I ostrzezenie dla uzytkownika ewafortuna

Tutaj zamieszczane są ostrzeżenia wraz z uzasadnieniem, lub informacje o zastosowaniu banicji wobec osób, które złamały Regulamin(y)..
ODPOWIEDZ
za_mgłą

I ostrzezenie dla uzytkownika ewafortuna

Post autor: za_mgłą » ndz cze 28, 2009 3:50 am

I ostrzezenie dla uzytkownika ewafortuna za zlamanie punktu w regulaminie forum


1. Jesteśmy dla siebie mili :)

Nie oznacza to, że niedopuszczalne są drobne sprzeczki, czy inteligenckie gry, jak w codziennym życiu.. Oznacza to, że w relacjach z innymi nie należy zapominać o kulturze języka i szacunku wobec drugiego. Ew. większe kłótnie, burzące ogólny spokój i porządek, czy wulgarne słowa, niekoniecznie nawet padające pod czyimś konkretnym adresem, są niedopuszczalne (w ew. żartach, czy dobitniejszych stwierdzeniach, nie urażających jednak innych, należy stosować gwiazdki, aby "b***dkie słowo" pozostawało w domyśle). W przypadkach naruszeń zasad regulaminowych, staramy się być wyrozumiali, cierpliwi i pomocni (szczególnie wobec nowych użytkowników, dopiero zadomowiających się), o ile intencje łamiących zasady nie są wyraźnie negatywne.


przykladow nie bede podawac, wszyscy wiedza.

milego

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » ndz cze 28, 2009 8:59 am

UWAŻAM ZE DOSTAŁAM NIESŁUSZNIE UPOMNIENIE

2. Moderator

2.2 Jeśli uważasz, że moderator niesłusznie podjął jakąś decyzję, przy której obstaje, patrz pkt. 1.2.

1. Jesteśmy dla siebie mili :)

Nie oznacza to, że niedopuszczalne są drobne sprzeczki,
czy inteligenckie gry, jak w codziennym życiu.. Oznacza to, że w relacjach z innymi nie należy zapominać o kulturze języka i szacunku wobec drugiego. Ew. większe kłótnie, burzące ogólny spokój i porządek, czy wulgarne słowa,


Według mojej oceny moderator podjął niesłuszna decyzje.
Nie użyłam ani jednego obraźliwego słowa,nie byłam wulgarna,moimi wypowiedziami nie uraziłam nikogo. Wyraziłam swoja opinie jeśli chodzi o reklamowanie swojej działalności przez Leoncia tu na forum.
MIALAM TAKIE PRAWO.
4 Umowy Reuza:
3.
Znajdź odwagę, by zadawać pytania i wyrazić to, czego naprawdę pragniesz. Porozumiewaj się z innymi tak jasno, jak tylko potrafisz, aby uniknąć nieporozumień, mutku i rozczarowań.


Wiec zadaje takie pytanie.
Gdzie jest trzecie upomnienie dla Leoncia?
Wystarczająco naruszył po raz trzeci regulamin używając pod moim i Freya adresem obrazliwych słów,a do tego straszył,że w astralu to on nam pokaże!!! Groźby Leoncia mogłam potraktować bardzo poważnie i doznać uszczerbku na zdrowiu psychicznym.
Gdzie jest reakcja admina i moderatora?
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

max
Posty: 11
Rejestracja: ndz lip 20, 2008 4:17 pm

Kara

Post autor: max » ndz cze 28, 2009 4:54 pm

Jest na tym forum wiele osob,ktore nie pisza postow ,ale uwaznie wszystkie czytaja.Nie pisza,poniewaz tak jak ja ,uwazaja ze nie potrafia jeszcze wniesc nic nowego,wola czerpac z wiedzy i doswiadczenia innych,ktore inspiruja ich do wlasnych przemyslen i dzialan.Nie umniejszajac absolutnie nikomu z ''czynnych'' forumowiczow,twierdze ze przez ostatni rok [tyle czasu jestem na forum] Ewa pomogla najwiekszej liczbie cierpiacych z powodu straty bliskich osob.I choc prawda jest ze glownym zalozeniem tego forum i jedynym ,nie jest wylacznie kontakt ze zmarlymi ,to bardzo duzy procent nas trafil tu wlasnie w tych najgorszych chwilach swojego zycia.I wtedy wlasnie [z szacunkiem do wszystkich spraw i tematow tutaj poruszanych] nie pomagaja magnesy,nie pomaga tez odkrycie nowej mozliwosci rozwoju duchowego[choc od tego sie zaczyna], wtedy pomaga tylko to co potrafi i bardzo chetnie robi Ewa! Rzadko odmawia , i to tylko i wylacznie z powodow niezaleznych od niej.A jaka ulge i radosc w sercu potrafi przyniesc informacja od naukochanszej osoby ktora odeszla,wiedza tylko ci ktorzy ja otrzymali .Uwazam ze kara nalozona na nia jest niesluszna.Sytuacje konfliktowe ,ktore od pewnego czasu sie zdarzaly na forum,byly przewaznie prowokowane,a nam zyjacym tu i teraz ,nieodlacznie towarzysza emocje,ktore wlasnie wtedy daja o sobie znac.Wiec Ewo ,choc oczywiscie masz wolna wole to jednak nie opuszczaj nas :( bo jestes wspaniala osoba!!! Pozdrawiam

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » ndz cze 28, 2009 5:13 pm

Max bardzo Ci dziękuję za miłe słowa :)
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » ndz cze 28, 2009 5:53 pm

Pozwólcie, że ja też będę po stronie Ewy i freya.
odkąd leoncio pojawił się to dochodzi często do prowokacji i stąd biorą się
kłótnie i wojna. :(

Ja chciałem zaprotestować w imieniu Ewy ponieważ Ewa nie wypowiedziała wulgarnego słowa w stosunku do Leoncio. Z moich obserwacji na forum i ustaleń jasno wynika z tego,
że to leoncio sam zaczął prowokować i tworzyć tu aferę od grup krwi, a następnie reklam swojej firmy po wklejanie tasiemców. Zamiast wklejania tasiemców mógł przecież wklejać linki bezpośrednio do danego artyk. Wiadomo, że forum wróci do normy wtedy, gdy leoncio się poprawi, albo go nie będzie tu. Co do poprawy jego zachowania niestety nie zauważyłem jednakże poprawy. Ja myślę, że leoncio powinien już dawno dostać kolejne ostrzeżenie.

To prawda powinniśmy być mili i życzliwi dla wszystkich odwiedzających forum.
W jednym z tematów jasno także wynika iż leoncio przyczynił się do kolejnego naruszenia regulaminu, a chciałbym nadmienić iż w jednym temacie zastosował pewną groźbę o ile pamiętam była skierowana do Ewy i chyba Freya.... (nie chce mi się teraz szukać tego tekstu, a nawet nie wiem czy jest nadal.)

To wszystko co miałem w tej sprawie do powiedzenia i mam nadzieję, że forum będzie lepsze jak kiedyś :)

Pozdrawiam

Paweł

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » ndz cze 28, 2009 6:25 pm

Paul23 tobie również bardzo dziekuję :)
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

FREYA
Posty: 226
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 7:49 pm

Post autor: FREYA » ndz cze 28, 2009 6:43 pm

Cieszę sie ,że tak to widzisz Pawle.
Czyli nie jesteśmy z Ewą odosobnione.
"Można odejść na zawsze - by stale być blisko".
Ks. Twardowski

paul 023
Posty: 736
Rejestracja: śr maja 21, 2008 4:22 pm

Post autor: paul 023 » ndz cze 28, 2009 9:56 pm

hehe nie macie za co mi dziękować :) To ja dziękuję, że tu jestem z tak sympatycznymi życzliwymi ludźmi. Teraz są takie dni w których bywa ciężko są powodzie, tragedie a my tu prowadzimy wojnę z leoncio. A może zamiast prowokacji i wojny przez leona zawodowca mógłby pomyśleć o tym jak udzielić pomocy osobom przez powódź w Czechach i Polsce.

W Czechach jest bardziej tragiczny obraz powodzi zginęło już kilka osób :(
Czy w Polsce ktoś zginie, a jeśli tak to właśnie ile ludzi ?
To już pytanie na razie bez odpowiedzi :(

Patrząc na tv i słysząc co teraz się dzieje mnie szlag trafia i żal mi tych ludzi, dzieci itp. :(

P.S. Godzinę temu zalało mi w bloku piwnice :(
Moja piwnica na razie jest sucha, ale inne są zalane...

Pozostaje nam się modlić, aby sytuacja się poprawiła...

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » wt paź 27, 2009 8:44 am

Przyznam się wam, ze to ja ściągnąłem Leona. Nie dawaliśmy już rady z nim sobie na innym forum.

Uf, kawal roboty zrobiliście, widać wyraźną różnicę. Coraz przyjaźniej pisze, mniej nerwów w jego postach. Gdzieś tam jeszcze się odgraża, ze nie popuści, do końca życia, bo się zaprzysiągł.
W realu pewnie miał tak samo.
Jego zacięcie daje dużo do myślenia. Weryfikujemy własne postawy, bo dobrze widać jak nie robić.

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » wt paź 27, 2009 10:11 am

Zbyszku,

czy mam zalozyc Tobie nowy temat? hehehehehehehe
wyskoczyles jak Filip z konopii - w ogole nie spodziewalam sie takiego postu, wiesz?
Tez zauwazylam to co Ty :)
i moze nie o to chodzi, aby stac sie potulnym barankiem, ktory lubi aby go glaskano, a baranek bedzie przytakiwal. to nie tak.

Sprawa zakonczona, nie ma co w starym grzebac.
Ale, zeby nie poszlo do lamusa, niech to stare bedzie kluczem dla Leoncia,
kiedy bedzie wylazic na wierzch - wzor zostal zapamietany - wtedy niech tlucze i niech nie pozwala, ze jest silnijesze od Niego.


Osobiscie,
stary temat, uwazam za zakonczony.
Sa nowe "tematy", ktore wymagaja od nas wszystkich glebszej tresci.
Zycze duzo sily i Milosci .

ewa.fortuna1
Posty: 1160
Rejestracja: wt lis 14, 2006 8:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ewa.fortuna1 » wt paź 27, 2009 10:15 am

za_mgłą pisze:
Sprawa zakonczona, nie ma co w starym grzebac.
A
NO DOKLADNIE,BO MI SERCE STANELO JAK WESZLAM NA FORUM I WIDZE ODTRZEŻENIE DLA MNIE HAHA :lol: Pomyślałam,no nieeeee,znowu coś!!! ;)
Bardzo mi przykro,ale NIE nawiązuję już kontaktów ze zmarłymi :(

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » wt paź 27, 2009 10:31 am

ewa.fortuna1 pisze:
za_mgłą pisze:
Sprawa zakonczona, nie ma co w starym grzebac.
A
NO DOKLADNIE,BO MI SERCE STANELO JAK WESZLAM NA FORUM I WIDZE ODTRZEŻENIE DLA MNIE HAHA :lol: Pomyślałam,no nieeeee,znowu coś!!! ;)


hahahahaha dokladnie ja tez o tym pomyslalam i juz zaczelam obawiac sie, ze albo stracilam swiadomosc dzialania hahahahaha, albo jakis nadgorliwiec dorwal sie do klawiatury :)

Leoncio
Posty: 323
Rejestracja: czw sty 22, 2009 9:26 am

Post autor: Leoncio » wt paź 27, 2009 6:53 pm

Sądzę że dzięki mnie na tym, forum też się wiele zmieniło,nie pojawiają się już tony mentorskie osób wszystkowiedzących,moje wejscie tu napewno zaburzyło energetykę tego forum i ją zmieniło na korzystniejszą-to oczywiście moje odczucie :)

za_mgłą

Post autor: za_mgłą » wt paź 27, 2009 8:35 pm

juz wysylam kwiaty
dla wszystkich :)

temat zakonczony

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostrzeżenia”