Lista obecnosci w naradzie plemiennej

Jeśli natrafiłeś na błąd w działaniu forum, lub uważasz, że czegoś mu brak, albo że coś powinno być inaczej, zgłoś tutaj swoją sugestię / uwagę / pytanie / pomysł / - niech wejdzie pod debatę..
kropka
Posty: 105
Rejestracja: pn paź 19, 2009 6:40 pm

Post autor: kropka » sob lis 21, 2009 11:43 am

Idąc w slady Imy, też poprosze o wykreslenie mnie z listy kandydatów.
Wiecie... dzisiaj jestem, jutro może mnie juz nie być. Kocham zmiany i lubie uczucie wolności i brak zobowiązań. Bardzo mi miło że w ogóle byłam brana pod uwagę :) Dziękuję wam za to :D
...skąpana w Zamieci, próbuję obudzić w duszy Wiosnę...

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » sob lis 21, 2009 12:08 pm

Zatem po przeczytaniu wypowiedzi zainteresowanych moje typowanie 5 kandydatów:

Ewa Fortuna,
Włodek,
Aseraki,
Paul,
Ciacho.

Ciacho
Posty: 206
Rejestracja: czw sie 13, 2009 5:37 pm

Post autor: Ciacho » sob lis 21, 2009 5:32 pm

Ja też głos zabiorę

Imo - bardzo żałuję, że nie mogę Ciebie typować :(

Ewa.Fortuna
Asteraki
Włodek
Megraf
Freya (jesteś tu od dawna, sporo postów Twoich czytałam, no i powróciłaś :) )

Dziękuję za wysłuchanie. Co do mojej kandydatury, bez względu na istotę stanowiska, zawsze gdzieś we mnie jest opór i obawa....
behind blue eyes

Asteraki
Posty: 152
Rejestracja: śr lip 29, 2009 10:05 pm

Post autor: Asteraki » sob lis 21, 2009 5:56 pm

Ja strasznie dziękuje za docenienie i wyłonienie mojej kandydatury, ale też prosiłabym o wykreślenie, nie czuję się do końca kompetentna, a prowadzę już dwa fora - gdzie mam troszku pracy, ale pokoikiem snów mogę się opiekować. Czemu nie... Myślę, że są tutaj osoby, które nadają się na radnych bardziej ode mnie, ja to nudziara jestem:) i jeszcze raz dziękuje za zaufanie.

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » sob lis 21, 2009 9:44 pm

Z przykroscia bedziemy musieli uwzglednic trzy rezygnacje z kandydowania na Radnych Forum.
Ale naleza Wam sie wielkie, potrojne dzieki dziewczyny za to, ile robicie tutaj na codzien :) !

Ponadto trzeba bedzie teraz troche czasu, by uscislic, czy niektorzy swoj pojedynczy post traktuja jednoczesnie jako podanie kandydatur i oddanie na nie glosu.
Jesli w takich przypadkach bedzie wiecej kandydatur jak piec, to oddany glos bedzie dotyczyl pierwszych pieciu osob.

Tak wiec na zorientowanie sie w tym i na ogloszenie ostatecznych wynikow glosowania potrzeba pare dni.

Potem ukonstytuowana tym ogloszeniem Rada zrobi zbiorowke wszystkich postulatow i rozpatrzy je.
Czesc z nich zyskala powszechna akceptacje, wiec te przejda juz bez debatowania.
Reszte bedzie trzeba przeanalizowac pod katem przydatnosci i mozliwosci.
Koncowe wnioski z tych prac oczywiscie oglosimy na lamach forum.

Bardzo prosze o spisanie zapamietanych obrazow, wizji, wrazen - z odwiedzin naszego parodniowego ogniska na polanie.
Zaraz otworze nowy temat do ich zapisywania.
Dzis jeszce nie umieszcze tam mojej relacji (a jest dosc filmowa :) ), bo mam ja jeszcze niekompletna z braku czasu.

Dobrej nocy, o ile mozliwe, pod gwiazdami przy delikatnym blasku ogniska i

PIEKNE DZIEKI Wszystkim :o !

Ima
Posty: 120
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 9:12 am

Post autor: Ima » ndz lis 22, 2009 10:31 am

Dziękuję Wszystkim za tak miłe słowa skierowane w moim kierunku one naprawdę cieszą i dają ciepło :)

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » ndz lis 22, 2009 12:10 pm

Wlasnie skonczylam przeglad wypowiedzi.

Nie wyrazily zgody na kandydowanie :( :

Ewa Fortuna
Ima
Asteraki
Kropka

Tak wiec ja glosuje na :

Ciacho, Figa, Megraf, Pinia i FREYA (ktorej kandydatury nie zglaszalam, bo byla wtedy na "gigancie" ;) ). A jesli FREYA nie daj Bog sie nie zgodzi, to glosuje na Wlodka, choc niestety b.rzadko ma czas :( .

FREYA
Posty: 226
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 7:49 pm

Post autor: FREYA » ndz lis 22, 2009 12:57 pm

Ojej, ja się jeszcze na dobre z powrotem porządnie nie umościłam , a tu już takie wyzwania?!
Widzę ze mam u Was duży kredyt zaufania:)
Jeśli sądzicie , że sprostam , to będzie to dla mnie zaszczytem - ( no ale może posiedźcie jeszcze przy tym metrowym ognisku i przemyślcie sprawę) :? :? :?
"Można odejść na zawsze - by stale być blisko".
Ks. Twardowski

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » ndz lis 22, 2009 1:17 pm

Jolanta Niemczuk pisze:Wlasnie skonczylam przeglad wypowiedzi.

Nie wyrazily zgody na kandydowanie :( :

Ewa Fortuna
I
Jolu napisałam,że z boczku sie bede przygladała ALE CHODZILO MI O SPOTKANIE PRZY OGNISKU ;)
Moze zle sie wyrazilam.
Możecie na mnie głosować ,a jak mnie nie wybierzecie to i tak będę swoje trzy grosze wciskała haha :lol:
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

kropka
Posty: 105
Rejestracja: pn paź 19, 2009 6:40 pm

Post autor: kropka » ndz lis 22, 2009 1:28 pm

To już głosowanie?
czy trzeba podać 5 osób?
...skąpana w Zamieci, próbuję obudzić w duszy Wiosnę...

Ima
Posty: 120
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 9:12 am

Post autor: Ima » ndz lis 22, 2009 1:43 pm

Jak nie można z administracji to proszę ode mnie dopisać Freyę i Ciacho bo Asteraki się wycofała

Ciacho
Posty: 206
Rejestracja: czw sie 13, 2009 5:37 pm

Post autor: Ciacho » ndz lis 22, 2009 3:50 pm

Właśnie, właśnie też proszę o sprostowanie - głosowałam na Ewą i Ewa kandyduje :)
behind blue eyes

Asteraki
Posty: 152
Rejestracja: śr lip 29, 2009 10:05 pm

Post autor: Asteraki » ndz lis 22, 2009 4:12 pm

Ale Ewa nie kandyduje - bo nie chce kandydować.

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » ndz lis 22, 2009 5:43 pm

Asteraki pisze:Ale Ewa nie kandyduje - bo nie chce kandydować.
CHCE,ZASZLO NIEPOROZUMIENIE. wyjasniłam to wyzej ;)
Teraz jeszcze raz sprawdzałam czy czasem cos nie namieszlałam,ale na pierwszej stronie tego tematu tytuł jes wyrazny OBRADA PLEMIENNA,wiec myslałam ze to chodzi o virtualne spotkanie przy ognisku i dla tego napisałam ze ja sie nie przyłączam i bede sobie z boczku kukała. Pisałam też ze nie mam nerwów czytać czyichś i nie chciała bym zostać kimś kto musiał by to robic:czytać poprawiać,upominać.
Jezeli pomoc moja bedzie polegała na dyskusji,podejmowaniu jakiś decyzji,wspólne obrady,to ok kandyduję. Na pewno jeszcze długo zostane na forum i tak zabieram czesto głoś,czasem cos proponuje wiec nie bedzie to cos co mnie obciązy. Jezeli musiała bym cos moderować,to bym sie nie zgodziła,bo za leniwa jestem ;) i strasznie nie lubie jak MUSZE cos robic.
Ostatnio zmieniony ndz lis 22, 2009 5:54 pm przez ewa.fortuna1, łącznie zmieniany 3 razy.
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

FREYA
Posty: 226
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 7:49 pm

Post autor: FREYA » ndz lis 22, 2009 5:48 pm

Ewcia określ się wyraźnie , bo chyba powstało zamieszanie.
ewa.fortuna1 pisze:Aaaa,rozumieeee i dziękuję za wyjaśnienie :lol:
Kochani,mnie to w ogóle nie bierzcie pod uwagę. Ja jestem za leniwa na kontrolowanie co kto napisał. Wielu postów nawet nie czytam jak temat mnie nie interesuje,albo jak sa za długie. Udzielam sie też nie za duzo,wolę z boczku popatrzeć ;) i niech tak zostanie. :D
Ps..."udzielam sie też nie za dużo"..... haha a mam 1010 postów,no ale wolę z boczku na was popatrzec.
ewa.fortuna1 pisze: Jolu napisałam,że z boczku sie bede przygladała ALE CHODZILO MI O SPOTKANIE PRZY OGNISKU ;)
Moze zle sie wyrazilam.
Możecie na mnie głosować ,a jak mnie nie wybierzecie to i tak będę swoje trzy grosze wciskała haha :lol:
Kobieta zmienną jest to fakt, ale Ewuś aż tak :? :? :? ;)
"Można odejść na zawsze - by stale być blisko".
Ks. Twardowski

FREYA
Posty: 226
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 7:49 pm

Post autor: FREYA » ndz lis 22, 2009 5:49 pm

Aaa, pisałysmy jednoczesnie ostatnie posty!
Czyli już wszystko wiadomo:)
"Można odejść na zawsze - by stale być blisko".
Ks. Twardowski

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » ndz lis 22, 2009 5:56 pm

Mam nadzieję ze juz jest wyjaśnione :D Zle zrozumialm pytanie Joli.
A sieee natłumaczyłam,nachwaliłam jak bym miała prezydentem Stanów zostać haha :lol: :lol:
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » ndz lis 22, 2009 6:13 pm

Kochane Panie, całuję Was wszystkie po kolei. :)
Po prostu radość, radość wielka jak się czyta te mętliki :lol:

A to dla Was:

http://www.youtube.com/watch?v=xvXyhC27 ... re=related

;)
Ostatnio zmieniony ndz lis 22, 2009 6:28 pm przez Daltar, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie i zmiany”