Nadchodzace zmiany

Jeśli natrafiłeś na błąd w działaniu forum, lub uważasz, że czegoś mu brak, albo że coś powinno być inaczej, zgłoś tutaj swoją sugestię / uwagę / pytanie / pomysł / - niech wejdzie pod debatę..
za_mgłą

Nadchodzace zmiany

Post autor: za_mgłą » pn wrz 14, 2009 9:33 am

Mam ogromna prosbe do obecnych na Forum, aby swoja obecnoscia, kazdy dbal o siebie nawzajem i o tych ktorzy potrzebuja i prosza o kawalek ciepla.
Mamy w planach i nie tylko bo juz zaczelismy pracowac nad rozbudowa Forum i delikatnymi zmianami, aby bylo lepiej.
Ludzie sie rozwijaja - forum tez musi.
Czujcie sie nadal jak najlepiej.


Zgloszone osoby do moderowania Forum, nadal sa aktualne, ale korzystajac juz z okazji malych zmian, to wszystko musi jeszcze chwile ( do 2 tygodni) poczekac.

zycze Wam kochani przemilego latania i rozwijania, ide w papierki.
buzka

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » sob paź 03, 2009 4:30 pm

Witaj Mgielko ! :)

Od kiedy przedprzedwczoraj wrocilam duzo sie dzieje w realu niemieckim (na plusiki i plusy) i nie zdazylam napisac Ci przygotowanej jeszcze w kraju dosc dlugiej PW.
Dotyczy ona : w czesci sugestii na temat ewentualnych zmian, a w czesci opowiada sobie prywatnie o tym co sie dzialo w mojej wioseczce.
Najpozniej do poniedzialku powinnam sie wyrobic z pisaniem. Z nadzieja, ze Twoja skrzynka nie bedzie juz wtedy tak zapchana ;) jak ostatnio pisalas.

Wrociwszy na forum czuje sie troche jak w tuwimowskiej "Rzepce" : czesc ciagnie rzepke, a tych dziadkow i babcie ciagna z kolei do gory Inne Takie... :lol:

Calusy-swistusy

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » sob paź 03, 2009 5:01 pm

oki,
bo i tak to wymaga czasu na glebsze zglebienie :), wiec spokojnie i poczekam.

a juz myslalam, ze podgladalas skrzynke moja :) hehehe

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » sob paź 31, 2009 2:24 pm

Witam,
w tym tygodniu planuje zrobic generalny porzadek na forum i poprawic pare rzecvzy, dodac nowych itd.
wiec gdyby byly jakies tam chocki klocki z logowaniem na forum itd to prosze o chwile cierpliwosci.
a i tak musze poczekac na Daltara

( Daltar, ty cholero Jasna, tez nie miales kiedy robic remontu w zlaczach )

buzka

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » pn lis 02, 2009 12:14 pm

Robię co mogę, ale po trzecim zgłoszeniu awarii do TP-sy lekko zaczynam się już niepokoić.
Awaria trwa nadal a ja mogę jedynie zerkać na forum z doskoku przez kilka minut, jak to robię w tej chwili. Gdy tylko odzyskam stałą łączność, odtrąbię to światu od razu :)

Na razie staram się być z Wami duchem.

Pozdrawiam ciepło.

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » pt lis 06, 2009 10:15 am

Witam,
1. Musimy z Daltarkiem zrobic od dzisiaj wieczor do ????? porzadek na forum, wiecv z gvory przepraszam Was serdecznie, ze posty beda uciekaly w inne miejsca niz byly.
2. wejdzie nowy regulamin - co nie oznacza ze bedzie gorszy :)
3. na pewno zmieni sie tez forma forum - patrzac na Wasz rozwoj Duchowy i wielkie podskoczenie z Nim do gory - co ogromnie cieszy - musimy sprostac Wszyscy wiekszym oczekiwaniom jakie kieruja do nas potrzebujacy pomocy.


tak na biegu to narazie tylko tyle.

pozdrawiam

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » pt lis 06, 2009 11:26 am

Daltar,
jak mozesz potwierdz mi czy masz panel Administracyjny.


pozdrawiam

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » pt lis 06, 2009 11:41 am

Aha, to te okienka na dole po lewej, to panel :idea:
Niniejszym wiec tez potwierdzam :)

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » pt lis 06, 2009 9:53 pm

Witam serdecznie,


powstal nowy dzial, do ktorego zostaly przeniesione tematy dotyczace uzdrawiania duszy i ciala.

http://www.afterlife-knowledge.com.pl/f ... m.php?f=66

pozdro

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » pt lis 06, 2009 11:26 pm

Zdrowo poprzekładaliśmy, kilka działów zmieniło położenie, inne zmieniły nazwy, jeszcze inne zostały zastąpione nowymi. Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, to jest znakomita okazja aby coś odświeżyć, przetrzepać z kurzu, odmalować. Proszę pisać tutaj o wszystkim, łącznie z najmniejszymi drobiazgami typu literówka do poprawienia.

Pozdrawiam z łopatą i grabiami w rękach ;)

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » sob lis 07, 2009 9:42 am

Obawiam się że nie wszystkie tematy zostały przeniesione do nowego działu-brak dla przykładu dotyczącego Józka i jego raka http://www.afterlife-knowledge.com.pl/f ... ht=j%F3zek

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » sob lis 07, 2009 10:13 am

I oto chodziło, żeby wyszukiwać. Już przeniesiony do nowego działu :)

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » sob lis 07, 2009 12:56 pm

Jak juz zauwazyliscie,
doszly nowe osoby do Administracji Forum i Moderowania Forum.
Zrobilismy to kierujac sie wielkim zaangazowaniem w pomoc Innym, udzielaniu bezwarunkowej pomocy i posiadajacej wiedzy
Te osoby sa bardzo cenne - tak samo jak i wszyscy pozostali urzytkownicy, a w tym wszystkim najcenniejsze sa osoby wchodzace do Nas.

Nie zapominajcie o tym, kierujcie sie pozytywna energia.

Wszelakie dąsanie i mruczenie, prosze zalatwiac sobie miedzy soba na PW.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie i zmiany”