Przekaz od Ewy F.

Jeśli natrafiłeś na błąd w działaniu forum, lub uważasz, że czegoś mu brak, albo że coś powinno być inaczej, zgłoś tutaj swoją sugestię / uwagę / pytanie / pomysł / - niech wejdzie pod debatę..
FREYA
Posty: 226
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 7:49 pm

Przekaz od Ewy F.

Post autor: FREYA » pn gru 28, 2009 11:40 am

Ewa prosiła mnie o wklejenie Jej przekazu, co niniejszym czynię:

Kochani ponieważ kończy sie stary rok 2009 i zaczyna nowy 2010 startujemy od ZERA chcę pozostawić za sobą wszystkie kłótnie,nieporozumienia.
Chciałam przeprosić Wszystkich których w jakiś sposób obraziłam,którzy przez mój ostry język poczuli sie dotknięci.
Wiele sytuacji mogłam przemilczeć,ale nie potrafiłam,ponieważ z natury jestem zadziorna i pyskata [typowy skorpion]
Od paru miesięcy pracuję na tym aby utemperować swój wybuchowy charakter,ale nie zawsze mi sie to udaje:(
Spięcie z Roxane było tego przykładem,ale nie potrafię sie opanować gdy czuję,że zostałam według mojego odczucia niesprawiedliwie potraktowana.
Od słowa do słowa z małej "kropelki" powstała "ulewa."
Z każdej sytuacji trzeba wyciągnąć jakieś wnioski i każda sytuacja nas czegoś uczy.
Ja swoje wyciągnęłam i wyciągam rękę na zgodę.
Roxane przepraszam.
W dniu kiedy dostałam upomnienie,byłam na Ciebie wściekła,poczułam sie okropnie niesprawiedliwie potraktowana. Moim celem nie było obrażanie Ciebie, ale chęć wyjaśnienia całej tej sytuacji.....a potem juz poleciało......:(
Jeszcze raz przepraszam jeżeli moje zachowanie w jakiś sposób Cie uraziło.


Korzystając z okazji chciałam złożyć Wszystkim serdeczne życzenia:

Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń. A gdy się one już spełnią, nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens.
W Nowym Roku wielu szczęśliwych chwil :)
"Można odejść na zawsze - by stale być blisko".
Ks. Twardowski

Wlodek
Posty: 903
Rejestracja: wt mar 11, 2008 5:04 pm

Post autor: Wlodek » pn gru 28, 2009 11:48 am

I to jest piękne, nic dodać i nic ując.
Nie ma rzeczy niemożliwych - poza tym wszystko jest możliwe.

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » pn gru 28, 2009 11:54 am

FREYA proszę cię złóż Ewie życzenie w moim mieniu. Powiedz też ze ja też pracuje nad tym aby nie być w gorącej wodzie kompana. Bo Nie mam cierpliwości do czasu / nie lubię czekać.
No pozdrawiam mocno.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » pn gru 28, 2009 12:50 pm

Freya ode mnie też Ewie przekaż życzenia Noworoczne :)

Pozdrawiam
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie i zmiany”