Wiosenne porządki

Tutaj zamieszczane są ostrzeżenia wraz z uzasadnieniem, lub informacje o zastosowaniu banicji wobec osób, które złamały Regulamin(y)..
Zablokowany
Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Wiosenne porządki

Post autor: Roxanne » sob mar 20, 2010 2:47 pm

a w ich ramach 3 bany hurtowo, za:

1.) wyjątkowo agresywną, okraszona pogróżkami "astralnymi" postawę wobec Zbyszka (miała ona miejsce poza tym forum)

2.) zaniechanie ważnych czynności administracyjnych na naszym forum, bez oficjalnej informacji o tym fakcie

3.) podburzanie, publiczne oskarżenia, intrygowanie za plecami zainteresowanych etc. etc.

dla za_mgłą, Grey Owl, Sary

(nie będę tutaj wyszczególniać, które z tych argumentów dotyczą kogo personalnie, żeby nie kontynuować już rzeczy przeszłych, które jak miała nadzieję były już dawno przez zainteresowanych przetransformowane, oraz żeby nie dawać punku zaczepienia do kolejnych dyskusji i emocjonalnych wkrętów).
Zajrzałam na pewne forum, przeczytałam i włosy mi dęba stanęły - postawa tam prezentowana, na przykładzie ataku na Zbyszka (który nota bene ma wielki dystans do wszelkich utarczek i potrafi często rozładować najcięższą atmosferę, a jego pomoc innym jest nieoceniona, chociaż on sam nie trąbi o tym jak pomaga na prawo i lewo - PRAWDZIWA POMOC, TO WG MNIE TAKA O KTÓREJ SIĘ GŁOŚNO NIE MÓWI, POMOC Z SERCA, A NIE DLA ZASPOKOJENIA EGO) ziała dosłownie tak szkodliwymi energiami, że odczułam konieczność odcięcia naszego forum od osób nią emanującymi.
Każdy popełnia błędy, każdy z nas się uczy, jednak pielęgnowanie uraz z przeszłości, postawa typu " jestem lepszy/lepsza niż ty - bo pomagam innym", atakowanie tych, którzy myślą inaczej niż my - to moim zdaniem zaprzeczenie jakiegokolwiek rozwoju, o który nam przecież chodzi.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » sob mar 20, 2010 8:42 pm

ja nie chce szarpac sie z Toba i zachowywac sie jak Zbyszek.
tylko zapraszam Ciebie na sasiednie forum i poczytaj sobie wszystkie posty Zbyszka, nie ma ich duzo i krotkie tez sa, wiec zmeczenie na pewno nie grozi. gdybys nie mogla znalezc z wielka ochota oprowadze.

Pozdrawiam serdecznie, duzo ciepla zycze
a atakow z naszej strony nie bylo, to zbyszek pierwszy wyskoczyl z "prezentami" dla uzytkownikow forum.
i uwierz mi nie ukradlam Tobie ludzi - jak to nazwal Zbyszek w PW do mnie - mam podesle.


smigam,
zablokuj Kochana jeszcze moje wszystkie IP bo kablowa TV zmienna jest bardzo w moim miescie.

klaniam sie
fajnie bylo dreptac sobie obok Was przez tyle czasu

Sara1

Post autor: Sara1 » sob mar 20, 2010 8:58 pm

Witam,

Od wielu, wielu lat jestem przyzwyczajona do odpowiadania za swoje czyny .....ale też sa mi znane prawa zwyczajowe oraz cywilno- prawne, przysługujace mi - jak kazdemu innemu czlonkowi społeczeństwa , do ktorego należę ....takim społeczeństwem jest tez społeczeństwo internetowe ...

Jako ze wystepowałam na tym forum , podając dodatkowo moje imie i nazwisko, wszelkie opinie o mojej osobie , w tym opinie krzywdzace, które rzucają cień na dobro mojego imienia, podlegają takim samym prawom, jak wszelkie inne pomówienia, i podlegają takiej samej ochronie ......... ....

Dlatego zwracam sie do Ciebie , Roxanno, z prosba, abys wyraznie sformulowała zarzuty wobec mojej osoby ....

Bo z tego, co mi wiadomo, odeszłam z tego forum dobrowolnie , kilka miesięcy temu, karząc sie sama za naruszenie Twoich praw autorskich ( a złamałam je poprzez zamieszczenie w necie przez pewnien czas duzych fragmentów ksiazki Moena ) .

Ponformowalam Cię wtedy o mojej nieznajomosci praw autorskich, oraz wielokrotnie publicznie przeprosiłam.

Przebywając w innych miejscach netu nigdzie nie zamiesciłam ani jednej informacji o CUiO, ani o Tobie , wiec nie moglam zamiescic tez opinii krzywdzacych, podburzających , intrygujacych ....

Wobec Zbyszka nie uzyłam ani jednego słowa, ktore byłoby obrazliwe, ktore by naruszalo w jakikolwiek sposób jego 'dobra osobiste' ....( moje posty sa tego dowodem )

Więc proponowałabym , Roxanno, abys albo wymieniła - dokładnie , OPIERAJAC SIĘ NA DOWODACH - powody, dla ktorych napisałas powyzsze zarzuty wobec mnie , albo usuneła je , ponieważ godzą w moje dobre imię .....ponieważ sa pomówieniami ....

Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony sob mar 20, 2010 9:11 pm przez Sara1, łącznie zmieniany 1 raz.

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » sob mar 20, 2010 9:10 pm

Roxanne Twoje zarzuty wobec osób, które mają być zbanowane lub są
nie są słuszne i kolejny raz postępujesz nie właściwie.
Nikt wcale Ci nie ukradł użytkowników, każdy ma prawo zdecydować,
gdzie chce pójść.

Brak mi słów do Ciebie już.... Zamiast tu być lepiej to jest gorzej....
Więcej już nie mam nic do powiedzenia... :(
Uwaga: Informuję, że zaprzestałem nawiązywać kontakty.

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » sob mar 20, 2010 9:12 pm

2.) zaniechanie ważnych czynności administracyjnych na naszym forum, bez oficjalnej informacji o tym fakcie

Roxi,
informowalam Ciebie chwile przed porodem, ze rezygnuje z funkcji administratora.



pozdrawiam

FREYA
Posty: 226
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 7:49 pm

Post autor: FREYA » sob mar 20, 2010 9:19 pm

Mgiełko , ten ban jest formą "podziękowania" ze strony Roxy , za Twój wielomiesięczny wkład pracy jako moderatora/administratora na tym Forum.
Nic dodać, nic ująć...
Tak Paul jest "coraz gorzej" .Obrażanie i pomówienia dalej są w modzie.
Szkoda tylko ludzi tu zaglądających.
Pozdrawiam.
"Można odejść na zawsze - by stale być blisko".
Ks. Twardowski

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » sob mar 20, 2010 9:20 pm

1.) wyjątkowo agresywną, okraszona pogróżkami "astralnymi" postawę wobec Zbyszka (miała ona miejsce poza tym forum)

pogrozki astralne - wytlumacz, bo ja sie nie znam
jezeli chodzi Tobie o atakowanie myslami, energiami to:

pamietam PW od Zbyszka, kiedy administrowalam to forum, ze
jestem glupia cipa
to jest juz pogrozka czy zart ?

Odpowiedz na wiadomość Forum www.polana.fora.pl Strona Główna
Odebrane :: Wiadomość
Od: Zbyszek
Do: zamgla
Wysłany: 16 Mar 2010 02:04 pm
Temat: pozdro Cytuj wiadomość
no dobra nie bede juz meczyc , ale fajna stronke zrobilas, gratuluje. Szkoda tylko , ze masz takie tendencje do niezaleznosci i zwinelas Asce forumowiczow. Ale jak to sie mowi, takie zycie i lepszy wygrywa. Trzymaj sie, Chyba sie nie nadaje na twoje forum, czas wiec bm sie zwinal. Kiedys moze sie spotkamy jeszcze.

ale i tak cie lubie

wyglada mi to na pomowienie

juz nie wspomne o:





Kto mieszka za ścianą?
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 27
Przeczytał: 13 tematów

Skąd: Norymberga
Płeć: Mężczyzna


Zrobmy test, smierc albo zycia Zbycha.
Zrobimy ostatni eksperyment, bede manipulowal, uf juz siadam na wyrku. Powysylam mieszane intencje, ciekawe jak je odbierzecie i cos do was doleci. Dajcie znac kiedy bedziecie obradowac, a ja postaram sie do was pofrunac i bede przekupywal was prezentami, oczywiscie w nieswiadomym planie.
Moze ktos cos odczuje. Posrod prezentow bedzie jeden czarny Piotrus.
Przywolam wesolych, przewodnikow, pewnie pomoga.
Oczywiscie celem tego eksperymnetu bedzie dalszy rozwoj a nie hamowanie, wiec bez obaw prosze, nawet gdy glosowanie przebiegnie na moja niekorzysc:(
pozdro wolni polanie
Dla Mgielki przygotuje ekstra atrakcje:)

wyglada mi to na zastraszanie

tak, skontaktuje sie z prawnikiem i odezwe sie za jakis czas, albo on sie odezwie.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » sob mar 20, 2010 9:34 pm

szkoda komentować...
nie oceniam osób, a jedynie fakty, nie wiem o jakich kradzieżach mówicie, wiem, że nie chcę tutaj osób, które w ramach "rozwoju duchowego" potrafią pisać rzeczy, jakie sobie właśnie poczytałam, z jadem, agresja i krytyką.

Do Sary pkt. 3 i ponieważ już jej tłumaczyłam wiele razy o co chodzi, traktuję powyższe posty jako kolejna próbę wkręcania.
Kochani, ja już w żadne interakcje z Wami nie wchodzę, sorry ;-)

hmm, nie ma Leoncia, Zbyszka...może się Wam nudzi i szukacie kolejnej osoby, z którą możecie się emocjonalnie powkręcać? Poczytajcie sobie i poczujcie jaka energia płynie z waszych ataków na Zbyszka.

Wake up :-)

Radości, luzu, dystansu i bycia w Tu i Teraz życzę. No i.... chociaż odrobiny poczucia humoru.

Temat zamknięty.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz mar 21, 2010 2:00 am

Jeszcze refleksja do Mglistej, G. Owl, Freyi, Sary, Paula i innych zainteresowanych.

Swoją drogą: wróciłam z imprezy i tak na mnie spłynęło pytanie "dlaczego oni się tak tłumaczą?" Czyżby jakieś poczucie winy?

Z mojej strony stało się najlepsze, co się mogło stać: czytaj inne forum.
Sama Wam to z pełna świadomością zasugerowałam, pisząc o moim niegdysiejszym banie i jego owocu, czyli Centrum Uzdrowień i Odzyskań.

I był spokój, byłby do dziś, gdyby Zbyszek nie żartował i gdyby co niektórzy na żartach się znali ;-) oraz nie wyżywali się nam nim, za to, że nie wsiada na mnie wespół z nimi, tak jak kiedyś na mnie, bo nie chciałam do piekielnych czeluści spuścić Leoncia.

Mglistej jestem wdzięczna, ale postawiłam granice i okazało się, że nam nie po drodze. Jednak na tym też polega rozwój, jeśli tkwimy gdzieś za długo, a nasz rozwój wymaga zmiany, to rzeczy dzieją się same, żeby nas do niej nakłonić.

Miałabym też dłuższą odpowiedź na poniższe: "Zawsze tez mnie zastanawialo jak pomagajac calkiem anonimowo, mozna zostac docenionym bez zdradzenia swego incognito..."

(otóż docenienia na takim poziomie potrzebuje jedynie Ego - tutaj robię świadomie przytyk do pewnej walecznej osoby). A statystyki mam głęboko gdzieś, bo też nie o nie w tym wszystkim chodzi.


Miałabym wiele uwag etc, etc, komentarzy na temat zgryźliwości co niektórych, ich potrzeby osądzania, zazdrości o ewentualne w czyimś mniemaniu "splendory", spijanie śmietanek, czy jak to tam było...komentowania, ironii, przekonaniu o swojej racji ponad wszystkie inne, upierdliwości prowadzącej do tego, że nawet oddani przyjaciele wymiękają i zmykają, byle dalej. Miałabym wiele rad i cytatów, np o belce w oku itp.
Uwagę, że pewne postawy są odwrotnie proporcjonalne do deklarowanej wiedzy i CBM. I, że np. chowanie urazy i krytyka uderza głównie w wykonawcę, itp tak do znudzenia....
Mogłabym się uskarżać i wywalać na forum publiczne różne fakty, maile, privy.

Ale wiecie co???

Szkoda mi życia! :-) Wiosna idzie, całkiem nowa, cieszyć się nią należy...co też wszystkim z głębi serca polecam, a kto chce tkwić w przeszłości...cóż, każdy ma prawo wyboru.

Serdeczności moc
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Zablokowany

Wróć do „Ostrzeżenia”