Obrady plemienne wkrotce !

Jeśli natrafiłeś na błąd w działaniu forum, lub uważasz, że czegoś mu brak, albo że coś powinno być inaczej, zgłoś tutaj swoją sugestię / uwagę / pytanie / pomysł / - niech wejdzie pod debatę..
Ima
Posty: 120
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 9:12 am

Post autor: Ima » pn lis 16, 2009 11:32 am

Jolu ani moje ani Twoje :) po prostu nie lubię czegoś obiecywać jak potem mogłabym nie dotrzymać słowa, źle bym się z tym czuła. Nie wiem kiedy będą obrady i jak będzie u mnie z czasem, żeby przysiąść na dłużej ale na pewno sobie tam polatam :). Porobię Wam mięciutkie różowe poduszki pod tyłeczki :) i zasilę Miłością to spotkanie.

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » pn lis 16, 2009 12:08 pm

Obrady zaczna sie lada dzien, a potrwaja jakies trzy dni minimum, bo w trakcie tych naszych rozmow przygotowawczych stalo sie jasnym, ze nie da sie zgrac wszystkich na jeden okreslony ziemski dzien i godzine.

Tak wiec mysle, ze winnas znalezc sie na liscie jako juz Dolatujaca i Scielaca nam Droge. :)
Sliczne dzieki za podusie. Sa kochane tak jak Ty :D
Do zobaczenia...

Ima
Posty: 120
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 9:12 am

Post autor: Ima » pn lis 16, 2009 2:54 pm

To jeszcze ścieżkę omiotę gałązkami brzozy, mam nadzieję, że panie w szpilkach się nie wybierają :). Jeśli Włodek będzie na zlocie to niech zioła do agnihotry zabierze :)

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » pn lis 16, 2009 3:12 pm

Scielaca Droge ! ...Az ciarki zachwytu mnie przeszly... :D
Wlodeczka namawiam - moze sie uda - strrrasznie jest zajetyk...
Przydalby sie Ktos na W zamykajacy liste... ;)

Mgiela wlasnie wywraca spizarnie w poszukiwaniu ziol...az pylki leca... :lol:
Wiec jakby co, to beda na szczescie ziola i tak. Bo to bedzie noc...chyba ze trwac bedzie do rana... ;)

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » pn lis 16, 2009 3:49 pm

To i ja postaram się tam jakoś załapać na te ziółka :)

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » pn lis 16, 2009 4:02 pm

Staszku ! :)

Czy mam to rozumiec jako czytelne wyrazenie checi uczestnictwa i moge Cie wpisac na liste uczestnikow ?

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » pn lis 16, 2009 4:18 pm

Ima pisze:To jeszcze ścieżkę omiotę gałązkami brzozy, mam nadzieję, że panie w szpilkach się nie wybierają :). Jeśli Włodek będzie na zlocie to niech zioła do agnihotry zabierze :)
To ja też zioła zabiorę od agnihotry, bo ostatnio palę ją codziennie (oczywiście na talerzyku, a nie w fajce :) )
Dodatkowo planuję zabrać jeszcze coś specjalnego w prezencie, dla każdej przybyłej osoby :)

No to jak? Zaczynamy w czwartek o 20.00 ? ( tak, to pierwsza oficjalna propozycja :lol: ).

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » pn lis 16, 2009 4:48 pm

Tak JOlu właśnie o to mi chodziło :)

Ima
Posty: 120
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 9:12 am

Post autor: Ima » pn lis 16, 2009 4:49 pm

Nie wiem czemu ale mnie albo się do samego końca nie spala albo po zapaleniu szybko gaśnie chyba bym musiała pochodnią zapalać :), dajcie jakieś dobre rady.

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » pn lis 16, 2009 4:58 pm

Tez mialam ten problem :( .
Skladniki trzeba mocno rozdrobnic, najlepiej w recznym mlynku (procz brzozy, ktora z kolei najlepiej zdobyc w postaci trocin).
Przed mieleniem sprawdz, czy ktorys ze skladnikow nie jest zawilgocony. Podsusz go najpierw lagodnie na wszelki wypadek (ziola nie traca wartosci, gdy podsuszane sa w temperaturze do 40*).
Wtedy dymek ciagnie az milo. Najchetniej czlowiek by sie w nim wykapal i naciagnal jak gabka :D

Szpilki...hi, hi...no nieee...chyba nie ma tutaj takiej madrej...;)

Staszku ! :)

Juz dopisuje.

Ima
Posty: 120
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 9:12 am

Post autor: Ima » pn lis 16, 2009 5:36 pm

Ziółka mam zmielone już od lata może faktycznie trzeba je podsuszyć. Jolu a używasz też sklarowanego masełka i krowiego nawozu jak piszą w necie? Włodek o tym nic nie wspominał pisząc że jest to słowiańska agnihotra no i jeszcze czy jakieś mantry przy tym mówisz bo te obcojęzyczne jakoś mi nie leżą :). Jak słowiańska to słowiańska no nie?? :)

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » pn lis 16, 2009 5:59 pm

Bez maselka i nawozu.
A na ucho Ci powiem, ze sobie mantruje nie to co mi Wlodek przeslal linkiem, tylko to co mi dusza dyktuje : do Swiatowida...do Lelumöw i Polelumöw... :)

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pn lis 16, 2009 6:50 pm

Wystarczą ziółka i żadnego masła nawozu i ryżu nie trzeba.
Mantry zostawiliśmy bo dobrze działają.
W Indiach mają trochę ciekawy pogląd na temat świętości krów to i nawóz pewnie jest święty , no i w sumie krowa je z trawą zioła więc ich tam trochę jest.
Ale źle się to pali i nie pachnie najlepiej.
Po Polsku jest to prośba do Opiekunów Słońca o przysłanie energii agnihotry, czyli słonecznej na ziemie w celu zasilenia wszelkiego życia czyli ludzi , zwierząt i roślin.
Opiekunów jest dwustu i na naszą prośbę przesyłają energię .
Jeśli ktoś robi to regularnie to zdarza się że przydzielany mu jest Opiekun aby go wspomagać w przesyłaniu energii i opiekować się nim.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » pn lis 16, 2009 6:54 pm

Informuje z przyjemnoscia, ze wlasnie wpisalam Wlodka na liste uczestnikow narady plemiennej. Bedzie zagladal na nia w ramach wolnego czasu.
Tak wiec od kwadransa jest nas na liscie 17-cioro forumowiczow, a z nami i ponad nami jeszcze Bialy Niedzwiedz i Gwiazdy... :)

Tli sie zarzewie ogniska dokonane wodzowska reka.
Przygotowywane sa przez Mgiele, Daltara, Pinie : ziola, ciasto, kawa i naczynia do niej oraz indywidualne prezenty.
Sciezki czysciutko wymiecione, pachnace brzoza.
Naprzeciw miejsca przewidzianego na stos drewna (dolozymy do niego nasze galezie dobrych intencji) - lezy stos poduszek rozowoenergetycznych, przygotowanych przez Ime.

I jeszcze przypominam na wszelki wypadek i prosze o przygotowanie na kartce : swoich wypowiedzi wg ustalonych punktow, oraz nazwisk 4-5 kandydatow do Rady.
Beda one w trakcie obrad wysylane przez nas w postaci postow, po napisaniu pierwszego postu otwierajacego narady przez Mgielke.

How !

Ima
Posty: 120
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 9:12 am

Post autor: Ima » pn lis 16, 2009 7:16 pm

I widzisz Jolu sprowokowałyśmy, że Włodek w końcu nie wytrzymał i sam się odezwał :). Dziękuję Włodku za te informacje, bardziej potrafię przyjąć to co napisałeś bo to takie nasze, proste, po polsku :) niż łamać sobie język mimo, że z pewnością chodzi o to samo.

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pn lis 16, 2009 8:58 pm

Aż szkoda po tych opisach, że to nie będzie w realu, gdzieś na polanie.... Ja na obrady w tygodniu mogę się stawić od 21...
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pn lis 16, 2009 9:41 pm

Ale nas dużo dziś na forum - może sobie zrobimy wstępne obrady mentalne, wieczorek zapoznawczy dla niezaznajomionych ? ;)
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » pn lis 16, 2009 9:44 pm

:lol: Ha ha faktycznie dawno tylu osób nie bylo.
Kurcze ja bym posiedziała przy ognisku i upiekła sobie ziemniaki i parę kromeczek chleba :P mniam-mniam. :D
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie i zmiany”