Hemi -sync

Jeśli masz jakieś watpliwości dotyczące samego obcowania ze światem niefizycznym, lub nie wiesz czegoś o nim, zapytaj tutaj..
inspektrum
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 29, 2007 11:11 am

Hemi -sync

Post autor: inspektrum » pn paź 29, 2007 11:35 am

Od półtora roku dążę do OOBE różnymi metodami niestety nieskutecznie
Mam Gateway experience Moroe`a z tłumaczeniem na papierze ale to przeszkadz bo zamiast skupiać się na cwiczeniu skupiam się na odtworzeniu z pamięci co teraz ma być za polecenie
Mam pytanie czy ktoś posiada Gexp z polskim lektorem?
Wiem że Instytut psychotroniki w Bielsku sprzedaje płytę z polskim lektorem ale tylko jako dodatek do oryginału a ja posiadam wersję tzw. edukacyjną.
Jeżeli ktoś z was posiada takie cudo i mógłby udostępnić to proszę o kontakt na meila.

Wieralee
Posty: 37
Rejestracja: wt sty 30, 2007 9:12 pm

Post autor: Wieralee » wt paź 30, 2007 3:29 pm

Spróbuj może metody opisanej przez Pawła Karwata w "Ezoteryce astralnej" (w ogóle polecam wszystkim podróżnikom astralnym tę pozycję - szczególnie tym bardziej zaawansowanym ). Jest prosta i szybka - a internauci twierdzą, że jest również bardzo skuteczna.

Ja ze swojej strony doradziłabym, żebyś przed ćwiczeniem zaplanował sobie jakiś cel, w którym oobe miałoby Ci pomóc - żeby zaznanie tego stanu nie było celem samym w sobie - tylko środkiem do osiągnięcia jakiejś wiedzy czy też do pomocy komuś...

Pozdrawiam ciepło :-)

grosiczek
Posty: 26
Rejestracja: śr lip 29, 2009 6:18 pm

Post autor: grosiczek » śr sie 19, 2009 2:36 pm

Witaj
Jestem tu nowa, ale Hemi Sync to mój konik więc postanowiłam napisać coś na ten temat.
Przy Gateway ani razu nie udało mi się wyjść.
Za to moją ukochaną płytą jest HIGHER- już podczas pierwszego jej słuchania zaliczyłam swoje pierwsze w życiu OOBE.
Nie powiem, że się wtedy nie wystraszyłam, bo skłamałabym...
Po tym pierwszym doświadczeniu przez długi czas było wielkie nic...Im bardziej do tego dążyłam tym gorzej szło i wywoływało frustrację.
Zgadzam się z Wierale, że trzeba mieć cel...wtedy wszystko staje się dużo prostsze.
Temat postu dość zakurzony, ale ciekawa jestem jak Ci idzie po upływie tak długiego czasu?
Pozdrawiam

Red
Posty: 8
Rejestracja: śr sie 19, 2009 6:14 pm

Post autor: Red » śr sie 19, 2009 10:53 pm

grosiczek pisze:Witaj
Jestem tu nowa, ale Hemi Sync to mój konik więc postanowiłam napisać coś na ten temat.
Przy Gateway ani razu nie udało mi się wyjść.
Za to moją ukochaną płytą jest HIGHER- już podczas pierwszego jej słuchania zaliczyłam swoje pierwsze w życiu OOBE.

Gdzie można dostać taką płyte??

grosiczek
Posty: 26
Rejestracja: śr lip 29, 2009 6:18 pm

Higher

Post autor: grosiczek » śr sie 19, 2009 11:38 pm

Na tej stronce masz płytki z Hemi Sync.

http://www.hemi-sync.pl/

Na każdej innej stronce znalezionej w googlach pod hasłem "HemiSync" też kupisz tę płytkę.Ceny są różne.
Nie sugeruj się moimi doświadczeniami - każdy z Nas jest inny i inaczej reaguje na "dotykanie niedotykalnego".
Ja ponoć jestem "dziwna"...
Moi znajomi byli bardzo zdziwieni, że akurat ta płyta tak na mnie podziałała przy pierwszym podejściu.
Zwłaszcza, że zupełnie nie wiedziałam co to za płyta i jaki rodzaj muzyki zawiera. Byłam zupełnie "zielona". Miałam po prostu jej posłuchać, odpocząć a potem powiedzieć jak było.
Nikt inny z moich znajomych nie miał OOBE podczas słuchania tej płyty.
...No , może poza jednym z Nich, ale On miał wizję , która nie nadaje się do opisania na oficjalnym forum...

Nie wiem...może to fakt, że miałam wtedy cholernie trudny okres w swoim życiu? A może to dlatego, że w owym czasie byłam Świadkiem Jehowy tkwiącym w swoim zamkniętym szczelnie systemie przekonań, który jakoś tak mnie uwierał?
A może po prostu to moja ciekawość i otwartość na świat???

Na większość działało " Focus 10 "
Pozdrawiam

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » czw sie 20, 2009 7:31 am

Witam cieplo,


przepraszam, ze bedzie off top


Wieralle!!! Witaj, co tam u Ciebie???

buziol wielki

:)

Red
Posty: 8
Rejestracja: śr sie 19, 2009 6:14 pm

Post autor: Red » sob sie 22, 2009 12:04 pm

A powiedzcie mi jakie korzyści ma słuchanie nagrań Hemi-Sync? Czy dobrze rozumiem, że jest to coś w formie medytacji?

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » sob sie 22, 2009 2:41 pm

Hemi-sync to w dużym uproszczeniu narzędzie do synchronizacji półkulowej, za pomocą którego możemy osiągać stany odpowiadające głębokiej medytacji oraz przenosić swoją świadomość w dane sfery świata astralnego. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na przykład na tej stronie:

http://www.hemi-sync.com.pl/hsbrief.php

Albo bezpośrednio na stronach The Monroe Institute.

grosiczek
Posty: 26
Rejestracja: śr lip 29, 2009 6:18 pm

Post autor: grosiczek » sob sie 22, 2009 3:57 pm

Nic dodać , nic ująć.
Ciekawa jestem ilu z Nas słucha Hemi Sync?

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » sob sie 22, 2009 4:50 pm

grosiczek pisze:Nic dodać , nic ująć.
Ciekawa jestem ilu z Nas słucha Hemi Sync?
Ja nie :D
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Red
Posty: 8
Rejestracja: śr sie 19, 2009 6:14 pm

Post autor: Red » pn sie 24, 2009 3:03 pm

właśnie może ktoś podzieliłby się z nami swoimi doświadczeniami z Hemi-sync jak osobiśćie przymierzam się do nich już od paru miesięcy ale jakoś nie mogę sobie ich kupić, chociaż na pewno to zrobię ;)

RakAndRoll
Posty: 9
Rejestracja: pt paź 30, 2009 11:49 am

Post autor: RakAndRoll » sob sty 02, 2010 9:19 pm

Witajcie!
Od niedawna korzystam z "Hemi-Sync® Support for Journeys Out of the Body 6 CD". Album opiera się na tzw 4 "warunkach" poprzedzających OBE opisanych w pierwszej książce Roberta Monroe "Podróże Poza Ciałem". Oprócz tych czterech ćwiczeń wstępnych, mamy płytę z 30 min wypowiedzią Boba na temat "jak to się wszystko zaczęło" oraz Relaksacja i wejście do Focus 10. Osobiście wrzucam te płytki w połączeniu z metodą nocnego przebudzenia.
Przyznam się, że trochę lat temu zakupiłem The Gateway Experience w postaci mp3 - WSTYD ;o) no i bez żadnych sukcesów się odbyło, a może jeszcze nie był to odpowiedni czas...
W razie pytań o więcej szczegółów dotyczących powyższego albumu, chętnie odpowiem (czy to na forum, czy indywidualnie).
Pozdrawiam Was, śpijcie spokojnie

arlson
Posty: 4
Rejestracja: ndz gru 20, 2009 9:05 pm

Post autor: arlson » sob sty 02, 2010 9:49 pm

Ja nie słuchałem zbyt wielu nagrań hemi-sync, jedynie jedno, które składało się z samej muzyki, ale od pewnego czasu korzystam z nagrań Adama Bytofa, znanego Polskiego hipnotyzera.

Można za darmo ściągnąć je ze strony autohipnoza.pl
http://www.autohipnoza.pl/nagrania
oraz tutaj:

post edytowany - wygląda na to, że publikacja tych nagrań na wskazanym przez Ciebie chomiku nie jest uzgodnione z ich autorem. W tym roku zaostrzamy walkę z piractwem na forum. Nie chcę rozpoczynać moich działań od ostrzeżeń i banów, więc proszę o zapoznanie się z regulaminem. Roxanne

Roxanne przepraszam. To nie mój chomik, a myślałem, że jeżeli nagrania ze strony są darmowe, to te też. Tym bardziej, że w jednym z nich na początku była mowa że zostało nagrane na stronę autohipnoza.pl Przepraszam jeszcze raz, już się to nie powtórzy. :)

Do tej pory pracowałem tylko z jednym nagraniem Indukcja LD, jednak nie udało mi się osiągnąć świadomego śnienia. Jak dla mnie postępowanie kolejnych czynności było trochę za szybkie. Mimo to zawsze zostaję wprowadzony w głęboki stan rozluźnienia, także te nagrania wam polecam. :)

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony śr sty 06, 2010 9:38 pm przez arlson, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy dot. świata niefizycznego”