ostrzeżenie drugie dla Leoncia

Tutaj zamieszczane są ostrzeżenia wraz z uzasadnieniem, lub informacje o zastosowaniu banicji wobec osób, które złamały Regulamin(y)..
ODPOWIEDZ
Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

ostrzeżenie drugie dla Leoncia

Post autor: Roxanne » śr cze 10, 2009 10:24 am

żeby nie uprawiać nadtwórczości literackiej, poniżej mój dzisiejszy priv do Leoncia, wyjaśniający powyższe w tytule:





hej,

Leo, wprawdzie mamy nowego moderatora a ja obecnie nie mam nawet kiedy wczytywac sie w posty, jednak, poniewaz otrzymuje wiele maili i telefonow, z prosba o interwencje, to pisze Ci krociutko co i jak.

Po pierwsze: nasze forum jest tematyczne, poswiecone konkretnym zagadnieniom. Nie jestesmy w stanie zakladac osobnego tematu o magnesach, zwlaszcza, poniewaz wykraczaja one totalnie poza nasza tematyke.

Wiele osob odbiera Twoje pisanie, jako propogande, reklame Twoich badan...mam tez sygnaly od tych, ktorzy pomagaja finansowac forum, ze nie chca sponsorowac informacji o tych badaniach.

Poniewaz sama nie chce w to wchodzic, jak rowniez w wiekszosc emocjonalnych przepychanek, to mam dla Ciebie propozycje, zebys moze stworzyl wlasne forum, lub tez opisywal tak szeroko eksperymenty swoje na innym, bardziej tematycznym forum, a jesli chcesz udzielac sie na tym, to pisal na tematy zwiazane z jego dzialami (tematyka jest b. szeroka).

za_mgłą skasowala Twoje posty polemizujace z Basia, jednak na ich podstawie jestem zmuszona udzielic Ci kolejnego upomnienia, umowa byla jasna.

Przypominam, ze upomnienie trzecie jest rownozanaczne z usunieciem z forum.

Wez to pod uwage.

pozdrawiam cieplo,

Roxanne
Ostatnio zmieniony śr cze 10, 2009 11:08 am przez Roxanne, łącznie zmieniany 1 raz.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostrzeżenia”