Oświadczenie - transformacja naszego forum

Jeśli natrafiłeś na błąd w działaniu forum, lub uważasz, że czegoś mu brak, albo że coś powinno być inaczej, zgłoś tutaj swoją sugestię / uwagę / pytanie / pomysł / - niech wejdzie pod debatę..
ZBW
Posty: 36
Rejestracja: śr gru 02, 2009 8:52 pm

Post autor: ZBW » wt sty 19, 2010 10:10 am

Zacznę od tego, iż zdanie które napisałeś: „Lipa z tymi opętaniami, przyznam ....” jest dla mnie nie zrozumiałe (więc może je rozwiniesz?).
Z Twoich wpisów wynika, iż jesteś budowlańcem – i tu podam przykład; jaki może mógłbyś naśladować;
"... wręcza Karolowi Książkę księdza Waisa z poleceniem przestudiowania. Książka podręcznikowa, szkolna, napisana starym językiem, trudna w odbiorze, ale podstawowa dla zrozumienia św. Tomasza, propedeutyka scholastycznej filozofii. Karol, pozbawiony komentarzy, wyjaśnień, wykładów pomocniczych, nie może sobie z nią dać rady. Bierze ją do Solvayu, siada w wolnych pomiędzy jednym a drubim przywiezieniem taczek pod kotłem i czyta ..." cytat ten pochodzi z cieniutkiej książeczki pt. JAN PAWEŁ WIELKI Droga do świętości ks. Mieczysława Malińskiego, z której właśnie na stronie anastazja zamieszczam właśnie wybrane fragmenty.

Wracając do książki którą zamieściłem w kawałkach po wielu trudach na stronie: www.anastazja.com.pl
(jeśli ją przeczytałeś dokładnie – to dopiero w tym momencie możemy poważnie porozmawiać na temat opętań – taka jest bez dyskusyjna prawda.

25% dotyczy tzw. przeciętnej obecnej populacji, lecz jak się wczytasz w tekst wspomnianej książki, zauważysz natychmiast, iż w dziedzinie tej, którą się właśnie zajmujemy przekracza tą liczbę znacznie i właśnie dlatego (ponownie przytoczę to co już wcześniej zamieściłem na stronie) mimo że:
KSIĄŻKA, KTÓRĄ ZAMIEŚCIŁEM: A JEST JAK WIELE INNYCH NAJCENNIEJSZYCH KSIĄŻEK NIE DO DOSTANIA DLA PRZECIĘTNEGO CZYTELNIKA jest nieuważnie czytana – lub omijana z daleka bo słowo w tytule (EGZORCYZMY) zniechęca skutecznie – i to jest błąd ( są tam przykłady jak w sposób super bezpieczny można pomóc sobie, bliskim, znajomym i innym którzy takiej pomocy potrzebują – bo to że potrzebują jest oczywiste skoro co 4 jest opętany. A przecież jest tam jeszcze i o innych energiach i jak je neutralizować i o wizualizacji jak to robić aby działało i wytłumaczona w sposób super przystępny masa innych terminów i zagadnień.

I jeśli intuicja nie podpowiedziała Ci, aby ją natychmiast skopiować – to ja już mogę skomentować tylko: KAŻDY MA WOLNĄ WOLĘ. i dodam może z niej świadomie korzystać tylko jeśli nie jest opętnay (a to można dopiero wyśledzić jeśli posługujemy się wahadełkiem lub zwrócą na to nasi bliscy i znajomi (sami raczej nie mamy innej możliwości).

Na forum Centrum Uzdrowień i Odzyskiwań Bruce'a Moena ; KAŻDY OBOWIĄZKOWO POWINIEN; PRZECZYTAĆ KILKUKROTNIE Książkę Eugene Maurey: EGZORCYZMY JAK NA ODLEGŁOŚĆ UWOLNIĆ CZŁOWIEKA OD DUCHA
i powinien to zrobić w swoim interesie i interesie swoich bliskich – i jeśli tego nie rozumiesz; że o to mi chodziło to znaczy, że nie potrafiłem tego przekazać.

Przeczytanie książek o Anastazji polecam tylko dlatego, ze jest w nich zawarta WIEDZA której w tak dostępnej formie NIGDZIE INDZIEJ NIE ZNAJDZIECIE.
Ja to wiem na pewno bo mam sporą bibliotekę (moja mama absolwentka KUL-u specjalizacja historia pracowała kolejno w wielu bibliotekach, w których ja już jako dziecko przesiadywałem przeglądając obrazki w książkach) i zapewniam: naprawdę sporo wchłonąłem wiedzy i tej mniej i bardziej wartościowej i jestem w stanie ocenić co warto czytać.

Jeśli nie czytałaś książek z serii Dzwoniące Cedry Rosji Władimira Megre (to można to zrobić w sposób następujący):

Należy wejść na stronę:
anastazja.com.pl następnie kliknąć:
Forum (wchodzi sie bez logowania jeśli nie zamieszczasz swoich tekstów) tutaj masz do wyboru:różne ciekawe wpisy (potrzeba trochę wolnego czasu)

NAJPIERW POLECAM: w dziale – Tłumaczona Strona i Forum Anastazja z Rosji
po kliknięciu na: Strona www.anastasia.ru
otworzenie tematu:
Link z translatora Google do strony Anastasia.Ru (są tu wszystkie książki o Anastazji – można przeczytać)

Brak tam jest przedostatniej książki. VIII cz2 i ostatniej książki 8cz3 która jest właśnie przygotowywana po przetłumaczeniu na język Polski do druku.
(Jeśli je przeczytasz – bo w końcu każdy ma wolną wolę – zapewniam otworzą Ci się oczy i to w nie jednym momencie)
Oczuwiście wspomniane książki o Anastazji można kupić bez problemy (są wydane w języku rosyjskim, polskim, angielskim, niemieckim i myślę, że w tej chwili i w wielu innych).

Jeśli znasz język niemiecki to z całą pewnością masa bardzo wartościowych publikacji jest w tym języku. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę polecić coś SUPER z tematyki darmowej energii (mam na myśli coś co działa – i jest dokładnie opisane i sfilmowane) wydaje mi się że masz potencjał aby to samemu lub z grupą znajomych wykonać w praktyce.
Warunek jeden znajomości jeżyka niemieckiego łącznie z terminologią techniczną i oczywiście chęci i trochę wolnego czasu.

Jak znaleźć książkę o Egzorcyzmach napisałem już w swoim poprzednim wpisie.

Jeśli odpiszesz na tym forum, lub na forum anastazja (tam jestem zalogowany jako ryba) to się jeszcze odezwę.
A jeszcze sobie przypomniałem: co myślisz o tym co napisałem pod koniec opisu odzyskania w rejonie Katynia i okolic?

Pozdrawiam cieplutko
Zbyszek

Warszawa, dn. 18.01 2010r 09:48

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » wt sty 19, 2010 10:21 am

Do Zbyszków: robi się już z tego porządny offtop, więc żeby kontynuować dot. "opętań" etc. dyskusję załóżcie osobny temat.

Zbyszku ZBW : czy masz zgodę właścicieli praw do propagowanej przez Ciebie książki na jej powielanie i publikacje w internecie? Jeśli nie, usuń te, które zachęcają do jej pirackiego powielania.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

ZBW
Posty: 36
Rejestracja: śr gru 02, 2009 8:52 pm

MOJE STANOWISKO

Post autor: ZBW » wt sty 19, 2010 6:32 pm

Uzupełniająca informacja:

Dzisiaj otrzymałem następującą informacje cytuję:
„Zbyszku ZBW: czy masz zgodę właścicieli praw do propagowanej przez Ciebie książki na jej powielanie i publikacje w internecie? Jeśli nie, usuń te, które zachęcają do jej pirackiego powielania.”

Dziękuję za powyższą informacje bo wiem, że została ona napisana w dobrej wierze, jednocześnie informuję niniejszym wszystkich o moim stanowisku w tej sprawie:

Egzemplarz wspomnianej książki Eugene Maurey „EGZORCYZMY JAK NA ODLEGŁOŚĆ UWOLNIĆ CZŁOWIEKA OD DUCHA” jaki jest w moim posiadaniu ( jest to kserokopia wykonana z oryginalnego egzemplarza wspomnianej książki – a więc wszystko co było na oryginale jest uwidocznione na posiadanej przeze mnie kopii) – jest wolny od jakiegokolwiek wpisu, iż zabrania się powielania wspomnianej książki.
[b]Informuję więc niniejszym wszystkich zainteresowanych; iż uważam, że brak jakiegokolwiek zastrzeżenia autora książki czyli Eugene Maurey (podstawa edycji), oraz późniejszych wydawców, upoważnia mnie i innych do rozpowszechniania w/w książki.[/b]

Jednocześnie uważam, iż tematyka poruszona w książce Eugene Maurey „EGZORCYZMY JAK NA ODLEGŁOŚĆ UWOLNIĆ CZŁOWIEKA OD DUCHA” jest tak ważna i w tak rewelacyjny i praktyczny sposób opisana, że moim obowiązkiem jest rozpowszechnianie i propagowanie jej w każdy możliwy sposób co niniejszym czynię
.

Sprawdziłem również na stronie internetowej wydawnictwa ASTRUM – jest tam brak jakiejkolwiek informacji o w/w książce.

Inne pozycje jakie są oferowane na rynku wydawniczym o podobnej tematyce uważam: iż są mało wartościowe i ich nikomu nie polecam.

Pozdrawiam cieplutko
Zbyszek

W-wa, dn.19.01.2010r. 18:05

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » śr sty 20, 2010 12:10 am

Zbyszku, możesz tutaj publikować oferty kopiowania książki, jeśli uzyskasz na to zgodę właściciela praw do wersji polskiej (wystarczy wysłać zapytanie), w przeciwnym razie ponownie proszę o usunięcie tych ofert, lub zostaną one edytowane.
Zalecam zapoznanie się z regulaminem tego forum.

Od siebie dodam, że skoro stawiasz sobie taki obowiązek, to może po prostu zakup prawa autorskie i wtedy będziesz mógł w/w pozycje legalnie kopiować. Masz rację, piszę to nie jako atak na Ciebie, a właśnie w dobrej wierze, jak piszesz. Wiele książek nigdy nie zostanie już ponownie wydanych w naszym kraju właśnie z powodu powszechnego piractwa.
Jest też wiele osób, które nie korzystają z internetu i poszukują cennej wiedzy, a właśnie przez przyznawanie sobie przez szerokie rzesze internautów prawa do rozpowszechniania tych pozycji (tym samym swobodnego dysponowania własnością intelektualna i majątkową tych, którzy również z najlepszymi intencjami podjęli trud zakupu praw, tłumaczeń, koszta druku, wszelkie inne koszta i wkład energetyczny, chcąc rozpowszechniać wiedzę z poszanowaniem energii innych) znikają one na zawsze z półek księgarskich.

Ku zastanowieniu...

Pozdrawiam :-)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

ZBW
Posty: 36
Rejestracja: śr gru 02, 2009 8:52 pm

ZAWIADOMIENIE

Post autor: ZBW » śr sty 20, 2010 5:10 pm

ZAWIADOMIENIE

Z przykrością zawiadamiam wszystkich zainteresowanych i tych wszystkich, którzy być może uratowali by swoje, lub innych życie, lub zdrowie - dzięki zastosowaniu wiedzy zawartej w książce, którą po przepisaniu zamieściłem w dobrej wierze na stronie anastazja.com.pl ; książki napisanej przez przez Eugene Maurey
pt.:„EGZORCYZMY Jak na odległość uwolnić człowieka od ducha”?

Wydaną przez:
Copyright by Andy Grafik Co., Chicago 1992 – Exorcism. How to clear at a distance a spirit possessed person, Pennsylvania. (podstawa edycji)

Oraz:
Wydawnictwo „Astrum”, 1992
50-039 Wrocław, Mennicza 13
Wyd. I, nakład 9.900+100 egz.
Objętość: ark. wyd. 9.75, ark. Druk. 12,25
Papier offsetowy III kl.80 g
Fotoskład: Wydawnictwo „Astrum”
Druk i oprawa: drukarnia Wydawnicza im. W. L. Anczyca, Kraków.
Nr zam. 5454/92„Printed in Poland

Lecz uświadomiono mi właśnie fakt, iż jest to niedozwolone i w swoim dobrze pojętym interesie mimo (iż nie działałem po to: aby osiągnąć jakiekolwiek własne korzyści),
aby nie mieć problemów prawnych powinienem natychmiast w/w książkę usunąć z internetu, co niniejszym ze smutkiem czynię.

Ze swojej strony proszę wszystkich, którzy za moją namową skopiowali zamieszczoną przeze mnie na stronie anastazja.com.pl książkę o jej skasowanie w swoich komputerach i jednocześnie do spróbowania nakłonienia wydawcy: w Polsce lub USA do natychmiastowego wydania w/w książki jeśli was interesuje jej zakup.

Pozdrawim cieplutko (mimo, że powiało chłodem)
Zbyszek

Warszawa, dn. 20.01.2010r 16:16

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » sob lut 27, 2010 8:21 pm

Hej Zbyszek tutaj Zbyszek. Dzięki za przesłaną książkę. Przeczytałem ja dosyć szybko, gdyż nie była za gruba. Musze przyznać , ze autor zna się na rzeczy, warto ja dalej polecać.
Sporo wiedziałem już z opowiadań Brusa, cześć sam wyciągnąłem od rożnych napotkanych jaźni.
Jedno co mnie trochę zaskoczyło to , ze z takim uporem uwalniał doklejone do kogoś osobowości, czyszcząc wszystkie osoby jakie wpadły mu w rękę.
Sam wczepiam w siebie rożne osoby, jak maso,- często dając im czas na samodzielny rozwój moim kosztem. Podejmują on.i po jakimś czasie, samodzielna decyzje i pędzą sami do żarówki:)

Fajna książką, dzięki za przesyłkę:)

ZBW
Posty: 36
Rejestracja: śr gru 02, 2009 8:52 pm

Post autor: ZBW » ndz lut 28, 2010 9:28 pm

Cieszę się, że przesyłka dotarła.
Twój powyższy wpis zawiera coś co jest jednym z fundamentów naszego skutecznego działania.
Dlatego mimo, że raczej powinienem napisać to w innym miejscu – zrobię to tutaj.
Jest to BARDZO WAŻNE dla wszystkich.
Mianowicie ktokolwiek zna HUNĘ czy NAUKĘ OBRAZOWOŚCI (to tak naprawdę jest to samo) lub zajmuje się odzyskiwaniami czy uzdrawianiem powinien wiedzieć, że aby być naprawdę skutecznym: MUSI (nazewnictwo jest tu mniej istotne) oczyścić najpierw SIEBIE – ale mam na myśli nie obiegowe oczyszczanie.
Chcę powiedzieć, że wyższa szkoła wtajemniczenia (jeśli mogę tak to nazwać) zaleca cofnięcie się wstecz do tych wszystkich po kolei, których spotkaliśmy na swojej drodze życia, następnie należy odebrać swoją energie która tam utknęła i oddać obcą energię, która przyczepiła się do nas.
Warto jednocześnie wybaczyć wszystko innym i poprosić (poprzez czas i przestrzeń) ich o wybaczenie – i koniecznie podziękować. (WAŻNA jest przy tym technika oddychania) – tu podpowie intuicja lub wzór jest np. w książkach Carlosa Castanedy.
To powoduje: iż zwiększa się ilość naszej energii życia (many). Kto potrafi to zmierzyć, natychmiast zauważy różnicę. Wzrasta kolosalnie oczywiście nasza skuteczność,
I właśnie po to robi się „mapę rodziny” (wg. huny) - rekapitulację (wg. Carlosa Castanedy) - uwalnia doklejone osobowości (wg. innych technik).

JEST TO WARUNKIEM KONIECZNYM na osiągnięcie jedności, i dopiero w tym momencie możemy mówić o jakiejkolwiek skuteczności czy naszym rzeczywistym rozwoju – wszystko inne to tylko strata przysłowiowego czasu, lub to co kieruje nas właśnie do tego o czym właśnie napisałem.
Kto tego nie rozumie – ma przed sobą jeszcze daleką drogę.

Ponieważ z Twoich wpisów zorientowałem się, że poważnie podchodzisz do tego co robisz – proponuję abyś wykonał szczegółową rakapitulację.
Jeśli zrobisz to poprawnie, moim zdaniem będzie to tzw. Krok milowy na drodze Twojego rozwoju.
Każdy kto czyta ten wpis powinien zrobić to samo – a zapewniam, że warto na to poświęcić trochę czasu – efekt jest niesamowity.

Pozdrawiam
Zbyszek

Warszawa, dnia 28.02.2010 21:25

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie i zmiany”