Seminaria Reiki wszystkich stopni

Różne ważne ogłoszenia dot. forum, naszej strony, nowości organizacyjnych i pozostałych istotnych kwestii, a także reklamy innych warsztatów. Wszystko to, na co koniecznie musicie zwrócić uwagę!

Moderator: Roxanne

ODPOWIEDZ
Ben Affleck
Posty: 54
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 5:37 pm

Seminaria Reiki wszystkich stopni

Post autor: Ben Affleck » śr kwie 16, 2014 2:42 pm

Z obecnie posiadanych nam informacji jesteśmy jedynym w Polsce „tandemem” dwóch mistrzów współpracujących ze sobą podczas kursów i Inicjacji wszystkich stopni Reiki.

Wspólnie łączymy siły i energię, aby każdy z uczestników był potraktowany wyjątkowo.



Obrazek



Pierwszy stopień Reiki pozwoli Ci opanować umiejętność przekazywania Uniwersalnej Energii Życia jaką jest Reiki, której to Ty staniesz się żywym kanałem. Będziesz to mógł zrobić w każdej chwili, jeżeli tylko zechcesz.
Reiki nie jest żadną wiarą, systemem filozoficznym, kościołem, dogmatem ani religią. Reiki jest Energią Życia – przejawem działalności Boga. Energia Reiki jest inteligentną energią, sama potrafi znaleźć drogę do najbardziej potrzebującego miejsca czy organu i płynie w takiej ilości, jaka jest potrzebna, aby pomóc. Dlatego nie musisz się obawiać, że komuś zaszkodzisz, czy coś zrobisz „nie tak”.


Podczas kursu masz szansę rozwinąć i poszerzyć swoją świadomość duchową, opanować praktyczne umiejętności i techniki, obudzić w sobie wrażliwość na świat subtelnych energii i wibracji wokół siebie, których będziesz doświadczać i które zaczniesz rozumieć.
W każdym człowieku drzemie potężna moc którą można aktywować. Otwiera ona nam bramy zdrowia, szczęścia, budzenia swojej świadomości. Na seminarium dowiesz się, jak obudzić drzemiącą w Tobie moc jak z niej skutecznie korzystać.
Nauczysz się szybko i skutecznie zabezpieczać siebie przed niekorzystnym wpływem „niskich” energii miejsc oraz innych ludzi bez przejmowania od nich negatywnego „bagażu”.

Mając w sercach mądrość naszych przodków chcemy podczas seminarium zapewnić Wam przestrzeń pełną miłości, akceptacji i zrozumienia, wolną od ocen czy krytyki, co bardzo ułatwi i umocni cały proces.

Zapraszamy każdego, kto chce uaktywnić pracę swojego systemu energetycznego. Każdego, kto pragnie rozpocząć proces samo-uzdrawiania (który rozpoczyna się w Was już po pierwszym stopniu) oraz gotowy jest służyć pomocą innym.


Udział w tym kursie nie wymaga wcześniejszego specjalnego przygotowania, czy posiadania określonej wiedzy. Inicjacje przeprowadzane są w duchu „pono” - w harmonii i równowadze, również pomiędzy pierwiastkiem żeńskim i męskim, więc wykonywane są przez dwóch mistrzów: kobietę i mężczyznę. Pozwala to na pełniejsze otwarcie i wyniesienie przez Was jak najwięcej z naszego wspólnego działania.
Pracując we dwoje zauważyliśmy też, że mamy szerszy wgląd w każdego z uczestników, mogąc jednocześnie zapewnić Wam to, czego najbardziej potrzebujecie na rożnych poziomach - na ten czas, na dzisiaj, na teraz. To, co otrzymacie, zostanie do Waszej dyspozycji już na zawsze, nauczycie się jak pomagać sobie i innym ludziom, roślinom, zwierzętom, jak energetyzować wodę i jedzenie.

Elżbieta Mazur-Tomkiewicz - jestem Mistrzem Bioenergoterapii z egzaminem państwowym i Mistrzem REIKI Nauczycielem od 1996 roku. Wyinicjowałam już wielu wspaniałych Studentów i Mistrzów w kraju oraz za granicą. Prowadzę kursy i indywidualne zabiegi. Współpracuję z lekarzami. Jestem współzałożycielką Małopolskiego Stowarzyszenia Naturoterapeutów. W Bielskim Cechu Rzemiosł uczestniczę w Komisji Egzaminacyjnej - zawód BIOENERGOTERAPEUTA.

Daniel Feliks - mając głęboką świadomość wspólnego źródła i naszej wspólnoty z Ziemią od lat staram się łączyć w działaniu techniki pochodzące z różnych zakątków świata. Światopoglądowo najbliżej mi do Huny, praktykuje hawajskie ho’oponopono, podążam tolkecką ścieżką Serca. Uważam, że możemy się bardzo dużo nauczyć od przedstawicieli rdzennych plemion naszej planety, jeżeli tylko potrafimy ich słuchać. Reiki zajmuję się od 2006 roku. Pracuję z energiami kryształów.


Każdy uczestnik otrzyma dwujęzyczny dyplom - cetyfikat ukończenia kursu oraz materiały szkoleniowe.



Najbliższe terminy:


pierwszy stopień:

Warszawa 10-11 maja,

Kraków 24-25 maja


drugi stopień:

Opole 17 maja


zapisy i informacje: 503 133 950, 501 168 531, lub e-mail: danielfeliks@interia.pl
Wysokość inwestycji pierwszy stopień - 350 zł, drugi stopień 500 zł



Zapraszamy :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”