Słowa powitalne Bruce'a

Informacje o naszym patronie jako pisarzu i zwykłym człowieku zarazem, jego dokonaniach i obecnej aktywności..

Moderator: Roxanne

Zablokowany
BB
Posty: 182
Rejestracja: czw paź 26, 2006 9:18 pm

Słowa powitalne Bruce'a

Post autor: BB » wt lis 07, 2006 5:18 am

It is with great pleasure that I welcome you to the official opening of the Polish language version of the Afterlife Knowledge website's Conversation Board Forums. I want to thank those who have worked to put together what I know will be a great resource visitors. These forums are created to provide a safe, pleasant place for those with an interest in learning more about what exists beyond physical reality to share that interest with others. It is a place for you to share your questions and experiences, your ideas and wonderings. It is a place to learn from the experiences of others and to teach others by sharing your. It is a place to make and meet new friends in a group of people who share your interest exploration beyond physical reality.

There is great power in people sharing and supporting each other as we begin to explore the Great Unknown beyond physical reality. There may be few other people living near you who share your interest or would even consider talking about such things. Here you will find others you can feel comfortable with sharing your experiences and ideas.

I have watched the English language version of these forums grow from small beginnings in 1996 to an incredible volume of information on many topics. As I welcome you to these new Polish language forums it is my hope that as you share your experiences, ideas and knowledge with each other you will be building a great resource for those who visit here.

Thank you and Welcome to the Conversation Board Forums,

Bruce Moen


----------------------------------

Tłumaczenie:

To wielka przyjemność dla mnie, iż mogę powitać Was na oficjalnym otwarciu polskiej edycji Forum Dyskusyjnego strony Afterlife Knowledge. Pragnę podziękować tym, którzy pracują, by zbudować to, co wiem że stanie się wspaniałym źródłem dla jego bywalców. To forum stworzone jest po to, by stanowić bezpieczne, miłe miejsce dla osób zainteresowanych większym odkrywaniem tego, co istnieje poza fizyczną rzeczywistością i dzieleniem się tym zainteresowaniem z innymi. Jest to miejsce dla Was, abyście mogli dzielić swe pytania i doświadczenie, swoje idee i ciekawość. To miejsce uczenia się z doświadczeń innych i uczenia innych poprzez własne. To miejsce zawiązywania nowych przyjaźni w grupie ludzi, którzy podzielają Twoją chęć eksploracji poza rzeczywistością fizyczną.

Wspaniała siła tkwi w ludziach, dzielących się sobą i wspierających nawzajem w chwili, kiedy zaczynamy odkrywać Wielką Niewiadomą poza rzeczywistością fizyczną. Być może w Twojej okolicy mieszka kilka osób, które podzielają Twoją ciekawość, lub rozważają mówienie o takich rzeczach. Tu spotkasz innych, którzy zawsze czują się nieskrępowani podzielaniem Twoich doświadczeń i idei.

Obserwowałem anglojęzyczną wersję tego forum, jak wzrastało od swych małych początków w 1996 roku do rozmiarów niesamowitej księgi informacji na wiele tematów. Witając Cię na nowym, polskim forum, wyrażam nadzieję, że poprzez dzielenie swoich doświadczeń, idei i wiedzy między sobą, będzięcie razem budować wspaniałe ich źródło dla tych, którzy będą je odwiedzali.

Dziękuję Wam i Witam na Forum Dyskusyjnym,

Bruce Moen

Zablokowany

Wróć do „Bruce Moen”