I ostrzezenie dla uzytkownika hrabia

Tutaj zamieszczane są ostrzeżenia wraz z uzasadnieniem, lub informacje o zastosowaniu banicji wobec osób, które złamały Regulamin(y)..
Zablokowany
Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

I ostrzezenie dla uzytkownika hrabia

Post autor: Conchita » pt kwie 20, 2012 11:18 am

I ostrzezenie dla uzytkownika hrabia za złamanie 1 punktu regulaminu:

1. Jesteśmy dla siebie mili

Nie oznacza to, że niedopuszczalne są drobne sprzeczki, czy inteligenckie gry, jak w codziennym życiu.. Oznacza to, że w relacjach z innymi nie należy zapominać o kulturze języka i szacunku wobec drugiego. Ew. większe kłótnie, burzące ogólny spokój i porządek, czy wulgarne słowa, niekoniecznie nawet padające pod czyimś konkretnym adresem, są niedopuszczalne (w ew. żartach, czy dobitniejszych stwierdzeniach, nie urażających jednak innych, należy stosować gwiazdki, aby "b***dkie słowo" pozostawało w domyśle). W przypadkach naruszeń zasad regulaminowych, staramy się być wyrozumiali, cierpliwi i pomocni (szczególnie wobec nowych użytkowników, dopiero zadomowiających się), o ile intencje łamiących zasady nie są wyraźnie negatywne.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » ndz kwie 29, 2012 4:58 pm

Pozwole sobię wkleić mój stary post

Dziękuję za ostrzeżenie, i może was to dziwić ale jestem z tego dumny. Walczę z czymś co uważam za niewłaściwe. To tak jak wikingowie którzy nigdy nie poddali się chrześcijaństwu. Jak ktoś napisał "Buntowanie się przeciw czemuś, to nic innego jak wyrażanie własnego ja.". Tutaj ewadev ma trochę racji, bo nie może być ciągle miła atmosfera bo wtedy stanie się niezauważalna, musi być kontrast dopiero wtedy możemy coś docenić między innymi tą miła atmosferę. Dlatego też wybrałem taki a nie inny awatar. Wszyscy mają śliczne, lśniące, promienne, kosmiczne a nawet święte awatary, ale nie ja, Ja wprowadzam ten właśnie kontrast.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » ndz kwie 29, 2012 7:05 pm

Nie dorabiaj do chamskiego zachowania ideologii :). Dostałeś ostrzeżenie za agresywny atak na Shininga, nie za poglądy... Awatar masz ok, nawet trochę smutny ten gość, taki bezradny. Światopogląd oparty na negacji jest uzależniony od tego, wobec czego się buntujesz, więc w zasadzie nie masz własnych poglądów, tylko antytezę poglądów innych ludzi. To nudne... Pewnie niedługo z tego wyrośniesz :)
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » ndz kwie 29, 2012 7:49 pm

Nie prawda.
Ja nie neguje odpowiedzi żeby negować... Mieć inne zdanie, ja po prostu je mam zawsze miałem i będę je miał. W pewnych sprawach mogę się z kimś zgadzać a w innych już nie.
Mój światopogląd jest oparty racja... ale tylko i wyłącznie na swoich myślach.
Tak czy inaczej wasza słaba krytyka nie jest w stanie mi zaszkodzić.
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » ndz kwie 29, 2012 8:00 pm

O ile nie zaprezentujesz znów takiego chamstwa jak wtedy to nie mam przeciwwskazań do Twojego zdania :).
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

hrabia
Posty: 977
Rejestracja: ndz sty 22, 2012 10:41 pm

Post autor: hrabia » ndz kwie 29, 2012 11:55 pm

Do niektórych osób tylko brutalna wypowiedź jest skuteczna a zarazem pomocna... Moje palce walczyły żebym tak nie pisał... Ale Cheć niesienia pomocy była silniejsza...
Poganie odrodzą się niczym feniks z popiołów!

Conchita
Administrator
Posty: 1414
Rejestracja: wt lis 07, 2006 7:25 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Conchita » pn kwie 30, 2012 8:05 am

To niech walczą skuteczniej, bo złamałeś Regulamin. Zamykam temat.
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia

Zablokowany

Wróć do „Ostrzeżenia”