedyne podróże jakie są dla nas bezpieczne są podróżami po świecie duchowym, czyli pod auspicjami ducha ( nie duszy bo są to dwie zupełnie różne części istoty ludzkiej), oraz przewodnictwem naszego przewodnika lub ewentualnie anioła stróża.
Następna sprawa otwieranie czakr - zapomnijcie o tym, nie ma takiej potrzeby. Jeśli przepracujecie swoje niedoskonałości - pokochanie siebie i innych, oraz wybaczenie sobie i innym ona same z siebie zharmonizują się. Co do otwarcie to one i tak cały czas są otwarte. Tyle tylko, że pracując w niewłaściwych stanach energetycznych więcej nam sprawiają kłopotów niż pożytku. (Dlatego tak ważne jest utrzymywanie wysokich stanów energetycznych, które to jednocześnie wynikają z naszej doskonałości - tak na poziomie fizycznym - utrzymywanie w zdrowiu i dobrej kondycji naszego ciała, energetycznym - ciągłego bycia w stanie radości i miłości, oraz duchowy - czyli utrzymywania harmonii jedności z całym światem)
Co do odprowadzania dusz - pamiętajcie proszę, że są różnego rodzaju dusze (mówimy oczywiście o duszach istot ludzkich), gdzie przy takiej zabawie można natknąć się na różnego rodzaju niespodzianki. I nie zawsze będą one przyjemne, ale skoro chcecie babrać się w astralu, to nie mogę wam zabronić :). No cóż doświadczenia nigdy dość, choć niekoniecznie musi być ono przyjemne.
Reasumując i co nieco od siebie dodając - choć post jest dosyć stary, to wejdźcie proszę na youtube, na kanał Zbyszka Popki, gdzie jest kilka nowych videoblogów, których oglądnięcie odpowie wam na większość pytań jakie zadajecie na tym forum. Mówię konkretnie o odcinkach - co uzdrawiamy (2 części), oraz dla osób po konsultacjach (3 części).
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy dot. świata niefizycznego”