banicja użytkownika to-masz-tu

Tutaj zamieszczane są ostrzeżenia wraz z uzasadnieniem, lub informacje o zastosowaniu banicji wobec osób, które złamały Regulamin(y)..
Zablokowany
Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

banicja użytkownika to-masz-tu

Post autor: Roxanne » pt sie 15, 2008 10:40 am

po drugim upomnieniu użytkownik to-masz - tu i usunięciu obraźliwego posta użytkownik nadal go wkleja "na chybił trafił" w różnych tematach. Post został usunięty z forum i przeniesiony do kosza jako ew. materiał dowodowy.

oto zasady banicji:

3. Wykluczenie z forum / banicja

3.1 Konto użytkownika zostaje pernamentnie, lub czasowo zablokowane - nie ma on faktycznego dostępu do forum, z przeglądaniem jego zawartości włącznie. "Ban" obejmuje nie tylko login, ale również adres IP ukaranego nim użytkownika.
3.2 Administrator może banować użytkowników, bez nadawania wcześniejszych ostrzeżeń, ogłaszając to w dziale Ostrzeżenia wraz z uzasadnieniem.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

FREYA
Posty: 226
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 7:49 pm

Post autor: FREYA » sob sie 23, 2008 6:14 pm

Nie było mnie jakis czas . Po powrocie widzę że Tomasz został wykluczony z Forum.
Nie wiem dokładnie o co chodzi , i pewnie Roxanne miałaś powody do takiego kroku ale....
Odkąd jestem na Forum , czyli od ponad pół roku ( nie wiem jak było wczesniej) Tomasz był jedną z niewielu osób , które próbowały pomagać zrozpaczonym ludziom, dawać rady, tłumaczyć , wspierać. Sama tego doświadczyłam.I sama wiem ile znaczy taka pomoc w ciężkich chwilach.On jakos umiał znależć czas i chęc aby napisać parę słów, choćby tylko 2 zdania.
W okresie zimowym Forum było martwe, mało kto zaglądał, mało komu chciało sie odpowiadać na czasami rozpaczliwe posty. Na Tomasza można było zawsze liczyć.

Wiem ze złamał regulamin, ale czy zawsze musimy sie sztywno trzymać przepisu?
Czy czasami nie można być "ponad prawem",przedkładając inne wartości ?
Oprócz chęci niesienia pomocy Tomasz miał też istotne wiadomości i zdolności.
"Można odejść na zawsze - by stale być blisko".
Ks. Twardowski

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » sob sie 23, 2008 8:13 pm

Witaj Jolu:-)

doskonale Cię rozumiem i zgadzam się, jeśli chodzi o to, co robił Tomasz.
Z tych właśnie powodów od samego początku miał na forum, powiedzmy sobie "taryfę ulgową". Kilkakrotnie tłumaczyłam jego zachowanie przed harvem (który technicznie dosłownie "stworzył" to forum i włożył w to wiele serca, a niejednokrotnie mu się od Tomasza oberwało i to w niezbyt przyjemny sposób.
Nie kwestionuję dobrych stron Tomka, jednak są pewne rzeczy, których na publicznym forum nie można akceptować i z tego właśnie powodu zrobiłam to, co zrobiłam. Tomek dostał ostrzeżenia, zgodnie z regulaminem. Usiłowałam wytłumaczyć mu, że łamie regulamin w formie wiadomości priv, jednak nie odpowiadał, a właściwie odpowiadał publicznie i to w obraźliwy, kłamliwy sposób.
Nic na to nie poradzę, że nie chciał on uszanować ani regulaminu, ani gospodarzy tego forum.
Z drugiej strony miałam też sygnały od osób, których odbiór tego, co robił był zupełnie inny i po jego zbanowaniu otrzymałam kilka opinii, że już dawno należało coś zrobić w tym kierunku. Z drugiej strony napisała do mnie tylko jedna osoba kwestionująca tą decyzję.
Nie chcę tu się rozwlekać i wyrażać mojego osobistego zdania. Znam fora, których administratorzy cenzurują treść, usuwają niewygodne posty i banują użytkowników bez żadnych powiadomień.
Jolu, niestety wszystkich nikt nie jest w stanie zadowolić. Przykro mi.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

JotEm
Posty: 31
Rejestracja: wt maja 08, 2007 8:24 am

Post autor: JotEm » ndz wrz 07, 2008 8:20 am

Może jednak trochę szkoda Tomka.
Dawno nie przegladałem tego forum, i trochę zmartwiły mnie te histeryczne korespondencje i klopoty z egzorcyzmami. Skoro już każdy się wypowiedział i zaspokoił swoje ego, to może należałoby to wszystko wyrzucić do kosza? Chyba, że będziemy tutaj zajmować się publicznie czyimiś wewnętrznymi klopotami i brakiem rozsądku.
To forum ma jak teoretycznie każde inne charakter edukacyjny i brak rozsądnych wypowiedzi bardzo mu szkodzi. Tomek należał do kilku osób, które miały coś rozsądnego tutaj do powiedzenia. Mentalność jest więcej warta niż czyjeś zdolności - widać to jak na dłoni.
Nie zastapią tego umizgi.
JM

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz wrz 07, 2008 11:50 am

Bardzo szanuje Wasze uwagi. Jednak szkoda czasu i energii na niekonczaca sie dyskusje.
Zachecam nieustannie do zapoznania sie z regulaminem forum.
Poniewaz nie mam czasu na odpisywanie na kolejne tego typu posty (byc moze bylo by go wiecej, gdyby ktokolwiek z osob przekazujacych swoje uwagi, oceny, komentarze i wymagania zechciala raczej wlaczyc sie w pomoc przy forum i dala cos od siebie), temat zamykam.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Zablokowany

Wróć do „Ostrzeżenia”