Status Centrum Bruce'a Moen'a

Jeśli natrafiłeś na błąd w działaniu forum, lub uważasz, że czegoś mu brak, albo że coś powinno być inaczej, zgłoś tutaj swoją sugestię / uwagę / pytanie / pomysł / - niech wejdzie pod debatę..
Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz kwie 22, 2012 3:04 pm

Shining Light pisze: Pozdrawiam szczególnie serdecznie Roxanne, która jako jedyna zabierając głos w ostatnim wątku zachowała zdrowy dystans do rzeczy, do zjawisk i do osób.
Serdeczności, Roxanne :D
Shining, dziękuję ci za miłe słowa :)
Jednakże chcę zauważyć, że one właśnie należą się bezwzględnie Conchicie, a nie mnie.
To on poświęca swój czas na sprzątanie tego emocjonalnego bałaganu i to właśnie ona, a nie nikt inny zachowała dystans, potrafiła być ponad wszystko to, co tu się tutaj działo i nadal niestety dzieje.
Ja tego nie potrafiłam (dlatego też przestałam się tutaj udzielać, bo pewnego dnia, kiedy wszelkie argumenty już do kilku kluczowych tutaj postaci przestały przemawiać, po prostu wybrałam własny komfort psychiczny) i szczerze ją za to podziwiam.
I jeśli jest ktoś, komu można być wdzięcznym, że to forum jeszcze istnieje, to tym kimś jest właśnie Conchita.
Według moich odczuć odnosisz się do Conchity tendencyjnie i jest mi z tego powodu bardzo przykro, ponieważ odbieram cię jako istotę bardzo świadomą.

Pik i Rocker, dzięki za rozsądne wypowiedzi, niosą one nadzieję, że jest jakaś szansa dla tego forum i że nie da się totalnie zwariować i wpędzić we wszelkiej maści iluzje. :)

Pozdrawiam Wszystkich.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » ndz kwie 22, 2012 8:35 pm

Dziękuję Roxanne!
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Remek 76
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 9:58 pm

Post autor: Remek 76 » ndz sie 12, 2012 6:29 pm

Conchita pisze: Adres forum podawany jest w książkach Moena jako oficjalne forum....
Roxanko, czemu nie krzyczałaś na szeptu, jak ona kwestionowała, że to jest forum Bruce Moena, o czym jej przypominałem, radząc by zaprzestała spamu, trollingu i w ogóle tych różnych okropnych świństw? Tylko zbanowałaś za to w sumie mnie i rybka, bo przecież szeptu i tak się odrodzi?

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz sie 12, 2012 7:12 pm

widzę, że nie zrozumiałeś intencji szeptu, ona ci tłumaczyła, że to forum nie "jest" Bruce'a. To, że Bruce sygnował jego powstanie swoim imieniem, nie oznacza, że przewidział, co będziecie tutaj wyprawiać.

Gdybym sama wiedziała, palca bym nie przyłożyła do tego.

Nie manipuluj Remek, mnie na takie numery nie weźmiesz, a jeśli sam sobie chcesz udowodnić, że ostatni popis twój, Szeptu i Rybka (czy Ciebie w 2 osobach) można jakoś podbudować "ideologicznie", to sorry, musisz sobie to już sam przerobić.

Totalny brak szacunku dla energii i pracy Conchity, mojej i innych, nie wspominając o dziewczynie, która prosiła o pomoc.

Jak nie potrafisz się zachować publicznie, to wróć do piaskownicy.

Co wy sobie wyobrażacie, że ludzie będą czytać wasze chore teksty i na dodatek, że ktoś będzie poświęcał czas na ich sprzątanie?
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Remek 76
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 9:58 pm

Post autor: Remek 76 » ndz sie 12, 2012 7:58 pm

Mnie też żal tych nieszczęśliwych, którzy przychodzą tu po fachową pomoc.
Zamiast pomocy, są atakowani przez impertynencje i chamstwo szeptu, której nikt nie powstrzymuje. W najlepszym wypadku doznają dodatkowo pocieszenia dyżurnych pocieszycielek.

Nigdy nie byłem zwolennikiem polany, z oczywistych przyczyn, jednak aktualnie, gdyby ktoś mnie zapytał o profesjonalną pomoc w odprowadzaniu dusz i nalegał, to chyba wskazałbym forum polana.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » ndz sie 12, 2012 8:05 pm

looool

to nie forum odprowadza tylko ludzie, jezeli w ogole w to wierzyc
wskaz mi w takim razie chociaz JEDNEGO "profesjonaliste" w tej dziedzinie na tym forum badz na polanie panie remko-rybku
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » ndz sie 12, 2012 8:15 pm

swoja nienawisc do mnie moze zamiencie na cos bardziej pozytecznego?
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » ndz sie 12, 2012 8:16 pm

czy "wy" jestescie rozdwojona jaznia czy para kochankow?
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

Remek 76
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 9:58 pm

Post autor: Remek 76 » ndz sie 12, 2012 8:17 pm

My nie mamy nienawiści do nikogo i nie tracimy czasu na głupoty, kochamy się jak bracia, prawda kochany rybku ? :zawstydzony:

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » ndz sie 12, 2012 8:18 pm

jak sodoma z gomora
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

wielorybek
Posty: 40
Rejestracja: sob maja 19, 2012 4:02 pm

Post autor: wielorybek » ndz sie 12, 2012 8:21 pm

Prawda Remek :D

Nienawiść? Raczej pogarda i zniesmaczenie.

Pozatym Szeptu, z pełnymi ustami się nie gada.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » ndz sie 12, 2012 8:34 pm

pogarda? hmmm to co robicie na tym forum z uczuciem pogardy?
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

szeptu
Posty: 1017
Rejestracja: ndz maja 20, 2012 8:51 pm

Post autor: szeptu » ndz sie 12, 2012 8:36 pm

przeciez sa inne fora na ktorych mozecie sie delektowac uczuciem pogardy/nienawisci
Uwaga: informuję iż nawiązuję kontakty z homo sapiens.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz sie 12, 2012 9:04 pm

ok, remko-rybka leci, papa ;)
polecam wizytę u profesjonalisty.

jaka fachową pomoc? czy ktoś może mieć kontrolę nad tym kto siedzi za klawiaturę gdzieś tam i pisze? poza tym osoby typu r-r mogą być raczej niebezpieczne dla tych, którzy szukają pomocy, więc się rzekło.

Szeptu, rozumiem twoje intencje (tak myślę przynajmniej), ale pls powstrzymaj język, szkoda energii poza tym.

Na forum można otrzymać poradę, może się zdarzyć, że będzie pomocą, ale na pewno nie w takiej energii, jaka ma obecnie miejsce.

Przy okazji banu poleciało kilka klonów owego duetu ;)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie i zmiany”