Lista obecnosci w naradzie plemiennej

Jeśli natrafiłeś na błąd w działaniu forum, lub uważasz, że czegoś mu brak, albo że coś powinno być inaczej, zgłoś tutaj swoją sugestię / uwagę / pytanie / pomysł / - niech wejdzie pod debatę..
Grey Owl

Lista obecnosci w naradzie plemiennej

Post autor: Grey Owl » pt lis 06, 2009 10:39 am

Przybede.

Grey Owl
Szara Sowa

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » pt lis 06, 2009 10:57 am

Witaj Szara Sowo :)

tez bede :)

Figa
Posty: 76
Rejestracja: czw cze 18, 2009 7:06 am

Post autor: Figa » pt lis 06, 2009 9:02 pm

Witam Wszystkich, ja również postaram się dotrzeć, ale rozumiem, że żaden konkretny, taki na 100% termin nie został ustalony?

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » pt lis 06, 2009 10:22 pm

Nie Figo, jeszcze nie.
Wlasnie skonczylam pisac do Ciebie PW i nie wiedzialam, ze wpisalas sie juz.
Ciesze sie :) !

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » pt lis 06, 2009 11:38 pm

Kaszlący Kamień przybędzie na pewno :) Howk!

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » sob lis 07, 2009 8:43 am

Oooo jak ładnie kolorowo sie zrobilo nad awatarkami :D
Podziwiam Was,:roll:Trzeba to na prawdę lubić,ja bym nie miała cierpliwości.
Przez jakis czas admin z takiego typowo babskiego forum [odchudzanie,poprawianie kobiecej urody.... ;) ]poprosił mnie czy nie chciała bym zostać moderatorem chociaż pewnych tematów? ale odmówiłam,bo nie miała bym nerwów czytać,sprawdzac,pouczać,przenosić.... :roll:
Powodzenia :D
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » sob lis 07, 2009 8:51 am

Ewus !

Ale mozesz chyba pomoc w trakcie obrad glosem doradczym ?
I pozniej tez doradzac ?

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » sob lis 07, 2009 9:03 am

Będę sie z boczku przygladała i jak cos sensownego bede miała do powiedzenia,to sie odezwę.
Czytałam teraz regulamin. Dobrze ze poruszyliście temat robaków astralnych....
Czasem jak czytałam sprawozdania z kontaktów,to wlosy dęba mi stawały,mi co siedze w temacie od lat. Wyobrażałam sobie co czuja laicy,osoby zupełnie nie zorientowane w temacie gdy czytały o tych poprzyklejanych do siebie robalach,o tym ze ktos odprowadził paru zmarłych,którzy byli do niego podczepieni i to DO FOKUSA 21...czy jakiegos innego,a ludzie nie maja pojecia co to jest fokus,nie znaja pojeć,nazw które my znamy,wiec lepiej ich nie używać i pisać prostym jezykiem zrozumiałym dla wszystkich.
Ponieważ jest to temat SUGESTIE I ZMIANY dla tego pozwolilam sobie na wymądrzanie
:lol:
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » sob lis 07, 2009 9:28 am

Nie bardzo rozumiem twojej sugestii Ewo dlaczego unikać nazw czegoś co w astralu istnieje i nas atakuje wywołując schorzenia natury fizycznej i psychicznej-to jak zamiatanie śmieci pod dywan-czas najwyższy aby ludzie zdawali sobie sprawę czym tak naprawdę jest astral :)

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » sob lis 07, 2009 9:49 am

Leoncio,dla tego żeby nie powodować strachu u osób które nie maja pojęcia o astralu i jego mieszkańcach. Jezeli osoba obdarzona szczególnym widzeniem cos tam zobaczy,to niech to zachowa dla siebie,odeśle gdzie chce,ale niech nie informuje osoby proszącej o tym,ze ma robaki astralne,poprzyklejane duchy,że czychają na nią astralne potwory.
Nie daj Boże trafi sie osoba bardzo strachliwa,słaba psychicznie i....warjatkowo murowane!!!! Nie zasnie,dostanie nerwicy myslac ciagle o poprzyklejanych do siebie robakach,duchach jeszcze z innych inkarnacji!
Owszem posty w ten sposób zredagowane trącają profesjonalizmem,osobie czytajacej nie raz pewnie szczeka na kolana opadła i pomyslała
- Boże jakie te osoby są mądre,Boże jakie one rzeczy widzą!!!! a ja szaraczek nie widze i jeszcze mam robaki :placze:
Więc po co o tym pisać?
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » sob lis 07, 2009 9:54 am

trzeba pisać aby ludzie zaczęli rozumieć,niewiedza ich przed niczym nie uchroni -wręcz przeciwnie-w razie nagłego ataku nie wie z czym ma do czynienia tak jak przytrafiło się to mnie, dopiero potem człowiek zaczyna szukać dociekać/jeśli wogóle będzie mieć szansę i nie da z siebie zrobić roślinki/ i dochodzi do takich wniosków jak ja doszedłem-gdybym wcześniej wiedział z czym mam do czynienia napewno nie byłoby tak źle jak było.

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » sob lis 07, 2009 10:05 am

Leoncio,gdy ktoś pisze na forum prosbe że czuje sie zle,dolega mu coś tam coś tam.... ktos z forum cos zobaczy [o ile to będzie prawda a nie wymysł fantazji] to niech napisze..
-ok postaram Ci sie pomóc...
ale ni musi dokladnie informowac o tym wszytkim co widzi.
Poza tym parę razy ktos prosił o o kontakt ze zmarłym,nikt konkretnie mu nie pomógł,a zaczęły sie posty na temat robaków,duchów jakie to niby sa poprzyklejane do osoby proszącej A OSOBA TA WCHODZAC NA FORUM PROSILA TYLKO O POMOC DLA SWOJEGO ZMARLEGO.
Zaczęły sie opisy i przesciganie kto co widzi.......ech,
a problem został nierozwiazany.
NIE BADZMY NADGORLIWI.
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » sob lis 07, 2009 10:20 am

Właściwie Ewo to się teraz mogę z tobą zgodzić-na tym forum jest wiele tematów gdzie to churmem się kogoś ulecza wypisuje różne rzeczy-a to szorowanie fontanny a to jazda na desce a to leczenie raka u Józka-potem temat zamiera z powodu braku jakichkolwiek efektów,ewentualnie robi się mała awanturka,bo tak naprawdę to nikt komu się wydaje że jest jasnowidzącym nie może być pewien że to co widzi jest naprawdę czy to tylko jakaś wizja która ma bardzo ukryty zakodowany sens.

Daltar
Posty: 632
Rejestracja: czw mar 12, 2009 10:25 pm

Post autor: Daltar » sob lis 07, 2009 10:29 am

ewa.fortuna1 pisze:A OSOBA TA WCHODZAC NA FORUM PROSILA TYLKO O POMOC DLA SWOJEGO ZMARLEGO.
Zaczęły sie opisy i przesciganie kto co widzi.......ech,
a problem został nierozwiazany.
NIE BADZMY NADGORLIWI.
Słusznie i właśnie z między innymi tego powodu miedzy sam też przeniosłem zasadnicze opisy pomocy oraz korespondencję na pw.

A co do skutków pomocy Leoncio, to nigdy nie możemy zakładać, że może mieć mierny efekt, bo na tej zasadzie można od razu odpuścić jakiekolwiek działania pomocowe. Zazwyczaj brakuje po prostu weryfikacji związanych z efektami działań energetycznych. Zwróćcie uwagę, że osoby zwracające się o pomoc w ogromnej części tak naprawdę liczą również o wsparcie dla siebie. Zazwyczaj kontakt przebiega znacznie szybciej, niż późniejsze wsparcie. Tak w proporcji 25% / 75% w relacji czas poświęcony zmarłemu / czas poświęcony żyjącemu.

Ima
Posty: 120
Rejestracja: czw wrz 10, 2009 9:12 am

Post autor: Ima » sob lis 07, 2009 11:45 am

:|
Ostatnio zmieniony sob lis 07, 2009 9:36 pm przez Ima, łącznie zmieniany 1 raz.

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » sob lis 07, 2009 12:10 pm

Ima pisze:Mam pytanie, czy jest możliwość umieszczenia na forum opcji szukaj po słowach, wyrażeniach, w tematach, postach itd. to bardzo ułatwia szukanie czegoś w starych postach, wiesz, że było coś pisane na dany temat a nie pamiętasz gdzie i kto... dziękuję :)
Witaj :)

Jest tutaj opcja "szukaj"
http://www.afterlife-knowledge.com.pl/forum/search.php

P.S. dopisuje się na listę choć nie wiem jak to wyjdzie ;)
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » sob lis 07, 2009 12:44 pm

Witam,

sprawa Jozka nie zostala olana przeze mnie.

jest takie cos jak wspolpraca, a ja moge pokazac, wkleic np deske dla lepszego poruszania sie po plaszczyznach przestrzennych.
Jezeli nie ma wspopracy - nie moge za nikogo nic sama dalej robic bo to juz
manipulacja i gwalt.

pozdrawiam

sorrow
Posty: 58
Rejestracja: pn lis 02, 2009 2:52 pm

Post autor: sorrow » sob lis 07, 2009 1:18 pm

Wrzućcie mi jakieś info na PW , bo jako Znający Prawdę jestem zainteresowany naradą .
Pozdrawiam .
AA

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie i zmiany”