cos nowego ...

Jeśli natrafiłeś na błąd w działaniu forum, lub uważasz, że czegoś mu brak, albo że coś powinno być inaczej, zgłoś tutaj swoją sugestię / uwagę / pytanie / pomysł / - niech wejdzie pod debatę..
Łakoma
Posty: 138
Rejestracja: śr gru 09, 2009 6:54 pm

cos nowego ...

Post autor: Łakoma » czw gru 31, 2009 12:29 pm

witam może warto otworzyc jakis wątek co do snów, interpretacj / dostaje prośby na maila / oczywiście związane z tematyką forum a nie we świat cały.
Moze potrzebne tez by było miejsce porad psychologicznych - zwykłych rozmów.
Bo z tego co widze to forum cierpienia i bólu wiec może łatwiej by sie zrobiło i luzniej troche tam na górze zanim nastapi kontakt.
Magda

asiula2k
Posty: 959
Rejestracja: czw paź 29, 2009 10:59 am

Post autor: asiula2k » czw gru 31, 2009 1:20 pm

.....
Ostatnio zmieniony śr wrz 25, 2013 6:53 pm przez asiula2k, łącznie zmieniany 1 raz.
Słabi się mszczą , wrażliwi wybaczają a inteligentni ignorują

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » czw gru 31, 2009 7:25 pm


Łakoma
Posty: 138
Rejestracja: śr gru 09, 2009 6:54 pm

Post autor: Łakoma » pt sty 01, 2010 12:07 pm

no i co Grey Owl? , nie rozumiem że takie tematy już były... chodziło mi raczej o cos odrębnego na co łatwo trafic... w pogodzie ducha to raczej trudno pomyslec o snach
Magda

Grey Owl

Post autor: Grey Owl » pt sty 01, 2010 9:42 pm

Dalam Ci tylko linka do archiwalnych tekstow na ten temat, nic wiecej :) .
Na zalozenie nowego tematu nie potrzebujesz kochana niczyjej zgody . :o

Pozdrawiam

Łakoma
Posty: 138
Rejestracja: śr gru 09, 2009 6:54 pm

Post autor: Łakoma » sob sty 02, 2010 1:03 pm

a a to już rozumiem - dziekuje.
tylko że ja tak smam nie umiem to wy tu zakładacie te punkty i nadajecie im tytuły. Może jak by był jakis który mówi wprost o snach to ludziom byłoby łatwiej trafic - bo z tego co obserwuje to tam w kontaktach ze zmarłymi straszny tłok, i troche wam cieżko sie wyrobic.
A ja istota tempa technczne jestem / nie mamualne tylko technicznie - od technika /
Magda

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie i zmiany”