Bardzo ważne pytanie początkującego

Jeśli masz jakieś watpliwości dotyczące samego obcowania ze światem niefizycznym, lub nie wiesz czegoś o nim, zapytaj tutaj..
gannikus
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 16, 2014 5:14 pm

Bardzo ważne pytanie początkującego

Post autor: gannikus » śr kwie 16, 2014 5:23 pm

Witam niedawno zapoznajem się z teoriami roberta monroe i bruca moena bardzo mnie zaciekawiły zaczynam czytać książkę bruca i mam też album Gateway Experience.

Pytanie brzmi czy podróże w te niefizyczne światy są tak realne jak chociażby świadome sny ? Czy widać wszystko normalnie jak w realu czy w śnie . Ilu z Was tu na forum mieli takie podróże ?

Rocker
Posty: 1155
Rejestracja: czw paź 28, 2010 4:32 pm

Post autor: Rocker » czw kwie 17, 2014 11:08 am

Hmm tutaj jest różnica pomiędzy OOBE Roberta Monroe i Przenoszeniem Świadomości, czy jak by to tam nazwać Bruce Moena.
W Oobe wychodzi się w pełni świadomością, a w takiej podróży Moenowskiej tylko część świadomości jest TAM, a część jest w Tu i Teraz. Czyli można sobie pić kawkę jednocześnie będąc świadomością gdzieś w innym świecie i ta technika jak jest nie wyćwiczona może nie dać 100 satysfakcji bo obraz może nie być ostry itd.

Willmaster
Posty: 498
Rejestracja: wt sty 24, 2012 11:46 pm

Re: Bardzo ważne pytanie początkującego

Post autor: Willmaster » czw kwie 17, 2014 6:35 pm

gannikus pisze:Witam niedawno zapoznajem się z teoriami
Błagam... Jakimi znowu teoriami?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria
Człowiek bez boga jest jak ryba bez roweru.

Ben Affleck
Posty: 54
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 5:37 pm

Post autor: Ben Affleck » pt kwie 18, 2014 1:16 pm

Ani Bob ani Bruce nie tworzyli żadnych teorii, raczej chodziło o rozbrajanie wszelkich dogmatów i bilet do odbywania własnych podóży

kaiula
Posty: 159
Rejestracja: pn sie 19, 2013 3:31 pm

Post autor: kaiula » sob maja 17, 2014 7:32 pm

Rocker, Willmaster, Ben Affleck, jak to dobrze usłyszeć twarde męskie konkretne słowa.
Bruce Moen z tego co ja widze w jego tekstach, to przede wszystkim był i pewnie jest, normalny.
A nie udawal magika, czy wróżki czy kogokolwiek, jak tu niektórzy na forum próbowali. Po prostu byl w tu i teraz i w tej swiadomosci kontaktowal sie z duszami. normalnie i faktycznie, a nie teoretycznie i magicznie

gannikus
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 16, 2014 5:14 pm

Post autor: gannikus » pt maja 23, 2014 9:36 pm

dzięki ale wciąż nie otrzymałem wyczerpującej odpowiedzi

Tulsi
Posty: 4
Rejestracja: sob wrz 06, 2014 8:31 am

Post autor: Tulsi » sob wrz 06, 2014 5:55 pm

Przeczytałam wszystkie książki Monroe'a oraz Moen'a. I powiem tak: na część moich pytań niby znalazłam odpowiedź. Ale co z tego, kiedy ciągle nasuwają mi się coraz to nowe pytania. I powiem Ci, że już nawet przestałam szukać odpowiedzi. Najlepiej byłoby samemu czegoś takiego doświadczać, ale jestem za leniwa aby trenować. Zresztą, z tego co mi wiadomo, treningi nie w każdym przypadku odnoszą skutek, i to na dzień dobry mnie zniechęca ;(
Tulsi

hrabia2
Posty: 91
Rejestracja: wt lip 30, 2013 8:03 pm

Post autor: hrabia2 » sob wrz 27, 2014 11:37 pm

Dużo osób zajmowało się ezoteryką w moich kręgach nazywa się to "szukaniem" ale nie każdy wracał z tym czego szukał...

Tulsi
Posty: 4
Rejestracja: sob wrz 06, 2014 8:31 am

Post autor: Tulsi » ndz wrz 28, 2014 9:16 am

Otóż to......
Tulsi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy dot. świata niefizycznego”