Oświadczenie - transformacja naszego forum

Jeśli natrafiłeś na błąd w działaniu forum, lub uważasz, że czegoś mu brak, albo że coś powinno być inaczej, zgłoś tutaj swoją sugestię / uwagę / pytanie / pomysł / - niech wejdzie pod debatę..
Grey Owl

Post autor: Grey Owl » pn gru 21, 2009 12:07 pm

Moim najwiekszym marzeniem bylo, by mimo naszych duzych temperamentow, impulsywnosci dzialan, deficytow w zyciu prywatnym i innych przeroznych brakow przyczyniajacych sie w przeszlosci do wzajemnych utwardzen stanowisk w gronie -

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


- spotkac sie raz na Polanie i przytulic do siebie Roxy

- i zrozumiec

- i zatanczyc wsrod iskier nad ogniskiem nie raz


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Zeby to sie ziscilo, ide pozamiatac pare sciezek prowadzacych na Polane. Bo zawialo je sniegiem.

Tak wiec ide szukac moich postow z epoki lodowcowej i pozamiatam je.
Jesli cos omine w tym lesnym gaszczu, prosze o wskazanie miejsca :) .

Ja tez nie mam watpliwosci, ze Dusza tego forum jest Mgielka, dla ktorej jest ono calym zyciem, poza tym prywatnym w ktorym nie ma deficytow :o choc byc moze ma nadmiary :o

Tez mysle, ze moderatorzy to jakby "dyzurni" dbajacy o sprawne funkcjonowanie przestrzeni forum i cierpliwe wprowadzanie w zasady poruszania sie po nim.
Ci ktorzy sa proponowani juz sie w tym sprawdzili i ciesza sie duzym zaufaniem :)

Pozdrawiam serdecznie :)

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Re: Oświadczenie - transformacja naszego forum

Post autor: Roxanne » pn gru 21, 2009 3:30 pm

Roxanne pisze:
Bardzo ważną kwestia jest to, o czym nowi forumowicze mogą nie wiedzieć. Forum powstało w chwili kiedy wydaliśmy podręcznik Bruce’a „Świadome podróże w niefizyczne światy..”, Miało być miejsce propagowania wiedzy, pomocy, rozwoju, przekraczania własnych ograniczeń, uwalniania się z ograniczających przekonań. Chwile potem powstało również wydawnictwo Manawa, które oficjalnie reprezentuje forum, publikuje adres strony w artykułach, książkach etc. Forum nie jest, więc prywatnym folwarkiem, ale projektem, który ktoś stworzył, jest za niego odpowiedzialny, nie może się więc ono stać areną politycznych rozgrywek, jak to miało miejsce przed chwilą.

Roxanne
Dodam też, że wydawnictwo jest prawnie odpowiedzialne za forum i jeśli treści (dotyczy to naruszania praw autorskich) nie są zgodne z prawem, to ono ponosi za to odpowiedzialność. Na moją grzeczną prośbę do jednego z adminów o usunięcie linków do pirackich wersji książek z forum, połączoną z propozycją przekazania przeze mnie legalnych linków do wybranych fragmentów i zastąpienia nimi pirackich, podniósł się lamęt, oburzenie i niewybredne uwagi.
Ponieważ nawet w chwili obecnej, kiedy po ludzku próbowałam wytłumaczyć kolejnej osobie, jak może publikować fragmenty tekstu oryginalnego, tak, aby były one legalne, nie odniosło to rezultatu, straciłam nadzieję, że regulamin będzie tutaj kiedykolwiek szanowany.

Oto fragm. ustawy o odpowiedzialności karnej za naruszanie copyrightów:

Art. 116.
1. Kto bez uprawnienia albo wbrew jego warunkom rozpowszechnia cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 .
2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w ust. 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
3. Jeżeli sprawca uczynił sobie z popełniania przestępstwa określonego w ust. 1 stałe źródło dochodu albo działalność przestępną, określoną w ust. 1, organizuje lub nią kieruje, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 5.
4. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 działa nieumyślnie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku .

Oznaczone na niebiesko punkty dotyczą przypadków, jakie miały i wciąż mają tutaj miejsce. Podkreślam, że wydawnictwo ma obowiązek znać przepisy copyright i dbać o to, żeby nie były naruszane.

Natomiast jeśli chodzi o moją propozycję nowej funkcji, na którą chciałam powołać Daltara, otóż uważam go za osobę, która bezstronnie będzie mogła stanąć na wysokości zadania, jakim jest nadzór nad tym forum, ponieważ jako jedyny podczas ostatnich zajść wykazał się ową bezstronnością i racjonalnym, nieemocjonalnym podejściem do zagadnienia, oraz posiada duże doświadczenie w tym zakresie.
Oczywiście szanuję jego wolę i rezygnację z tej funkcji.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pn gru 21, 2009 3:52 pm

:|
Ostatnio zmieniony śr wrz 25, 2013 6:48 pm przez asiula2k, łącznie zmieniany 1 raz.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Sara

Re: Oświadczenie - transformacja naszego forum

Post autor: Sara » pn gru 21, 2009 5:01 pm

Roxanne :)

Jakkolwiek w wyniku własnej decyzji odeszłam z forum, to jednak jeszcze na nim od czasu do czasu bywam, głównie po to, aby sobie 'pościagac' swoje posty ( często na swoich blogach zamieszczam materiały , które wczesniej gdzies tam w necie umiesciłam )

No i dobrze sie stało , ze 'wpadłam ' do tego tematu, i przeczytałam pewne Twoje sformułowania, w pewnym stopniu mnie dotyczące , bo mogę je tak przy okazji ' wyprostować' , a przynajmniej 'uściślić'...

Napisałaś :
Na moją grzeczną prośbę do jednego z adminów o usunięcie linków do pirackich wersji książek z forum, połączoną z propozycją przekazania przeze mnie legalnych linków do wybranych fragmentów i zastąpienia nimi pirackich, podniósł się lamęt, oburzenie i niewybredne uwagi.
Ponieważ nawet w chwili obecnej, kiedy po ludzku próbowałam wytłumaczyć kolejnej osobie, jak może publikować fragmenty tekstu oryginalnego, tak, aby były one legalne, nie odniosło to rezultatu, straciłam nadzieję, że regulamin będzie tutaj kiedykolwiek szanowany.

Otóż na Twoją ' grzeczną ' prośbę skierowaną do mnie o usunięcie framentów z książki "Podróż do Ojca..." z postów z forum , oraz linków z bloogu, i poinformowanie mnie o zasadach prawa autorskiego, zostałaś Roxie, przeproszona, i to nie jeden raz, a wielokrotnie , a na końcu mojego pobytu na forum - przeproszona publicznie .

Publicznie też wyznałam swoją niepełną znajomość prawa autorskiego.
.
Natychmiast też zobowiazałam się do usunięcia owych fragmentów i linku , co zostało zrobione.

W zwiazku z tym, ze wczesniej na pw , poinformowałaś mnie również o mozliwych dalszych prawnych skutkach, jakie i Ty możesz odnieść z mojego połamania praw autorskich , ukarałam siebie samą przez odejscie z forum .

Z zacytowanego powyżej fragmentu Twojego postu mozna jednak inaczej zinterpretowac moje postepowanie ......

Nawet jeżeli ktoś by wpadł na pomysł, ze te Twoje slowa o 'lamęcie, oburzeniu, niewybrednych uwagach ' nie dotyczą mnie, a innych ( choc tak nie wynika zwłaszcza po użyciu przez Ciebie w nastepnym zdaniu słow : ' próbowałam wytłumaczyc kolejnej osobie ' ) , to wg mnie również inni forumowicze nie przejawiali bycia w wymienionych stanach ... ...

Uścislając również i inne Twoje słowa, pragnę Ci przypomniec, Roxie, że cofnełaś w jednej z pw do mnie swoją obietnicę zamieszczenia w necie cytowanych przeze mnie fragmentów z 'Ojca..." .

Tym, co napisałam, nie chciałabym jednak ' rozdrapywac' ran, bo przynajmniej z mojej
strony ich nie ma ....chciałabym jednak pozostawić 'po sobie' nie zmienione niczyimi emocjami 'fakty' ...... ( do udowodnienia treściami kolejnych pw czy postów )

pozdrawiam wszystkich - bez wyjątków- cieplutko i zycze wszystkim NAWYŻSZEGO DOBRA z punktu widzenia Waszych Dusz :)

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » pn gru 21, 2009 5:44 pm

Saro,

nie mam wpływu na to, że postanowiłaś się sama ukarać i pisać o tym kilkakrotnie wszem i wobec, pomimo, że tłumaczyłam Ci, że nic takiego się nie dzieje, skoro linki zostały usunięte i prosiłam Cię również o nienagłaśniania tego faktu, ponieważ nie przysłuży się to forum, a będzie jedynie młynem na wodę osób, które istnienie tego forum kole w oczy.
Pomimo, że tak się umówiłyśmy i praktycznie probl. przestał istnieć, Ty wybrałaś głośno krzyczeć o swojej "winie" etc.

W takim wypadku mogę jedynie doradzić Ci miłość do siebie samej przyznanie sobie prawa do nauki i do popełniania błędów i zastanowienie się, do czego z poziomu podświadomego był Ci potrzebny ten rozpaczliwy post i co kierowało Tobą, jeśli "ukaranie siebie" stało się dla Ciebie ważniejsze niż pomoc innym na forum, które przedtem była priorytetem.

Ponieważ otrzymałam wiele niewybrednych uwag w proteście związanym z Twoim odejściem, więc mam prawo tak pisać, a nie rozumiem na jakiej podstawie oceniasz moje słowa, skoro nie wiesz nawet jakich wypowiedzi dotyczą.

co do obiecanych linków...jeśli sobie przypominasz miały być to pdf-y z tekstem, w międzyczasie jednak okazało się, że posiadasz masę takich pdf-ów, w związku z czym uznałam za idiotyzm, zlecanie komuś dodatkowej pracy nad ich przygotowaniem dla Ciebie, skoro je posiadasz i możesz zrobić to sama o czym Cię poinformowałam i przyznałaś mi rację. A dowodem tego faktu, jest Twój mail do mnie.
Wybacz, ale takie postępowanie, zmienianie, jak to nazywasz "faktów" nie kojarzy mi się z rozwojem duchowym, ale syndromem ofiary.

Ponieważ jestem już zmęczona sprzecznymi informacjami, które otrzymuje od Was na priv, a które za chwilę są publicznie dementowane na forum, dotyczących ostatnich kwestii (vide posty i maile z wyrami zadowolenia, że Ewa F odeszła z forum, bo niektórzy mieli jej dosyć, a za chwilę lamenty na forum, że odeszła etc. od tych samych osób), masa intryg na privach, powtarzania i zniekształcania informacji, zmieniania zdania jak rękawiczek...robię sobie przerwę świąteczną, bo jak widać pomimo moich najszczerszych chęci teraz niewiele konstruktywnego tutaj się zadzieje.

Są roszczenia, żądania, wciski....za to mało zrozumienia i chęci współpracy, czy respektowania regulaminu, lekkości, dystansu, humoru...
Coraz bardziej przypomina to emitowane w tv dyskusje sejmowe, których kilka obejrzałam, zanim pozbyłam się nadajnika.
Pewien specjalista od kalendarza majów uświadomił mnie ostatnio, że od połowy listopada'09 przerabiamy okres II wojny światowej, cóż widać i te energie do nas zawitały i lekcje trzeba przerobić ;-)

Nie będzie publicznych przeprosin za to, że chciałam promować wiedzę Bruce'a w Polsce, i co więcej robić to legalnie, tak, żeby oczyścić przynajmniej ta niszę tematyczną polskiego środowiska ""duchowego""" od zarzutów o plagiaty, kradzieże, ani za to, że chciałam, żeby forum to szanowało pewne prawa i swój własny regulamin.


Przy okazji: skoro w kwestii zniesienia kolorów przy nickach było kilka wypowiedzi akceptujących, więc niniejszym znikają.

A tak swoją drogą, zastanawiałam się ostatnio, czy gdybyśmy się nagle wszyscy spotkali fizycznie, ten cały martyrologiczny temat ostatnich dni w ogóle by istniał, podejrzewam, że nie i że ze śmiechem komentowalibyśmy w co się nam tutaj udało wkręcić...mam przynajmniej taka nadzieję...

pozdrawiam
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Sara

Post autor: Sara » pn gru 21, 2009 7:49 pm

Roxanno :)

Mam znowu kilka 'uścislających' uwag do tego co napisałaś , ale myślę , ze forum i ten wątek nie jest własciwym miejscem do dalszego przedstawiania tego typu 'sprostowań ' , zwlaszcza teraz ............

Nie mam bowiem intencji 'podgrzewania' atmosfery na forum , a jedynie chciałam 'uścislić' pewne sformułowania, które mogły przedstawic moją osobe w niekorzystnym dla mnie swietle .

Nie ma znaczenia też, jakie mam wzorce do przerobienia ( ' niech pierwszy rzuci kamieniem' , kto wzorców do przerobienia nie ma , he, he, he ) , w aspekcie mojej pomocy pozostałym na Ziemi duszom - bo tą pomoc realizuję nadal, tak jak to czyniłam od wielu lat , poza forum ( choc naprawdę doceniam udzielanie pomocy w takim wspaniałym gronie , jakie sie tutaj zgromadziło ) .

Jednak prosiłabym Cie, abys w przyszłości nie robiła nie całkowicie jasnych 'odnosników' czy ' aluzji' do łamania przez mnie pewnych praw autorskich - bo jezeli będą 'niepełne' , i mogą u kogos spowodować widzenie przeszłosci w krzywym zwierciadle, to zawsze będę starała sie je 'wyprostować' .....( jeżeli już chcesz o tym pisac, prosiłabym Cie, abyś opisała całą sytaucję , nie jej wycinek .....)


Życzę Ci Roxie, naprawde szczerze, realizacji Twojego Najwyższego Dobra , zarówno w zyciu osobistym, jak i 'zawodowym :)

I do zobaczenia kiedyś w realu < przytul >
Ostatnio zmieniony pn gru 21, 2009 8:21 pm przez Sara, łącznie zmieniany 3 razy.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pn gru 21, 2009 7:52 pm

:|
Ostatnio zmieniony śr wrz 25, 2013 6:48 pm przez asiula2k, łącznie zmieniany 1 raz.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Ciacho
Posty: 206
Rejestracja: czw sie 13, 2009 5:37 pm

Post autor: Ciacho » wt gru 22, 2009 11:27 am

Kod: Zaznacz cały

Ponieważ jestem już zmęczona sprzecznymi informacjami, które otrzymuje od Was na priv, a które za chwilę są publicznie dementowane na forum, dotyczących ostatnich kwestii (vide posty i maile z wyrami zadowolenia, że Ewa F odeszła z forum, bo niektórzy mieli jej dosyć, a za chwilę lamenty na forum, że odeszła etc. od tych samych osób), masa intryg na privach, powtarzania i zniekształcania informacji, zmieniania zdania jak rękawiczek...robię sobie przerwę świąteczną, bo jak widać pomimo moich najszczerszych chęci teraz niewiele konstruktywnego tutaj się zadzieje. 
Byłabym bardzo wdzięczna ze uszczegółowienie - jeśli wogóle tak było jak piszesz, że były info na piv za i przeciw obecności EwyF (której odejścia, a raczej wyrzucenia, szczerze żałuję), że są one od NIEKTÓRYCH osób. Stawia to was wszystkich bez wyjątku w bardzo niekorzystnym świetle. W tym mnie, co mnie szczerze mówiąc dotknęło.
Pozdrawiam i życzę dobrych emocji nam wszystkim :)
behind blue eyes

Figa
Posty: 76
Rejestracja: czw cze 18, 2009 7:06 am

Post autor: Figa » wt gru 22, 2009 1:04 pm

Witam,
zgadzam się, że pisanie, że coś było lub nie na privie powoduje tylko niepotrzebne domysły - tak samo jak rozsiewanie drogą prywatną wiadomości na temat jakichś osób. Trudno sie wtedy nawet obronić, jak taka plotka idzie bokiem. A przeciez nie chodzi nam o powstawanie kolejnych niedomówień, prawda? I tak jak Ciacho jestem szczerze zaskoczona, że ktoś mógłby jedno pisać na forum,a co innego na privie - dlatego własnie sugerowałam, aby wszelkie sprawy dotyczące forum pisane były w ogólnie dostępnym miejscu - żeby nie było juz niejasności, a Ty Roxi byłabyś może przez nas bardziej zrozumiana jako ta, ktorą na privie się atakuje - razem można by to ukrócić.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » wt gru 22, 2009 6:17 pm

:|
Ostatnio zmieniony śr wrz 25, 2013 6:48 pm przez asiula2k, łącznie zmieniany 1 raz.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » wt gru 22, 2009 8:52 pm

Oki,
wrocmy juz do swoich zajec i pracy w " tam", oki?

nie ukrywam, ze i mnie troche w glowie przetrzepalo, ale to nie ja jestem tutaj najwazniejsza.

Kocham Was Wszystkich, przytulcie sie mocno, zamknijscie oczka i niech Was poniesie wiatr w skrzydlach, a ja potocze sie za Wami niczym trzmiel bzy bzzzzy bzzzyzzzzyyyzzyzyzyzyzyzyyyyy kokardka :)



buziole

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » wt gru 22, 2009 8:55 pm

:|
Ostatnio zmieniony śr wrz 25, 2013 6:48 pm przez asiula2k, łącznie zmieniany 1 raz.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » wt gru 22, 2009 9:05 pm

hahahahaha dobrze ze sztachet pare zostalo, niczym jak po zabawie slodko zakrapianej alpazka, szybkim seksem w krzaku, w remizie strazackiej na dalekiej wiosce, gdzie roz i brokad sypie sie garsciami :diabel:

KOcham WAS

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » wt gru 22, 2009 9:10 pm

:| :|
Ostatnio zmieniony śr wrz 25, 2013 6:49 pm przez asiula2k, łącznie zmieniany 1 raz.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

ZBW
Posty: 36
Rejestracja: śr gru 02, 2009 8:52 pm

Proponowany kierunek

Post autor: ZBW » czw gru 31, 2009 6:08 pm

Witam Wszystkich

Postanowiłem włączyć się do dyskusji i coś zaproponować;

jak zerkniecie na moje dwa wpisy na stronie anastazja.com.pl
na forum
to wszystko będzie jasne

najpierw wpis w:
LINKI MULTIMEDIA, INTERNET, PRACA -
klikamy : Internet, Sprzęt, Programy -
i :www Czy się przebudzimy?

po tym wstępie należy otworzyć w:
NOWA CYWILIZACJA -
klikamy: Historia, Obrzędy, Historie, Systemy Władz, Błędy ludzkości i rozwiązania -
i : EGZORCYZMY Jak uwolnić od ducha osobę ...
(trzeba trochę poczytać - ale zapewniam,że warto)

Pozdrawiam
Zbyszek

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » czw gru 31, 2009 9:25 pm

Zbyszku,

znalazłam nawet sokowirówki i rożne inne, ale proponowanych przez Ciebie postów nie, więc sugestia/prosba: wklej tu swoje propozycje, będzie jasnie, wyraźniej etc
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

ZBW
Posty: 36
Rejestracja: śr gru 02, 2009 8:52 pm

proponowany kierunek

Post autor: ZBW » pt sty 01, 2010 12:18 pm

Faktycznie są tam i sokowirówki ale to o czym piszę jest nie na stronie głównej lecz na FORUM (wchodzisz i czytasz bez logowania)
Mogę i tu zamieścić - właściwie warto bo najważniejsze: to treść zamieszczonej książki pt. EGZORCYZMY Jak na odległość uwolnić człowieka od ducha
autorstwa Eugene Maurey pierwsze wydanie Chicago 1992
I niech nikogo nie przestraszy tytuł - treść jest rewelacyjna i śmiem twierdzić, że jest to najlepsza książka jak ukazała się na świecie o tej tematyce.
Jest bardzo praktyczna.
Najpierw jest wszystko omówione co i jak, a następnie w jaki sposób dosłownie KAŻDY w sposób absolutnie bezpieczny może to robić i to zarówno z korzyścią dla innych jak i dla siebie.

Autor przypomina za innymi znawcami tematu (i na podstawie swojej praktyki),że dotyka ten problem ok. 25% ludności Ziemi.
Natomiast my, którzy zajmujemy się tematyką z tym związaną na co dzień jesteśmy szczególnie wystawieni na to zjawisko.

Warto byłoby spwodować aby kolejny nakład tej książki ukazał się na rynku wydawniczym.
NAPRAWDĘ TA POZYCJA TO WIĘCEJ NIŻ KLASYKA.

Miałem jej kopię od lat w swoim posiadaniu - i świadomie czy nie stosowałem to co w niej jest opisane z całą pewnością w praktyce.

Ale wszystko ma swój czas i miejsce dlatego dopiero przed kilku dniami uświadomiłem sobie jak WAŻNE i potrzebne jest jak najszybsze zapoznanie z treścią tego podręcznika innych.

A gdy przeczytasz najpierw mój wpis: www Czy się przebudzimy?

Będziesz wiedziała iż właśnie teraz każdy dzień skutecznego działania jest NAJWAŻNIEJSZY

CHĘTNIE ZAMIESZCZĘ CAŁOŚĆ NA STRONIE CENTRUM UZDROWIEŃ I ODZYSKIWAŃ - ale proszę podpowiedz w którym miejscu najlepiej to zrobić aby jak najwięcej Istot się o tym dowiedziało

Potraktuj to o czym teraz piszę jaki wiadomość wysłaną karetką reanimacyjną z włączonymi sygnałami.

Gdy przeczytasz to co już zamieściłem (w miejscu, które polecam) zrozumiesz WAGĘ tego co chcę powiedzieć innym

Może się wydawać, że jest tego sporo , ale po zapoznaniu się dla kogoś kto zna tematykę opisaną w książkach Bruce'a - jest to super proste w praktyce.

Życząc szczęścia, zdrowia, wszelkiej pomyslności i spełnienia wszystkich marzeń i planów w NOWYM 2010 ROKU Tobie i wszystkim kroczącym ŚCIEŻKĄ ŚWIATŁA I MIŁOŚCI
jednocześnie pozdrawiaM cieplutko
Zbyszek

Warszawa, dn. 1.01.2010 r 12:16

Ogłosiłem ROK 2010 ROKIEM OCZYSZCZENIA CAŁEJ PLANETY ZIEMIA I OTACZAJĄCEJ JEJ PRZESTRZENI

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » czw sty 07, 2010 10:45 pm

Zbyszku, przeczytałam, tylko jaki to związek z tematem w tym wątku?

A oto moja propozycja: z Nowym Rokiem proponuję reset wszystkich banów za wyjątkiem użytkownika Szymon (ze względu na celowe uszkodzenie bazy danych strony www).

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami proszę o oddawanie w tej sprawie głosów w ankiecie.

http://www.afterlife-knowledge.com.pl/f ... php?t=1392
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie i zmiany”