Sugestie zmian

Jeśli natrafiłeś na błąd w działaniu forum, lub uważasz, że czegoś mu brak, albo że coś powinno być inaczej, zgłoś tutaj swoją sugestię / uwagę / pytanie / pomysł / - niech wejdzie pod debatę..
ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

odp.

Post autor: ORAN » wt lip 05, 2011 2:36 pm

Wiedziałem,że Grey w końcu nie wytrzyma i kilka słow w moim kierunku jak zwykle pośle...
odpowiem słowami wyżej napisanymi "Może już czas, żebyście wyszli z tej schizy i zaczęli zajmować się naprawianiem siebie? "
a od siebie dodam,że wielu potrzebuje po prostu DOBREGO lekarza. :!:

Grey Owl
Posty: 154
Rejestracja: wt sty 18, 2011 1:14 pm

Post autor: Grey Owl » wt lip 05, 2011 3:34 pm

Och, juz przestan prosze Oran.
Taka miedzy nami roznica, ze ja napisalam wprost, a Ty uzywasz wobec ludzi aluzji.
Tak wygodniej, zawsze mozesz sie wywinac.
Zeglujacymi lampionami jestesmy... wsluchujacymi w tchnienia... przez eony... w drodze...

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

ODP.

Post autor: ORAN » wt lip 05, 2011 3:39 pm

Grey,pisałem Ci przecież kiedyś,że w Tobie panuje przede wszystkim złość,a Twoje oceny opierają się tylko na tym co sama odczuwasz.I tyle Grey.

Grey Owl
Posty: 154
Rejestracja: wt sty 18, 2011 1:14 pm

Post autor: Grey Owl » wt lip 05, 2011 4:38 pm

No i to by bylo na tyle, jesli chodzi o odpowiedzi Orana na moj dzisiejszy wywazony i merytoryczny post z godz. 1.45.
Zeglujacymi lampionami jestesmy... wsluchujacymi w tchnienia... przez eony... w drodze...

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » wt lip 05, 2011 5:05 pm

"Taka miedzy nami roznica, ze ja napisalam wprost, a Ty uzywasz wobec ludzi aluzji.
Tak wygodniej, zawsze mozesz sie wywinac."

Jola, wyobraź sobie, że ktoś napisał to do Ciebie...zamknij oczy i poczuj, może poczujesz...

aluzje, metafory..., czy z kimś rezonują czy nie, zależy od odbiorcy

oj, waleczni orędownicy Czystej Bezwarunkowej Miłości, chyba już faktycznie czas się obudzić, a może choć otworzyć jedno oko na próbę.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Grey Owl
Posty: 154
Rejestracja: wt sty 18, 2011 1:14 pm

Re: odp.

Post autor: Grey Owl » wt lip 05, 2011 6:41 pm

ORAN pisze:"nie istnieje coś takiego jak ich przekonania

Oboje są orędownikami wyzwalania się z ograniczeń owych przekonań...
a tym bardziej narzucania ich innym..." - O ile dobrze Cię rozumiem -to w pełni się z tym zgadzam !!! co dla wielu nie jest do zrozumienia (...)
Pozdrawiam :)
Nie musialam zarezonowac, zeby wziac to do siebie. Zobaczylam. Andrzej natychmiast zacytowal Twoja wypowiedz skierowana do mnie ;)
Gdy Cie nie bylo, dokladnie takich samych wycieczek bezposrednio do mnie skierowanych, mial wczesniej na tyle duzo, ze teraz, piszac tylko ogolnie zaraz pod Toba, zbiera sobie u Ciebie punkty :)

Owszem : skupilam sie i poczulam co poczul Andrzej... Jeszcze Mu tego nigdy nie mowilam...
Ale z pewnoscia nie byla to zlosc ode mnie. No w koncu wiem kiedy ja w sobie mam ! Ja jestem juz na niego dlugo rozzalona, bo w swych postach glownie zrzedzi na pomagajacych, w tym i na mnie, a nie sam wspiera. I tu, i na Polanie.
Rowniez systematycznie pisze, co rzekomo ode mnie czuje. Takze na Polanie. A widzi w zasadzie samo najgorsze.
Na cale szczescie podobnie odbiera mnie tylko Pijawka, no... i Wlodek (tak przynajmniej pisali ludzie z CUiO, ze Wlodek ostrzegal ich, oczywiscie tylko na PW, przed moderujacymi Polane, ze sama w nas czern).

Reszta nie. Inaczej to bym sie chyba pochlastala. ;)

(Joasiu :), ja w zasadzie nie wspominam w swoich tekstach o CBM :) Wlasnie, nie lubie tym skrotem szafowac.)
Zeglujacymi lampionami jestesmy... wsluchujacymi w tchnienia... przez eony... w drodze...

ORAN
Posty: 916
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 8:47 pm

odp.

Post autor: ORAN » wt lip 05, 2011 7:26 pm

Wiesz co Grey,przeczytałem tylko początek Twojego wpisu i dalej już sobie odpuszczę,bo mi się nie chce czytać twoich super złośliwości,Ty złym człowiekiem jesteś,wypełniona czystą złośliwością itp. "wartościami",obmowa innych i fałsz to cechy przewodnie,które nieustannie w Tobie wzrastają,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » wt lip 05, 2011 10:07 pm

Moi drodzy, chcecie sobie pobluzgać na siebie to zapraszam na PW - każdy następny post tutaj w tym klimacie (nie na temat) będę usuwać. Macie PW - rozwiążcie swoje wątpliwości prywatnie...

A swoją drogą szukać wyrównania, emocjonalnego zadośćuczynienia można w nieskończoność. Powiem krótko: szkoda czasu! Daję wszystkim wielkiego przytulasa i odpuścić sobie :)
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie i zmiany”