Vedic Art i praca z ciałem 23-27 lipca Kotlina Kłodzka

Różne ważne ogłoszenia dot. forum, naszej strony, nowości organizacyjnych i pozostałych istotnych kwestii, a także reklamy innych warsztatów. Wszystko to, na co koniecznie musicie zwrócić uwagę!

Moderator: Roxanne

ODPOWIEDZ
Ben Affleck
Posty: 54
Rejestracja: ndz lip 28, 2013 5:37 pm

Vedic Art i praca z ciałem 23-27 lipca Kotlina Kłodzka

Post autor: Ben Affleck » pn cze 16, 2014 11:34 pm

Zabieram Was do lasu! Do Natury!


Obrazek


Jeśli potrzebujesz ruszyć z miejsca, nazwać własny cel, poczuć co tak naprawdę chcesz robić w życiu, otworzyć się na pełniejsze doświadczanie emocji, odczuwanie, relacje i poczucie lekkości i spokoju w ciele zapraszam na kilka dni
z Vedic Art i pracą z ciałem

23-27 lipca Kotlina Kłodzka

Agro w górach, gdzie wśród drzew i promieni słonecznych będziemy tańczyć bos(k)o na trawie, malować, inspirować się i tworzyć coś więcej, niż tylko obrazy...poprzez 17 zasad vedyjskich będziemy poznawali własne ciała, zachowania, klucze do kreacji własnego życia, po swojemu i w zgodzie z sobą.

więcej na www.wysokiewibracje.pl

Do zobaczenia kreatorzy!
Ada Stolarczyk




Czy potrafisz sobie wyobrazić jakbyś się czuł,
gdybyś czuł 100% akceptację od tych, którzy Cię otaczają?

Jesteśmy w Agro gdzie raczymy się pyszną kuchnią pięciu przemian, właścicielka dodaje oprócz tego ogrom miłości do jedzenia - smakuje wyśmienicie :)

To czas kiedy możesz nie tylko odpocząć, ale też naładować akumulatory. Dać odpocząć umysłowi- by zagościł w nim spokój i poczuć rozluźnienie w swoim ciele,
by znów poczuć radość.



To warsztaty w trakcie których możesz:

- rozbudzić swój potencjał, nadać mu kierunek
- poobserwować swoje ciało, poznać własne mechanizmy funkcjonowania
– przelać na płótno to, co chcesz od dawna wyrazić, ale nie wiesz jak
- odpocząć od hałasu i zagubienia ( w sobie i świecie)
- oswajać siebie prawdziwego
- nauczyć się funkcjonować „bez ocen”
- wyobraź sobie jakbyś się czuł, gdybyś czuł 100% akceptację?
- poznać fantastycznych ludzi
- „wyżyć” się artystycznie, dając totalny upust swojej wyobraźni

Cena: Warsztat I i II stopnia: Dorośli – 700zł; Studenci –350zł(50% zniżki); Emeryci-(20% zniżki); Dzieci uczestników w przedziale wiekowym 12-16 lat udział bezpłatny.
Możesz zamówić Sprzęt malarski:( 200zł) lub zaopatrzyć się samemu (10 płócien różnej wielkości płócien, farby akrylowe- 200ml, pędzle, paleta i brokaty.


Zapisy na maila: ada@wysokiewibracje.pl
Vedic Art.+praca z ciałem 660 79 41 28 ada@wysokiewibracje.pl
www.wysokiewibracje.pl Vedic Art.+praca z ciałem 660 79 41 28

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”