krótki wywiad z Brucem w kuluarach UFO Forum

Informacje o naszym patronie jako pisarzu i zwykłym człowieku zarazem, jego dokonaniach i obecnej aktywności..

Moderator: Roxanne

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

krótki wywiad z Brucem w kuluarach UFO Forum

Post autor: Roxanne » pt maja 18, 2007 4:53 pm

można obejrzeć tutaj:

http://www.lesznotv.pl/film/356

podczas montażu poznikały niestety fragmenty tłumaczenia

leszno tv zmodernizowało stronę, podaję więc nowy link. Przy okazji zapraszam do obejrzenia pozostałych, bardzo ciekawych wywiadów na tej stronie (m. innymi na temat wingmakers)


pozdrawiam :-)
Ostatnio zmieniony sob wrz 08, 2007 10:36 pm przez Roxanne, łącznie zmieniany 1 raz.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Zbyszek
Posty: 84
Rejestracja: wt maja 22, 2007 3:45 pm

Post autor: Zbyszek » ndz cze 17, 2007 5:00 pm

Ladnie wygladalas !

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » pn cze 18, 2007 10:20 pm

tv czyni cuda ;-)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Krystyna
Posty: 90
Rejestracja: sob cze 14, 2008 7:39 pm

Filmowanie warsztatów

Post autor: Krystyna » ndz sie 17, 2008 10:22 am

Witaj Roksano! Spytaj Pana Bruce Moen,aczy nie zechciał by Filmować swoich warsztatów dla ludzi chorych,by mogły przgotować się do przejścia na drugą stronę,bez strachu i pogodzonych spokojnie czekając na śmierć Pomogło by to także im bliskim pogodzić się z ich odejściem Pozdrawiam Krystyna. Jestem jedną z nich.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz sie 17, 2008 10:43 am

Witaj Krysiu,

materiał z warsztatów jest w całości zarejestrowany, zarówno w pliku audio jak i video i czeka na autoryzację Bruce'a oraz jego oficjalną zgodę na dystrybucję. Za kilka dni, gdy Bruce wróci z podróży do Japonii, będę mogła napisać coś więcej.
Właśnie z myślą o osobach, które nie są w stanie osobiście uczestniczyć w kursie powstał podręcznik z płytami CD (jest na nich o wiele więcej ćwiczeń niż byliśmy w stanie przeprowadzić na warsztatach - ograniczenia czasu fizycznego).
Pozdrawiam :-)
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Krystyna
Posty: 90
Rejestracja: sob cze 14, 2008 7:39 pm

Post autor: Krystyna » ndz sie 17, 2008 11:19 am

Roksano! Kochanie bardzo Cię przepraszam,ale musisz wziąć takze pod uwagę nasze socjalne renty i emerytury.To dla nas bariera nie do pokonania.Pozdrawiam Krystyna.

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz sie 17, 2008 12:05 pm

Krysiu, doskonale Cię rozumiem. Kiedyś chciałam znaleźć sponsora, który sfinansowałby np. przyjazd Bruce'a do Polski, druk książek, czy produkcję nagrań, (w planach był nawet film mówiący o "przechodzeniu na Drugą Stronę" począwszy od tradycji tybetańskich po nauki Bruce'a) i nikt się nie zjawił, a potencjalni chętni do zainwestowania w to oczekiwali zysku i zwrotu inwestycji. To był czas, gdy wierzyłam, że skoro ja poświęcam na to cały swój wolny czas, kosztem bliskich i rodziny i uważam, że sprawa wielkiej wagi, to inni też powinni tak robić. Życie to zweryfikowało...
Materiały video z warsztatów są, ktoś je jednak musi zmontować i wykonać potocznie mówiąc "obróbkę". Minimum tydzień pracy. Osoby, które znają temat i potrafią to zrobić i na dodatek dysponują potrzebnym sprzętem (którego wypożyczenie to też duży koszt) musiałyby na ten czas wziąć urlop i też są do tyłu finansowo, a rachunki muszą płacić jak każdy.
I coż jeszcze mam Ci na to odpowiedzieć?
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Szymon
Posty: 62
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 5:17 pm

Post autor: Szymon » ndz sie 17, 2008 1:49 pm

Toszto reklama warsztatów, nic tam nowego nie powiedziano. ^ ^
Obrazek

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » ndz sie 17, 2008 4:11 pm

dokładnie, to jest wywiad sprzed ponad roku na temat warsztatów.
Powiedziano o wiele więcej, jednak nie wszystko się "zmontowało", media rządzą się swoimi prawami. Podobnie z programem w radio RAM, który był dziś emitowany. Z kilku godzin nagrań ktoś musiał wybrać (zgodnie z ramówką programu) to, co nadaje się dla odbiorcy, który tematu jeszcze nie zna.
A propos postulatu Krysi, narodził się pewien pomysł, który umożliwi otrzymanie nagrań Bruce'a i podręcznika tym, którzy nie mogą pozwolić sobie na ich zakup. Niedługo podamy to w dziale "ogłoszenia".
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Krystyna
Posty: 90
Rejestracja: sob cze 14, 2008 7:39 pm

Post autor: Krystyna » ndz sie 17, 2008 4:24 pm

Kochana Roksano! Jeżeli pozwolisz to spróbuje coś podpowiedzieć. Można otworzyć stronę,gdzie wpisywali by się chętni do kupna lub zapłacenia, za oglądanie na forum,tych filmów.Po ilości chętnych i obliczeniu kosztów,można by ustalić raty jakie mamy wpłacać co miesiąc i jak długi okres.To trzeba dokładnie dopracować ja rzuciłam tylko pomysł i być może nieprzemyślany do końca,ale dla chcacego nie ma nic trudnego.Pozdrowienia Krystyna.

Krystyna
Posty: 90
Rejestracja: sob cze 14, 2008 7:39 pm

Post autor: Krystyna » ndz sie 17, 2008 4:28 pm

Roksdano! chyba pisałyśmy równocześnie. Pozdrawiam Krystyna

Roxanne
Administrator
Posty: 1086
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 12:59 am

Post autor: Roxanne » wt sie 19, 2008 9:43 pm

Witaj Krysiu,
Faktycznie prawie równocześnie :-)
Dziękuję za pomysł, brzmi ciekawie. Skonsultuję to z Brucem i jeśli się zgodzi z kimś, kto mógłby to ewenualnie rozwiązać "technicznie", bo taka mądra informatycznie to ja jeszcze nie jestem ;-)
Twój pomysł jest o tyle ciekawy, że gdyby zsynchronizować to w czasie, wówczas kilka osób mogłoby to przezywać wspólnie, a to zupełnie inne energia, niz kiedy pracuje się samemu w czterech ścianach.
Forum raczej takich plików nie udźwignie, ale może na strone da się je wrzucić.
Co do drugiego pomysłu, o którym wspominałam, za chwilę wstawie go w ogłoszenia.

Pozdrowionka.
"Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą."
-- Alighieri Dante

Krystyna
Posty: 90
Rejestracja: sob cze 14, 2008 7:39 pm

Post autor: Krystyna » wt sie 19, 2008 11:10 pm

Dziękuję Ci Kochanie! Pozdrawiam Krystyna.

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » śr kwie 22, 2009 8:13 am

http://pieczywo.diinoweb.com/files/

Moen w Warszawie. 3 częściowy filmik.

Ewa
Posty: 40
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:38 pm

Post autor: Ewa » czw lip 23, 2009 6:33 pm

Jaką nazwę użytkownika tam wrzucić i hasło?

Ewa
Posty: 40
Rejestracja: sob cze 27, 2009 10:38 pm

Post autor: Ewa » ndz sie 16, 2009 10:47 pm

...by obejrzeć filmik?

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » wt wrz 08, 2009 2:37 pm

Ach zapomniałem o tym filmie.
haslo oobe.pl
Powinno jeszcze działać. zaraz sprawdzę

Zbyszek.
Posty: 532
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 5:30 pm

Post autor: Zbyszek. » wt wrz 08, 2009 2:40 pm

haslo i login: oobe.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bruce Moen”